Engine of the gods

Moderator: Ziemko

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Shadar
Kradziej
Posty: 936
Lokalizacja: Wrocław

Re: Engine of the gods

Post autor: Shadar »

Czyli temat skończony i załoga zdaje osobno, kapłan osobno i nosorożec też osobno i wszyscy na własnej :D ?
Wieszkto pisze:
Szaman pisze:wieszkto - zabawny jestes...
Wiesz gdybyś mnie nie traktował poważnie i nie czuł się winny to byś się tym postem nie tłumaczył tylko byś mnie olał a ty odpisałeś.

Andrzej
Pan Spamu
Posty: 8217
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: Andrzej »

Oby [-o<
Lidder pisze:- Co się dzieje, gdy kawaleria normalnym ruchem, nie marszem, przechodzi przez murek?
- To samo co wtedy, gdy idziesz na imprezę poderwać jakąś dziewczynę.

Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16668
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ziemko »

Tak temat skonczony, meczenie dluzej tego tematu bedzie powodowalo kasowaniem postow. (oczywiscie chodzi tylko o kwestie engine vs pita, a nie calkowicie engina )

kudłaty
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3552

Post autor: kudłaty »

Kod: Zaznacz cały

Testy charakterystyk: kto na czym zdaje
 Jeśli test charakterystyki (lub podobny efekt) ma zdać oddział jako całość (jeden rzut dla całości, np. siły), zdajemy go na najwyższej wartości tej charakterystyki w oddziale
 Jeśli test charakterystyk muszą zdać pojedyncze modele w oddziale (np. dwellers below), każdy model testuje na własnej charakterystyce.
 Jeśli test charakterystyk musi wykonać cały model (np. - znów - dwellers below), testujemy na najwyższej wartości tej charakterystyki na modelu.
 Jeśli test charakterystyk musi wykonać część modelu lub wszystkie jego częsci (np. pit of shades, fate of bjuna), każda część modelu testuje na własnej charakterystyce.

Andrzej
Pan Spamu
Posty: 8217
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: Andrzej »

Czemu fate of bjuna?
Lidder pisze:- Co się dzieje, gdy kawaleria normalnym ruchem, nie marszem, przechodzi przez murek?
- To samo co wtedy, gdy idziesz na imprezę poderwać jakąś dziewczynę.

Awatar użytkownika
JungleJack
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 191
Lokalizacja: Lewa Flanka Mielec

Post autor: JungleJack »

Z fate of bjuma celujesz w 1 konkretny cel czyli ,bazując na powyższym cytacie, część modelu. Wynika z tego , że możesz np. próbować zabić stegadona lub skinka załoganta.

Andrzej
Pan Spamu
Posty: 8217
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: Andrzej »

Hmm, nie wiedziałem, że można tak robić ze snajperkami...
Lidder pisze:- Co się dzieje, gdy kawaleria normalnym ruchem, nie marszem, przechodzi przez murek?
- To samo co wtedy, gdy idziesz na imprezę poderwać jakąś dziewczynę.

ODPOWIEDZ