Salamandry vs Stegadon

Moderator: Ziemko

ODPOWIEDZ
Remo
Falubaz
Posty: 1247

Salamandry vs Stegadon

Post autor: Remo »

Ja na Strategiconie mam zamiar zagrać w parze z Jaszczurkami właśnie i jego rozpa różni się tym tylko że zamiast Salamander będzie Stegi, 2 x po 3 Kroxy, brak kawalerii, za to skink ze skrolami. Jakoś nie wyobrażam sobie Lizaków bez Stegiego :D
Obrazek

Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16668
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ziemko »

Phhh ja sobie nie wyobrazam lizakow bez salamandr , stegi ma ladny model , jest klimatyczny.... No i na tym skonczymy wymieniania jego zalet :wink: Zaden dobry gracz lizarmenski nie wezmie stedzia zamiast salek , ktore sa dobre na totalnie wszystko...

Remo
Falubaz
Posty: 1247

Post autor: Remo »

No masz rację. Stedziu to szmata. Ma tylko terror, szarżuje jak rydwan ma zamontowany bolt-thrower i ogólnie każdy go przejeżdża.
Do tego ten niski tougness, siła i save...
Za to salamandry po salwie dwóch oddziałów łuczników trzymają się dzielnie... :roll:

Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16668
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ziemko »

Jezu znow kolejny teoretyk sportu... Ile grasz lizakami ? Odnosiles nimi jakies sukcesy ?? Jak ktos nie skrinuje salmandr skinkami przed lucznikami to jest dupa nie general !!! Poza tym jesli salamandry schodza od 2 salw lucznikow to my chyba o innyc salamandrach mowimy...Stedzia nie schowasz... Wielka radosc sprawia krasnolm odstrzelenie go w pierwszej turze czy drugiej... Oczywiscie , mozesz go skampowac , ale wtedy co - placisz za cos 235 pktow zeby chowalo sie za lasem ?


Wydzielam temat , bo to nie jest temat o salamandrach vs stegadon

Brontozaur
Wałkarz
Posty: 98
Lokalizacja: Warszawa - Ochota // Kraków.
Kontakt:

Post autor: Brontozaur »

Pan Ziemowit dobrze prawi, salamandry mimo tego, ze calkiem twarde nie wytrzymuja dlugo bez screenowania ze strony skinów. (Ahh, i u pojawia sie dylemat skinki z javelinami i tarczami czy dmuchawkami?) Tak czy siak, ja sie nie potrafie bez salek obyć. I im nigdy nie zapomne jak we trzy spaliły Tomb Kinga z obstawą na rydwanie.. :roll:
"The lunatic is in my head
The lunatic is in my head
You raise the blade, you make the change
You re-arrange me ’till I’m sane
You lock the door
And throw away the key
There’s someone in my head but it’s not me."
Pink Floyd - Brain damage

Remo
Falubaz
Posty: 1247

Post autor: Remo »

Ziemko pisze:Jezu znow kolejny teoretyk sportu... Ile grasz lizakami ? Odnosiles nimi jakies sukcesy ??
Mój kuzyn nimi gra - dopiero ósmy rok...
Salamandrę ma jedną bo czeka na okazję by na allegro kupić te ładniejsze modele, a nie te śmieszne-nowe.
U niego stedzik był zawsze (a jak trzeba to dwa). Co wygrał? Otwarte Mistrzostwa Śląska w Zabrzu, dwa turnieje w Opolu, ogólnie nie jest zły...
Ja wiem, że praktycy "sportu" grają po 15 lat ale dajcie szansę nam - leszczom też poćwiczyć i poopisywać swoje doświadczenia.

Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16668
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ziemko »

Spoko Twoje zdanie - mow sobie do woli , ze wolisz Stedzia... Mi to zwisa... ale prosze nie wmawiaj ludziom , ze jest lepszy od Salek...

Remo
Falubaz
Posty: 1247

Post autor: Remo »

Spoko Twoje zdanie - mów sobie do woli, że wolisz salki... Mi to zwisa... ale proszę nie wmawiaj ludziom, że są lepsze od stedzia...

Dobra, nudne to już. Napisałem co wiedziałem. Pozdro.

Brontozaur
Wałkarz
Posty: 98
Lokalizacja: Warszawa - Ochota // Kraków.
Kontakt:

Post autor: Brontozaur »

Pozdro źą, salki są lepsze od stedzia. No offence :cool:
"The lunatic is in my head
The lunatic is in my head
You raise the blade, you make the change
You re-arrange me ’till I’m sane
You lock the door
And throw away the key
There’s someone in my head but it’s not me."
Pink Floyd - Brain damage

Łosiu
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 119

Post autor: Łosiu »

Salki są lepsze i koniec:D Są świetne na wszystko : na puszki, na klocki, na duze potworki. Stedziu... hmmm... Jest do dupy. No pressure or anything ofkoz 8)
Nie pamiętam kto : "Jasiu co to jest miscast na 9?"
Jasiuuu: "Twoja stara puszcza się z listonoszem"

Awatar użytkownika
Jose
Falubaz
Posty: 1423
Lokalizacja: Oko Terroru - Bydgoszcz
Kontakt:

Post autor: Jose »

a moje zdanie jest takie ... że stegadon jest fajniejszy bo ma ładniejszą figurkę niż salki ;)
www.for2players.pl

The truth is usually just an excuse for a lack of imagination.

