Kroxigory

Moderator: Ziemko

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Bartas
Chuck Norris
Posty: 640

Post autor: Bartas »

ja mam podobnie z kroxami, nigdy sie nie sprawdzają, czasem z moim błędów, ale najczesciej z plewnych rzutów, no czego by nie mówić na 12 ataków nie pamietam żeby więcej niż 5 trafiło.. najczesciej 3-4 z czego polowa nie rani albo sie sejwuje. Tylko że ciężko mi je czymkolwiek zastąpić bo świetnie szachują :)

Dawid
Chuck Norris
Posty: 608
Lokalizacja: Pomiechówek [*]

Post autor: Dawid »

Ja lubię koksy, bo siła siedem zawsze się przyda,a poza tym ostatnio używam ich jako dobijaczy dużych drzewek albo potworków typu smoki i gryfy. Najlepsze było na DMP(tak, byłem na DMP choć był to mój 4, czy 5 turniej w życiu :p) jak w 3 przepchnęły 20 longbeardów z bsb. Oczywiście wcześniej miałem 4, lecz jeden zginął i właśnie wg mnie tylko w 4 powinno się ich wystawiać bo inaczej to trochę plewni są :wink: .

Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16668
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ziemko »

No coz Dawidzie ja wystawiam w 3jkach , a na DMP wygralem 5 bitew zdobywajac 74/100... Kwestia zasadnicza jest taka , ze do czegos innego sluza 3jki , a do czegos innego 4ki... W mojej rozpie na 2250 mam 3x3 kroxy i 5 kawy - spisuja sie pieknie , a 3jka kroxow spokojnie zaszarzuje na kloc od przodu - wystarczy tylko wtedy zabe ustawic 12 cali od nich 9 ld na 3 kosciach + bsb czyni cuda , a potem doszarzuje biegacz czy co innego...

Dawid
Chuck Norris
Posty: 608
Lokalizacja: Pomiechówek [*]

Post autor: Dawid »

Z BSB slannem to święta racja Ziemko, kroxy mogą dzięki temu dużo więcej wytrzymać.Ale imo lepsze są 4, moze dlatego, że mi czasami te 9A kroxow nie wystarcza, gdyz przewaznie daja dupy(szczescia nie mam :) ).Ale ty widocznie lepiej sie obchodzisz z nimi bo mi sie 3 ciezko gra na serio.Kwestia doswiadczenia :wink: , ktorego jeszcze nie posiadam.
Pozdro!!

Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16668
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ziemko »

Wiesz co innego jak masz 2x4 kroxy i reszta skirmish - wteyd jest ok i wtedy sam jestem za 4rkami , ale co innego jak chcesz miec wiecej oddzialow - wyobrasz sobie manerwowac 6tka kawy , 2x4rkami kroxow ?? Totalna porazka... Dlatego wole 3jki , ktore mi sie wszedzie mieszcza, a poza tym 3x3 kroxy + kawa i biegacz to jest kop naprawde straszny...

Dawid
Chuck Norris
Posty: 608
Lokalizacja: Pomiechówek [*]

Post autor: Dawid »

Taka rozpa ma kopa i jast bardziej manewrowna, racja, ale ja wole miec terki :wink: .

Awatar użytkownika
Jagal
Niszczyciel Światów
Posty: 4288
Lokalizacja: Gdańsk SNOT

Post autor: Jagal »

Ziemko pisze:Wiesz co innego jak masz 2x4 kroxy i reszta skirmish - wteyd jest ok i wtedy sam jestem za 4rkami , ale co innego jak chcesz miec wiecej oddzialow - wyobrasz sobie manerwowac 6tka kawy , 2x4rkami kroxow ?? Totalna porazka... Dlatego wole 3jki , ktore mi sie wszedzie mieszcza, a poza tym 3x3 kroxy + kawa i biegacz to jest kop naprawde straszny...
kurde musze kiedyś z Toba zagrać, kiedy będziesz miał żabcie i 3x3 kroxy ;)
Po naszej ostaniej bitwie, gdzie miałeś wpizdu terków i od kija skinków jakoś nie widzę Ciebie grającego na żabie :P chociaż podobnego od sporego czasu tym grasz ;)
Kupię bretońskie modele z 5tej edycji:
Metalowi quesci,
French Games Day Knight 'L'Hermite De Malemont' !! ,
4ed rycerze na piechotę.


