Kogo wgniatamy w ziemię, a kto wgniata nas...

Moderator: Ziemko

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
ANtY
Kretozord
Posty: 1610
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Kogo wgniatamy w ziemię, a kto wgniata nas...

Post autor: ANtY »

Niech każdy się wypowie; Jak uważacie z kim Lizaki najelpiej sobie radzą, a z kim mają duże kłopoty?

Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16668
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ziemko »

Nieodpowiedni dzial , poczytaj zasady forum lizakow... Przenioslem
Ostatnio zmieniony 9 cze 2008, o 21:44 przez Ziemko, łącznie zmieniany 1 raz.

Janiszek
Masakrator
Posty: 2035

Post autor: Janiszek »

ANtY wgnieść to CIę zaraz Ziemko wgniecie :D:D:D:D A tak do tematu to dużo zależy od gracza z jakim się gra .

Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16668
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ziemko »

_SkaVen_ pisze:ANtY wgnieść to CIę zaraz Ziemko wgniecie :D:D:D:D A tak do tematu to dużo zależy od gracza z jakim się gra .
To mnie rozbawiles :D Ja juz sie cierpliwy zrobilem i juz przyzwyczailem sie , ze co jakis czas jakis nowy skinek sie rodzi i musi napisac cos w kazdym istniejacym dziale w tym forum... :)

Zeby nie offtopowac...


Z ktorymi jest lekko z wiekszoscia tak bym powiedzial (choc to tez bardzo zalezy od rozpy)

Ciezko natomiast imho:

Bretka
We (zlozone pod lizaki czyli smok , 2xdrzewa , morze driad)
VC

Janiszek
Masakrator
Posty: 2035

Post autor: Janiszek »

NO z VC do 2 k jest strasznie . Musimy mieć duzo scroli bo wszelkie popychaczki , wskrzeszenia uniemożliwią nam ruchu . A skinki same tego ścierwa nie powystrzelają :D:D:D NO albo jak najszybciej zabić generała to zaczną się sypać ( co z doświadczenia wiem , że bardzo trudne zadanie ) . Ale od 2 k myślę , że może być lżej . Ale jak Ziemko napisał , zalezy dużo od rozpiski .

Awatar użytkownika
ANtY
Kretozord
Posty: 1610
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: ANtY »

Przeczytałem :D Już zapamiętam.
Podobno bardzo łatwo się ze szczurakami wygrywa, czy ktoś może to potwierdzić?

Janiszek
Masakrator
Posty: 2035

Post autor: Janiszek »

NO w tej edycji tak. Terki robią mak z jezzaili czasem (no ale trzeba miec dobry teren bo tak to jezzaile moga nam je łatwo wystrzelać) magia w sumie nas tak nie boli , a przynajmniej mi jakoś dużo nie robiła . I bardzo polecam 3 kroxów , 4 to już za dużo .(IMO) NO i mozna czasem się o kawe pokusić , ale ja wole terki :D:D:D .

Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16668
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ziemko »

Baardzo latwo sie wcale nie wygrywa , jest duzo duzo latwiej niz w 6 edycji , ale skavenow nie uznalbym za free fraga...

Mort
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 129

Post autor: Mort »

dla mnie osobiście truuudny przeciwnik to nowe demony na samym tzeentchu....20 kości( ostatnio tylko jeden miscast na całą gre i nic nie zrobił ;d) i tylko sie patrzec jak czary niszcza nasze szeregi;]

Janiszek
Masakrator
Posty: 2035

Post autor: Janiszek »

szeregi w lizakach ?? :wink: A co ty na piechocie grasz?? A co do DL to masz racje , mamy troszkę trudno z nimi.Ale kto nie ma :D??

Dawid
Chuck Norris
Posty: 608
Lokalizacja: Pomiechówek [*]

Post autor: Dawid »

Jak już sobie tak żartujemy :wink:
_SkaVen_ pisze:szeregi w lizakach ?? :wink: A co ty na piechocie grasz?? A co do DL to masz racje , mamy troszkę trudno z nimi.Ale kto nie ma :D??
A Ty nie grasz na piechocie? :P

Z DL'em nie mamy aż tak źle. Mnie bolą VC w sumie, ale mam okazję na sporo sparingów z tą armią, więc damy radę. Skavy free fragiem absolutnie nie są, a bretka jak zwykle nas miażdży. Już wolę morze dryad :wink: .

Awatar użytkownika
Raptor
Masakrator
Posty: 2018
Lokalizacja: True Legion Kraków!!!

