Razordon

Moderator: Ziemko

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Teofil
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 119

Razordon

Post autor: Teofil »

CZy ktoś grał już może rozadronem i jest w stanie powiedzieć mi jak ty się gra ???
jeżeli jest już taki temat to serdecznie przepraszam

Awatar użytkownika
Jasif
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3016

Post autor: Jasif »

raz gralem.... i zrezygnowalem :P trafianie na prawde boli, 3 razorki kosztuja jakies 225 pkt, to starsznie drogo, w porownaniu do umiejetnosci... sciagaja jakies fasty, lataczy jakas turbolekka piechote, ale nie warto. moim zdaniem nie oplacalna jednostka, ja gram na pojedynczych salkach
paulinka17 pisze:Mówiłem, jabaniutki nawet oczka zmrużył z rozkoszy.
Dziedzic pisze:JH i UD razem, piekło zamarzło i serce Szaitisa pękło.

Jaszczurx
Mudżahedin
Posty: 296
Lokalizacja: Warshau/Lustria

Post autor: Jaszczurx »

ja też wole salki, próbowałem razorkami z HE i jedyne co robiły to straszyły swoim stand&shoot, tak właściwie to są osłabione stare salki za większe pkt

Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16668
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ziemko »

Rozmawialem z Crusem o razach kiedys i powiedzial mi prosto - trzeba sie po prostu przyzwyczaic ze nie jest to juz tylko oddzial do strzelania , ale do walki - szarzujesz i skinki sie nie dostawiaja - 2 razki to juz niezla sila bojowa jak szarzuja w bok... Dzieki ich S&S i dostawianiu razkow mozna nimi dosc mocno napierac , aczkolwiek odradzam 3 , 2 sa optymalne. (Choc nie ukrywam mialem ostatnio wizej grania na 6 ze slannem wolno stojacym)

Awatar użytkownika
Skaven
Masakrator
Posty: 2993
Lokalizacja: Wrocław/Kraków
Kontakt:

Post autor: Skaven »

Dokładnie tak jak Ziemko napisał, postrzelac sobię cos tam moga ale najlepiej działają tak na prawdę w cc ;)

Ja nimi np stega osłaniam przed szarżami jakis wildów czy innych badziewi, jednak s&s na 4 altyrelkach powoduje to ze mimo szansy na misfire, przeciwnik nie bardzo sie rwie :)

Awatar użytkownika
Pingwin
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 149
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Pingwin »

Ciekawy pomysł, muszę wypróbować, choć generalnie wydają mi się raczej plewne - zdecydowanie wolę pojedynczą salkę do panik, tyle samo kosztuje a wydaje się uniwersalniejsza.

Awatar użytkownika
J.B.
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 163
Lokalizacja: Legionowo

Post autor: J.B. »

ja sie do salek zrazilem przestrzeliwaniem/niedostrzeliwaniem (mialem ciagle rzuty typu 2 albo 10 cali) - cholerna skrajnosc moze ci rozwalic cala strategie

a razory jako straszak stand & shootem sa fajne, ja nimi engine krylem i zawsze jakis mniejszy oddzial (np ghule, kumpel wystawia 2x10 i tworzy nowe :) ) mozna udupic
mysle ze to kwestia rozpiski
Obrazek

Awatar użytkownika
Madessi
Wałkarz
Posty: 92
Lokalizacja: Animosity Szczecin

Post autor: Madessi »

Według mnie razordony nie są aż takie cieńkie. Przy wsparciu innego strzelania np. skinków czy nawet salki mogą w 1 turę rozprawić się z lekką kawą i porządnie atakować mniej pancerne oddziały. Ostatnio zacząłem je wystawiać i są całkiem niezłe.

Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16668
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ziemko »

Sa slabe, nie umywaja sie do salek.

fw130795
Warzywo
Posty: 15

Post autor: fw130795 »

A ja i tak wolę grać na razordonach niż na salkach.

Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16668
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ziemko »

Nikt Ci nie broni ;)

Awatar użytkownika
Byqu
Masakrator
Posty: 2724
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: Byqu »

fw130795 pisze:A ja i tak wolę grać na razordonach niż na salkach.
Foch :)
Razorakmi tak ładnie klocków nie pozdejmujesz...
WELCOME TO ESTALIA GENTLEMEN

Awatar użytkownika
Madessi
Wałkarz
Posty: 92
Lokalizacja: Animosity Szczecin

Post autor: Madessi »

Nom, salki w walce z klockami nie mają sobie równych. Ale razordony chyba lepiej sobie radzą z np. Monsterami, rydwanami, monstrous infranty/cavalry? Salka wypłaca 1-4 hity, a razordon 2-10. Chyba lepiej zawsze mieć tego 1 :wink: .

fw130795
Warzywo
Posty: 15

Post autor: fw130795 »

JA w jednej bitwie ale to na mega rzutach razordonem hydre zdjąłem.

Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16668
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ziemko »

Prawda jest taka, ze po tym jak wyeliminowali +1 to hit za LT to stracily jeszcze bardziej. Teraz moga strzelac po marszu co jest plusem, ale i tak ja nie mam w rozpie punktow na tyyyyyyyyle rzeczy, a na pewno nie bede myslal o razorach ( mam 3 tylko w celach kolekcjonerskich)

ODPOWIEDZ