Slay'owe bazgroły

Moderator: Ziemko

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Slayfer
Wałkarz
Posty: 70
Lokalizacja: Warszawa

Slay'owe bazgroły

Post autor: Slayfer »

Witam wszystkich, niedawno wróciłem do malowania lizaków i w związku z tym chciałem poznać wasze opinie na temat moich bazgrołów ;) Mistrzem malowania nie jestem, więc chętnie poczytam o tym co się komu podoba a co nie ;)

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Deus
Falubaz
Posty: 1035
Lokalizacja: Gorzów Wlkp. "Rogaty Szczur"

Post autor: Deus »

Łeee, te skinki całkiem fajnie wyglądają, jak utrzymasz całą armię, na takim poziomi to będzie super :mrgreen: =D>
Obrazek

Awatar użytkownika
DarkAngel
Oszukista
Posty: 822
Lokalizacja: Wataha - Racibórz/Wrocław

Post autor: DarkAngel »

Fajne, ale mógłbyś łuski rozjaśnić
"Nie może być kompromisu między wolnością a nadzorem ze strony rządu. Zgoda choćby na niewielki nadzór jest rezygnacją z zasady niezbywalnych praw jednostki i podstawieniem na jej miejsce zasady nieograniczonej, arbitralnej władzy rządu." - Ayn Rand

Awatar użytkownika
Slayfer
Wałkarz
Posty: 70
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Slayfer »

Dzięki ;) mam nadzieję, że mi się uda przynajmniej połowę jako takiej armii pomalować. Największy problem będzie i tak z podstawkami - znalazłem fajny pomysł i jak tylko je skończę to tu wrzucę - bo bardzo dużo zabawy z nimi jest ;) A co do łusek to też o tym myślałem, pewnie coś z tym zrobię.

Awatar użytkownika
Slayfer
Wałkarz
Posty: 70
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Slayfer »

Pierwsza podstawka skończona i następne w drodze :D
Tak prezentuje się jeden ze skinków już całkowicie skończony:

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Z góry dziękuje za wszystkie komentarze ;)

Awatar użytkownika
Okoń
Masakrator
Posty: 2336
Lokalizacja: Oleśnica

Post autor: Okoń »

Wygląda baaaardzo obiecująco. Trzymam kciuki, aby wystarczyło Ci zapału, cierpliwości i czasu na pomalowanie całej armii na równie dobrym poziomie.
Obrazek

Awatar użytkownika
Slayfer
Wałkarz
Posty: 70
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Slayfer »

Jeżeli zapewnię sobie różnorodność figurek to może mi się uda :) na moje nieszczęście na razie posiadam tylko 24 skinki. Ale to powinno się niedługo zmienić ;)

Awatar użytkownika
Slayfer
Wałkarz
Posty: 70
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Slayfer »

Chwilę mnie nie było w domu i nie miałem jak za pędzel złapać, ale po powrocie od razu zabrałem się do malowania ;)
Na razie tylko podstawki. Zaczynam się zastanawiać czy pasują do tych ludków..
Obrazek
Obrazek
Po doklejeniu skinków, gdzieś tam jeszcze zmieszczę trawkę.
Wszelkie uwagi mile widziane!

Awatar użytkownika
Slayfer
Wałkarz
Posty: 70
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Slayfer »

Na razie lichutko z malowaniem, mam sporo roboty ze studiami niestety... ^^ Ale niedługo zamiast skinków będzie staroedycyjny slan i salamandry ;)
Na razie rodzynek wśród moich figurek, jeszcze niczego nie malowałem na różowo. Ten jest akurat dla narzeczonej i tak wyszło ;)
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Slayfer
Wałkarz
Posty: 70
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Slayfer »

Mocno wstępny WIP mojej wielkiej żaby ;) opcja niesienia jej przez guardów mi się nie podobała za bardzo, ale za to sam model jest wg mnie dużo lepszy od aktualnego. Sama żaba już prawie gotowa, jeszcze tylko berło, czapeczka i obrączki do pomalowania.
Obrazek
Obrazek
W sumie to będzie moja pierwsza konwersja i lepienie z gs'a w takiej skali, zobaczymy jak to wyjdzie ;)

Awatar użytkownika
Mapet
Falubaz
Posty: 1177
Lokalizacja: Lidzbark Warmiński/SNOT Gdynia

Post autor: Mapet »

Skóra żabki elegancko. Części metalowe bym złoszował. Powodzenia w lepieniu i pamiętaj, że najważniejsza jest cierpliwość, nie wszystko się da na raz ulepić.

Awatar użytkownika
Slayfer
Wałkarz
Posty: 70
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Slayfer »

W niedalekiej przyszłości oprócz jaszczurek będę malował jeszcze inne rzeczy więc przenoszę się z tematem do galerii ogólnej ;)
http://forum.wfb-pol.org/viewtopic.php?f=10&t=41317

ODPOWIEDZ