Post autor: Raptor »

Ziemko pisze:
Ciezko natomiast imho:

Bretka
We (zlozone pod lizaki czyli smok , 2xdrzewa , morze driad)
VC
We na smoku wciagam nosem, z drzewami daje rade.
Z bretka mamy w sumie nie najgorzej. Wykrecamy skinkami lance. nastepnie wpadamy kroxsami.

z VC mamy ciezko nie mowiac juz o demonach.

Wgniatamy w ziemie oczywiscie krasnoludy(duza mobilnosc).
Ogry, no moze z wyjatkiem tych Macka Paraszczaka.
I bardzo polecam 3 kroxów , 4 to już za dużo
3 sa praktycznie niewystawialne.

Awatar użytkownika
SlanesH
Falubaz
Posty: 1296
Lokalizacja: Warszawa KulT

Post autor: SlanesH »

Z moich doswiadczen:
Na demony sie southland bardzo ladnie spisuje.
Vc to tak remisowo imo.
We pod lizaki to imo troche inne niz Ziemko pisze. Jak sa 2 drzewa i smok to morze driad nie wejdzie. Gorzej jak ma duzego maga z re rollami dispelowania jakichs caddych 1 drzewo i jakies 5 oddzialow driad ze wsparciem wildow.
Breta to katorga chyba ze slann w templach ale to tez ciezko.
Reszta roznie, ja osobiscie nie lubie TK bo mi zawsze te klopy skateruja tak ze general ucieka.
A i teraz HE sa przewalone bo smoka i dragonow nie ma za bardzo jak zabic jedynie beast cowers i piorun z heavena maja sens :<
Moja galeria - klik!
Maluje za kasę - klik!

Awatar użytkownika
Chakax
Warzywo
Posty: 18

Post autor: Chakax »

Ja musze powiedzieć że ciężko mi się gra z Dwarfami,nie wiem dlaczego,chyba za mało skinek :)z HE to trzeba się namęczyć i nie można popełnić błędu,a z bretką średnio.Najłatwiej mi się gra z gobsami normalni nic mi prawie nie robią :wink: ale trochę dawno z nimi gralem wiec nie dałem do moich statków,w sumie mało tam dałem bo tak na serio zacząłem niedawno grac a moja przygoda z WFB już 4 lata trwa.

Awatar użytkownika
Lasti
Falubaz
Posty: 1447
Lokalizacja: Kraków/Azyr

Post autor: Lasti »

W orkach bolą tylko 2 rzeczy. Magia i grzyby :D
Mam kumpla ktory na chyba 6 gier tylko raz rzucil 1 na grzyba, a w rozpie ma ich minimum 5.
Polska grupa zrzeszająca sympatyków Age of Sigmar:

https://www.facebook.com/groups/438370546345173/

Awatar użytkownika
Zeppelin
Falubaz
Posty: 1391
Lokalizacja: Górny Śląsk - Katowice

Post autor: Zeppelin »

a jak sprawa wygląda z DE?
I believe in Honour.!

Jaszczurx
Mudżahedin
Posty: 296
Lokalizacja: Warshau/Lustria

Post autor: Jaszczurx »

Oprócz hydry i smoka nic nas raczej nie boli(przynajmniej ja nie miałem problemu), ale to znowu zależy od przeciwnika

Awatar użytkownika
Alister
Chuck Norris
Posty: 638
Lokalizacja: Tychy

Post autor: Alister »

Scarvet z Blade of Chotec i OB z Blade of Realities na te zmutowane zdradzieckie gady!

Matis99
Chuck Norris
Posty: 526

Post autor: Matis99 »

A ktoś ma dobrą taktykę na wraithy? Zawsze, grając lizakami, mam z nimi straszne problemy. W liczbe 5-6, wliczając banshee, koszą lizaki przeraźliwie. Właściwie to pozostaje tylko magia, bo ani z engina nie uderzę (to nie jest magiczny atak), ani nie złamię staticiem (jakim staticiem?), zaś magicznych zabawek jest jak na lekarstwo. Do tego krzyk niszczy lizaki ze względu na niską liderkę...

Awatar użytkownika
SlanesH
Falubaz
Posty: 1296
Lokalizacja: Warszawa KulT

Post autor: SlanesH »

Musisz je zlapac veteranem ze slomka i traktowac misslami. Nie ma zadnego zlotego srodka na nie niestety. Ja licze na FAQ gw ktore da enginowi magic attacks.
Moja galeria - klik!
Maluje za kasę - klik!

ODPOWIEDZ