Dawid
Chuck Norris
Posty: 608
Lokalizacja: Pomiechówek [*]

Post autor: Dawid »

Stary, zajebistego masz kuzyna, musial byc wyk******ym wymiataczem i chwała mu za to :D . Ale sluchaj nie wszyscy sa tacy swietni i bezbledni. Stedzio i jego zarabista LD na 5 nawet jak jest BSB w poblizu to ma duze szanse na ucieczke :cry: (to nie treeman). Salki zdecydowanie lepsze, strzelaja lepiej niz steg i walcza dobrze.
Pozdr!!

Awatar użytkownika
Raptor
Masakrator
Posty: 2018
Lokalizacja: True Legion Kraków!!!

Post autor: Raptor »

Remo pisze:No masz rację. Stedziu to szmata. Ma tylko terror, szarżuje jak rydwan ma zamontowany bolt-thrower i ogólnie każdy go przejeżdża.
Do tego ten niski tougness, siła i save...
Za to salamandry po salwie dwóch oddziałów łuczników trzymają się dzielnie... :roll:
Świerzo wykluty Skinku prawy z ciebie zwiadowca, lecz nie musisz draznic elity polskich saurusow :)

steg jest do d.u.p.y. !

Malal
Kretozord
Posty: 1729

Post autor: Malal »

Stegadon jest zjebisty a wy jestescie wyplochy nooby lapsy jamochlony i warzywa

Awatar użytkownika
Raptor
Masakrator
Posty: 2018
Lokalizacja: True Legion Kraków!!!

Post autor: Raptor »

Dawid pisze:Stary, zajebistego masz kuzyna, musial byc wyk******ym wymiataczem i chwała mu za to :D . Ale sluchaj nie wszyscy sa tacy swietni i bezbledni. Stedzio i jego zarabista LD na 5 nawet jak jest BSB w poblizu to ma duze szanse na ucieczke :cry: (to nie treeman). Salki zdecydowanie lepsze, strzelaja lepiej niz steg i walcza dobrze.
Pozdr!!
Dawid nie oszukujmy sie nawet z LD 7(skinek na dachu w helmie dla tych co raczej nie wiedza :) ) jest kijowy. Żadko kiedy dochodzi do walki bo jest duzym celem i chowanie go za gorka nie wchodzi w gre :wink:

Awatar użytkownika
Raptor
Masakrator
Posty: 2018
Lokalizacja: True Legion Kraków!!!

Post autor: Raptor »

Malal pisze:Stegadon jest zjebisty a wy jestescie wyplochy nooby lapsy jamochlony i warzywa
Malal to że jesteśmy nie ma żadnego znaczenia w stwierdzaniu faktu ze stedziu ssie........

Brontozaur
Wałkarz
Posty: 98
Lokalizacja: Warszawa - Ochota // Kraków.
Kontakt:

Post autor: Brontozaur »

Właśnie. A ty uprawiasz ochydny double-posting. To też ssie. :roll:
"The lunatic is in my head
The lunatic is in my head
You raise the blade, you make the change
You re-arrange me ’till I’m sane
You lock the door
And throw away the key
There’s someone in my head but it’s not me."
Pink Floyd - Brain damage

Dawid
Chuck Norris
Posty: 608
Lokalizacja: Pomiechówek [*]

Post autor: Dawid »

A kto wystawia skinka na stegadonie 8) ? Bo jeszcze nie widzialem, a to, ze jestem noobem to nie ma znaczenia Malal(jezeli to byl zart to ok), stedziu nawet przy dobrym graczu wypadnie gorzej niz salki. Tak w ogole to nie bawmy sie w modów Ziemko wpadnie i sie upora z tym spamem :wink: .
PS. To wszystko oczywiscie IMO.
Pozdr!!!

Awatar użytkownika
Pająk
Masakrator
Posty: 2669
Lokalizacja: Gdynia/Poznań- BWT Klika

Post autor: Pająk »

Ja jak gram na Karnim, to wolę dwa stedzie do pomocy niż salki... w większości innych konfiguracji jednak salki są lepsze... a szkoda, bo z klimatu, z figurki wolę stedzia

Dawid
Chuck Norris
Posty: 608
Lokalizacja: Pomiechówek [*]

Post autor: Dawid »

Chyba jasne, ze stedziu ma fajniejszy klimat oraz ladniejsza figurke, ale jak juz powiedzialem jest mimo wszystko gorszy, choc jesli masz czarnucha to dwa stedzie sa jak najbardziej na miejscu(nie ma to jak sciaganie ostrzalu i te sprawy :wink: ), ale w innym wypadku wole salki.

ODPOWIEDZ