Lizaki Dębka - full metal jacket.

Moderator: Ziemko

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
lwieserce85
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3098
Lokalizacja: Czarne Wrony Sochaczew

Re: Lizaki Dębka - full metal jacket.

Post autor: lwieserce85 »

Maja zloto, braz i srebro...tak jak Indianie z Ameryki Południowej przed konkwista
Obrazek

6+4+1=15
Nowy wymiar matematyki

Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16668
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ziemko »

Mapet pisze:lubię to! ;)
WIELKIE GRATULACJE DLA KACPRA ZA POZIOM I TEMPO MALOWANIA.
jedna maluteńka uwaga... zbroja na coldłanach srebrna... a (z tego co kojarzę) lizaki obróbki stali jeszcze nie opanowały ;)

Skad to wiesz, masz to info od slannow czy od GW?

Awatar użytkownika
Okoń
Masakrator
Posty: 2336
Lokalizacja: Oleśnica

Post autor: Okoń »

Piękna armia - nic dodać, nic ująć.
Mapet pisze:jedna maluteńka uwaga... zbroja na coldłanach srebrna... a (z tego co kojarzę) lizaki obróbki stali jeszcze nie opanowały ;)
Rzeźnicy na coldach pozyskali gotowy materiał na swój pancerz z zimnych zwłok dark elfów/chaośników, bądź z nieszczęsnych imperialnych i bretońskich poszukiwaczy jaszczurzych artefaktów. Skinki dopasowały i voilà! :D
Obrazek

Awatar użytkownika
bless
Pan Spamu
Posty: 8444
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: bless »

Mapet pisze:lubię to! ;)
WIELKIE GRATULACJE DLA KACPRA ZA POZIOM I TEMPO MALOWANIA.
jedna maluteńka uwaga... zbroja na coldłanach srebrna... a (z tego co kojarzę) lizaki obróbki stali jeszcze nie opanowały ;)
Łańcuchy robią z kości obojczyka? ;)
Obrazek

Awatar użytkownika
Bobson
Masakrator
Posty: 2298
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Bobson »

Z lizakami Debka gralem w sobote i wygladaja chyba jeszcze piekniej niz na zdjeciach :)

Awatar użytkownika
Mapet
Falubaz
Posty: 1177
Lokalizacja: Lidzbark Warmiński/SNOT Gdynia

Post autor: Mapet »

Ziemko pisze:
Mapet pisze:lubię to! ;)
WIELKIE GRATULACJE DLA KACPRA ZA POZIOM I TEMPO MALOWANIA.
jedna maluteńka uwaga... zbroja na coldłanach srebrna... a (z tego co kojarzę) lizaki obróbki stali jeszcze nie opanowały ;)

Skad to wiesz, masz to info od slannow czy od GW?
Sam Lord Kroak mi to powiedział, (poza tym wspominał, że Ziemas to hejter i spamer 8) )

1) w 3 podręcznikach do lizaków nie widziałem grama srebra.
2) miedzy innymi z takich fragmentów z booka " ...Saurusy - potężni wojownicy władający ciężką, nabijaną kolcami bronią, wykonaną z brązu bądź obsydianu..." - z historii wiem że przed epoka żelaza była epoka brązu... jak ludzie nauczyli się obróbki żelaza, zrezygnowali z kruchego brązu... dla mnie jest to info, że lizaki jeszcze są technologicznie w epoce brązu.

Ale oczywiście jestem otwarty na nową wiedze podana w inny sposób niż: "Wuja wiesz Mapet"

Ps. armia nadal bardzo mi się podoba :)

Awatar użytkownika
swieta_barbara
habydysz
Posty: 14639
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: swieta_barbara »

Żeby tak skończyć ten offtop to przyznam, że fajnie zaznaczone na kowbojach na terkach, który jest pierwszy, a który drugi w rosterze ;)
Chociaż jeden mógł jechać w hełmie.
Z czego będziesz robił old-blooda? Ja na Twoim miejscu posadziłbym tego staroedycyjnego kroxigora z wzniesioną dwuręczną pałą na starym carnosaurze ;) Od biedy się na podstawce zmieści, podkleisz sobie tylko pod podstawkę małą przekątną, żeby się nie gibał. Kontratak Króla Jaszczurów.

Awatar użytkownika
lwieserce85
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3098
Lokalizacja: Czarne Wrony Sochaczew

Post autor: lwieserce85 »

He he he...a ja myslalem ze moj krox przerobiony na gor roka to przesada juz jest..:)
Obrazek

6+4+1=15
Nowy wymiar matematyki

Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16668
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ziemko »

lwieserce85 pisze:He he he...a ja myslalem ze moj krox przerobiony na gor roka to przesada juz jest..:)
Nie wiem po co przerabiac, Gor-Rok ma imho jedna z najladniejszych figurek lizakow.

