Trochę inne lizaki by Nebiros 24.05

Moderator: Ziemko

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Nebiros
Mudżahedin
Posty: 230

Trochę inne lizaki by Nebiros 24.05

Post autor: Nebiros »

A co postanowiłem założyć własną galerię gdzie pokaże swoje pociapane figurki. Wszystkich serdecznie zapraszam do komentowania oraz wylewnych komentarzy z uwagami , radami nawet z wyrazami niezadowolenia :D Miejmy nadzieję, że kiedyś zobaczymy się na jakimś turnieju

Żabcia
Obrazek

Sztandar do Saurusów

Obrazek

Więcej fotek/ lepsze postaram się dosłać w miarę możliwości
Ostatnio zmieniony 24 maja 2015, o 20:28 przez Nebiros, łącznie zmieniany 3 razy.
Maluje na zamówienie więcej info na priv.
Salamander Paintings :
https://www.facebook.com/pages/Salamand ... 74?fref=ts

Awatar użytkownika
Okoń
Masakrator
Posty: 2336
Lokalizacja: Oleśnica

Post autor: Okoń »

Całkiem ciekawa kolorystyka saurusa i żaby, aczkolwiek wraz z podstawkami lawowymi bardziej pasująca konceptem pod armie Destruction, w szczególności pod chaos wszelkiej maści.

Saurus pomalowany elegancko, regiment takich będzie się prezentował bardzo dobrze. Tylko mam jedno ALE - sztandar. Przydałoby się w moim odczuciu zrobić chociaż ciut delikatniejsze przejścia pomiędzy barwami, obecnie są za ostre. Postaraj się przy stopniowaniu kolorów mocniej rozwadniać farbki.

Żaba na pierwszy rzut oka wygląda okey (z tym że miniaturka się nie wyświetla), chociaż lepsze fotki dokładniej zobrazowałyby faktyczną sytuację.


Natomiast co z resztą lizaków? Mam na myśli widocznego na innych fotkach kroxigora, konwersję skink priesta i stegadona, nie przystających koncepcją do prezentowanego slanna i saurusa. One także podlegają ocenie? :)
Obrazek

Awatar użytkownika
Nebiros
Mudżahedin
Posty: 230

Post autor: Nebiros »

Reszta lizaków to raczej stare dzieje i początki tak bym rzekł póki co wszystko idzie w kierunku ostatnich 2 prac czyli żaby i saurusa, armie chce utrzymać w tym klimacie jak dla mnie jest to miłe odejście od standardowej dzungli ^^ Wielkie dzięki za opinie jeszcze dużo pracy przede mną
Ostatnio zmieniony 4 cze 2013, o 08:51 przez Nebiros, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Grolshek
Administrator
Posty: 7842
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Grolshek »

Pukać to można w półeczkę.
http://poradnia.pwn.pl/lista.php?id=8475
Spróbuj lepszej gry: boltaction.pl

Dargor
Chuck Norris
Posty: 489

Post autor: Dargor »

Nebiros pisze:Reszta lizaków to raczej stare dzieje i początki tak bym rzekł póki co wszystko idzie w kierunku ostatnich 2 prac czyli żaby i saurusa, armie chce utrzymać w tym klimacie jak dla mnie jest to miłe odejście od standardowej dzungli ^^ Wielkie dzięki za opinie jeszcze dużo pracy przede mną
Witam,

Również mam klimat ognistych lizaków:) Z tym że poszedłem w odcienie szarości z płonącymi łuskami:) Fajnie wyglądają mimo że artysta ze mnie żaden :)


Awatar użytkownika
Nebiros
Mudżahedin
Posty: 230

Post autor: Nebiros »

No i coś nowego mam nadzieję, że się spodobają

Obrazek

Obrazek


No i dużo lepsze zdjęcia reszty
Obrazek

A całość w lepszych zdjęciach znajdziecie na
http://mariasawicka.pl/?p=1637

I tu ogromne podziękowania dla Fotografa oraz Smh za pomoc w ogarnięciu wszystkiego oraz rady

Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16668
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ziemko »

Nakladanie zoltego na ciemny podklad srednio wyglada, pomysl zoltej armii jest zacny, ale k... czasochlonny i meczacy (dla mnie malowanie dobre zoltym, jest najciezszym sposrod wszystkich kolorow)

Awatar użytkownika
Nebiros
Mudżahedin
Posty: 230

Post autor: Nebiros »

Nie wiem co mam ci powiedzieć ... nigdy nie uważałem się za dobrego malarza i wiem, że ten żółty zostawia wiele ale to wiele do życzenia ale jak już zacząłem i podjąłem to ryzyko to postaram się jak tylko będę potrafił aby wyglądało to jak najlepiej :P najwyraźniej brak mi jeszcze wielu lat treningu

Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16668
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ziemko »

Sprobuj wyjsc z jakiegos cieplego brazu podczas malowania zoltym (bestial brown, albo vermin brown) i powinno byc lepiej.
Teraz dla mnie za duzy kontrast jest.

