Moja arrrmia lizarrrrdmenów

Moderator: Ziemko

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16668
Lokalizacja: Warszawa

Re: Moja arrrmia lizarrrrdmenów

Post autor: Ziemko »

Fajni sa mam ich 25 , ale ladniejsze modele sa 7ed uwazam - duzo wiecej szczegolow , duzo takim milych dla oka pierdolek no i spora roznorodnosc ( chyba ok 10 roznych glow do wyboru , 7 roznych tarcz itd) , a 5ed to jednak atak klonow.

Awatar użytkownika
Aron_Banalny
Masakrator
Posty: 2170
Lokalizacja: NEMEZIS Warszawa

Post autor: Aron_Banalny »

ale ladniejsze modele sa 7ed uwazam - duzo wiecej szczegolow , duzo takim milych dla oka pierdolek no i spora roznorodnosc ( chyba ok 10 roznych glow do wyboru , 7 roznych tarcz itd)
co prawda to prawda, dają mnóstwo możliwości, ale 5ed. kolesie mieli hełmy-czaszki a nie kościane wstawki, i klimat jajcarsko-bardziej-aztecki niż 6 ed. wzwyż. ja po prostu wolę 5 ed. sauruy. ale gusta i guściki.
a 5ed to jednak atak klonow

no tak, ale na upartego można to chyba rozwiązać modelami noszącymi palaquin w 5 ed.

eddie
Chuck Norris
Posty: 409
Lokalizacja: Gdańsk SNOT

Post autor: eddie »

ja mam kloc 6ed na piąto ed nie chciało mi się polowac a i koszta troche większe bo za 8 dych kupiłem 13 6ed

Awatar użytkownika
Aron_Banalny
Masakrator
Posty: 2170
Lokalizacja: NEMEZIS Warszawa

Post autor: Aron_Banalny »

gratulacje eddie

Slaneshh, z tego co pamiętam miałeś bardzo fajny pomysł na armaty DoW w postaci bolców ze stegadonów. czemu tamta koncepcja umarła?

Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16668
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ziemko »

Poniewaz nie jest wysiwygowa? Fajna koncepcje Zembol pokazal - krox trzymajacy dzialo mnie urzekl i gdybym sam mial grac dzialami to pewnie ukradl bym pomysl ;)

Awatar użytkownika
Raptor
Masakrator
Posty: 2018
Lokalizacja: True Legion Kraków!!!

Post autor: Raptor »

Tak btw ja zawse chciałem mieć oddziały wsparcia w klimacie amazonek. Na przykład amazońców na terkach z łukami, albo czarodziejke zamiast skink priesta. Tylko ciężko z modelami :( . Kiedyś widziałem bande do mordheima amazonek, to byłoby fajne i w klimacie ale nie wiem gdzie mógłbym to dostać pewnie tylko przez mail order...

edit bo znalazłem ale nie sa tak fajne jak je zapamietałem :( : http://www.games-workshop.com/MEDIA_Cus ... 45x319.jpg
Obrazek

Awatar użytkownika
SlanesH
Falubaz
Posty: 1296
Lokalizacja: Warszawa KulT

Post autor: SlanesH »

Tzn to moja armia na bazyla, pomalowane mam wiecej.
A te bolce za dzialka DOW jakos mi sie nie spodobaly na dluzsza mete.
Moja galeria - klik!
Maluje za kasę - klik!

ODPOWIEDZ