Awatar użytkownika
Dębek
Wujek
Posty: 10347
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: Dębek »

Z czego będziesz robił old-blooda? Ja na Twoim miejscu posadziłbym tego staroedycyjnego kroxigora z wzniesioną dwuręczną pałą na starym carnosaurze.
Pomysł jest świetny, bo mam nawet takiego kroksa luźnego, ale czy karni zmieści się na podstawkę????
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
swieta_barbara
habydysz
Posty: 14639
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: swieta_barbara »

Powinien się zmieścić, a nawet jeśli będzie troszkę wystawał, to przecież nie będziesz go chyba zbyt często trzymał w klocku.

Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16668
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ziemko »

Starego to jeszcze moze zmiescic ( ale i tak musisz dobudowke mu jaka zrobic, plus jest taki, ze on na 2 lapach stapa tylko), nowego - zapomnij. Nowy jest swiniakiem.

Awatar użytkownika
Dębek
Wujek
Posty: 10347
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: Dębek »

Nowy jest plastikowy, więc i tak odpada. Stary jest, tak na moje oko, gabarytów starego stedzia, a stary stedzio wydaje się nieco tylko masywniejszy, niż te gamezonowe coldony. Reasumując carni będzie trochę większy od mountów moich herosów, więc chyba będzie się dobrze prezentował. Trzeba by mu tylko kawałek grzebienia na plecach spiłować i ulepić siodło z GSu. Kroks z 5 ed ma chyba dobry rozstaw nóg, więc powinien się zmieścić. Do tego jakiś pancerz na klatę, głównie naramienniki, może gatki w lamparcie cętki i będzie spoko. Jak sądzisz Ziemko. Jest to do zrobienia?
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Crusader
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3109

Post autor: Crusader »

Czy ja dobrze rozumiem, że chcesz carnousaura starego dać jako ColdOne'a i zmieścić go na kawaleryjskiej?? wow, mega niegrywalne, chyba że jakoś mega pionowo będzie ryczał do księżyca. Jak będę w domu to mogę Ci wrzucić fotę gamezonowego CO obok carnusia.

Pozdro

Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16668
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ziemko »

Dębek pisze:Nowy jest plastikowy, więc i tak odpada. Stary jest, tak na moje oko, gabarytów starego stedzia, a stary stedzio wydaje się nieco tylko masywniejszy, niż te gamezonowe coldony. Reasumując carni będzie trochę większy od mountów moich herosów, więc chyba będzie się dobrze prezentował. Trzeba by mu tylko kawałek grzebienia na plecach spiłować i ulepić siodło z GSu. Kroks z 5 ed ma chyba dobry rozstaw nóg, więc powinien się zmieścić. Do tego jakiś pancerz na klatę, głównie naramienniki, może gatki w lamparcie cętki i będzie spoko. Jak sądzisz Ziemko. Jest to do zrobienia?

Jest to do zrobienia imho, dobrze by bylo jeszcze carnusaura troche wyciagnac, tzn przerobic mu nogi, zeby bardziej w pionie stal. Mojego mi el paso konwertowal, ze rozszarpuje rat ogra i jest wlasnie bardziej pionowy niz poziomy. Kluczowa bedzie jakas skalka na podstawce, ktora musi byc szersza od podstawki. Pomysl jest ciekawy i warty ogarniecia. Te glowy nowych TG czy lordow z boxa z nowego carniego sa duze i generalnie swietne, rozwazylbym czy glowy kroxa nie zmienic wlasnie na ktorego z tych.

Awatar użytkownika
Dębek
Wujek
Posty: 10347
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: Dębek »

Crusader pisze:Czy ja dobrze rozumiem, że chcesz carnousaura starego dać jako ColdOne'a i zmieścić go na kawaleryjskiej?? wow, mega niegrywalne, chyba że jakoś mega pionowo będzie ryczał do księżyca. Jak będę w domu to mogę Ci wrzucić fotę gamezonowego CO obok carnusia.

Pozdro
Spoko. Chętnie rzuce okiem.
Te glowy nowych TG czy lordow z boxa z nowego carniego sa duze i generalnie swietne, rozwazylbym czy glowy kroxa nie zmienic wlasnie na ktorego z tych.
Niezła myśl, ale nie wiem jak się sprawdzi w praktyce, bo kroks ma wąski pyski, który mieści się idealnie między łapami, uniesionymi w górę. Ponadto, łeb mu wyrasta niejako z pomiędzy ramion. Zobaczę jak to będzie wyglądało.
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
swieta_barbara
habydysz
Posty: 14639
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: swieta_barbara »

No dawaj Stasiu, rusz się po tego karniego.

Awatar użytkownika
Crusader
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3109

Post autor: Crusader »


Awatar użytkownika
Deus
Falubaz
Posty: 1035
Lokalizacja: Gorzów Wlkp. "Rogaty Szczur"

Post autor: Deus »

Mi tam działa.
Obrazek

Awatar użytkownika
swieta_barbara
habydysz
Posty: 14639
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: swieta_barbara »

Działa - mogłeś dać też rzut z góry, ale i tak wydaje mi się, że jest spoko.

ODPOWIEDZ