Tak czy siak brawo, ze Ci sie chce, ocenialismy ze Slawolem armie na DMP i moglbym podzielic je na 2 grupy:

1.) malowane na zlecenie
2.) na odjeb do dopuszczenia i zeby zdobyc wiekszosc punktow

Chcialbym dorzucic grupe 3, w ktorej napisalbym ladnie pomalowane armie przez graczy, ale takowych to na palcach 2 rak max bym policzyl.

Awatar użytkownika
Nebiros
Mudżahedin
Posty: 230

Post autor: Nebiros »

Dzięki wielkie popróbujemy z brązowym a jak wyjdzie okaże się w praniu :P puki co kowboje w pracy a co do grania i DMP to jeszcze trochę brakuję abyś zobaczył moja armie i mnie w jakiś sensowniejszych okolicznościach niz ostatnie stoły jak pomaluje coś to i przyjdzie czas na granie tak trochę bardziej

Awatar użytkownika
Nebiros
Mudżahedin
Posty: 230

Post autor: Nebiros »

Trochę więcej lizaków, co prawda prace dość stare ale ...
3 kowbojow i konwersja skink chiefa na ripperodaktylu
Komentarze bardzo mile widziane
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
lwieserce85
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3098
Lokalizacja: Czarne Wrony Sochaczew

Post autor: lwieserce85 »

Duży ten rippedaktyl. taki smokowaty:-D
Obrazek

6+4+1=15
Nowy wymiar matematyki

Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16668
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ziemko »

Na zdjeciach nei widac za bardzo malowania, ale kolorystyka bardzo mi sie podoba.
Cala armia w tych kolorach bedzie wygladala oblednie.
Gdy planowalem kolor mojej armii to wlasnie rozwazalem albo zielen albo czerwien.

Awatar użytkownika
Nebiros
Mudżahedin
Posty: 230

Post autor: Nebiros »

Dzisiaj udało się zrobić trochę lepsze zdjęcia mam nadzieję a dodatkowo dorzuca zdjęcia 3 Ripperodaktyli
Jak zawszę proszę o komentarze, rady, opinie

3x kowbojow
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Skink chief z ripperodaktyla
Obrazek

Obrazek

3 Ripperow

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Nebiros
Mudżahedin
Posty: 230

Post autor: Nebiros »

Podrzucam moje nowe zdjęcia temple guarda, proszę o komentarze i sugestie.
Moje pierwsze próby NMM gold

Mam nadzieję, że tym razem już lepsze zdjęcia na których da się coś zobaczyć

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Awatar użytkownika
Nebiros
Mudżahedin
Posty: 230

Post autor: Nebiros »

Skink szaman :D

Obrazek


Obrazek

Obrazek

Awatar użytkownika
Nebiros
Mudżahedin
Posty: 230

Post autor: Nebiros »

Jak w tytule przyszedł czas na kowboja
A oto i on :
Obrazek

Obrazek

Bardzo proszę o wszelakie komentarze uwagi oraz rady
Pozdrawiam

Awatar użytkownika
przelas
Falubaz
Posty: 1099
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: przelas »

bardzo fajny =D>

Awatar użytkownika
Nebiros
Mudżahedin
Posty: 230

Post autor: Nebiros »

Poniżej zdjęcie mojej pierwszej "turniejowej" figurki czyli Slann Mage Priest z Pyrkonu, wiem, że jeszcze wiele mu brakuje ale był to taki model trochę na przełamanie ( coś innego niz kolejny model na półkę czy do gry)

Oraz Skink chiefy z zeszłego tygodnia,

Wszelakie Uwagi i rady bardzo mile widziane
Pozdrawiam


Obrazek


Obrazek
Maluje na zamówienie więcej info na priv.
Salamander Paintings :
https://www.facebook.com/pages/Salamand ... 74?fref=ts

ODPOWIEDZ