Snot Fanpage <<--- , klikać! ;)

Awatar użytkownika
max
Dziecię Zarazy
Posty: 1804
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

Post autor: max »

ja na 1500 uzywam 1x4 kroxow ]:-> ze niby klimat
a na 2k 2x4
gralem na 3 kiedys ale to mi sie niezwracalo ( moze dlatego ze nieznalem wtedy zasad ];->) i mam zle doswiadczenia z tym

Awatar użytkownika
Durg
Wałkarz
Posty: 78
Lokalizacja: Lusria

Post autor: Durg »

Czy mógłby kotś wytłumaczyć mi na czym polega Sceen Kroxów bo za cholere nie rozumie!

Santi
Mudżahedin
Posty: 211
Lokalizacja: Wołów, klub Karak Var

Post autor: Santi »

Durg pisze:Czy mógłby kotś wytłumaczyć mi na czym polega Sceen Kroxów bo za cholere nie rozumie!
Możesz szarzowac przez skiny. [/b]

Awatar użytkownika
Teofil
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 119

Post autor: Teofil »

Dziś grałem lizami na 1300 pkt przeciw krasiom i koxy miały tak plewne
żuty że wszystkie 8 padło.
Zabijając 3 krasi ;(

Awatar użytkownika
PapaProtoss
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 103
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: PapaProtoss »

W ogóle co powiecie o kroxach w 7 ed. ? Imo motyw z połączonym oddziałem skinków i kroxów dzięki spawn-kinowi i great reachowi jest bardzo spoko - zwiększony ld skinków do 7, trudniej wystrzelać, łącznie sporo ataków. W sumie to taki oddział 16 skinków i 2 kroxów to stegadon dla ubogich ^^ : 6A S6 + 6A S3 zamiast 3A S6, jednak bez impactów...
"Jestem Żółtą Magnetyczną Gwiazdą, która otacza centralny, zielony Zamek Symbolizacji
Przewodnikiem mi Żółty Samoistny Człowiek
Jestem otwarty dla wyższych wymiarów
I przekraczam granice wyobraźni..."

Awatar użytkownika
Alister
Chuck Norris
Posty: 638
Lokalizacja: Tychy

Post autor: Alister »

Sprobuj wymanewrowac kawe M7 skinkami + kroxy. Potem sprobuj tego samego stedziem.
Juz masz odpowiedz czemu kohorta ssie

Awatar użytkownika
PapaProtoss
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 103
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: PapaProtoss »

Racja, zapomniałem o niemożności obracania się. Cholera, wychodzi na to, że to najgorsza jednostka w tej edycji. Czy może się mylę ?
"Jestem Żółtą Magnetyczną Gwiazdą, która otacza centralny, zielony Zamek Symbolizacji
Przewodnikiem mi Żółty Samoistny Człowiek
Jestem otwarty dla wyższych wymiarów
I przekraczam granice wyobraźni..."

Awatar użytkownika
Parravon
Mudżahedin
Posty: 204
Lokalizacja: Oko Terroru

Post autor: Parravon »

Zawsze możesz sobie wystawić koxy jako normalną jednostkę tak jak to było kiedyś ale niestety to już nie to samo.

Awatar użytkownika
SlanesH
Falubaz
Posty: 1296
Lokalizacja: Warszawa KulT

Post autor: SlanesH »

PapaProtoss pisze:W sumie to taki oddział 16 skinków i 2 kroxów to stegadon dla ubogich ^^ : 6A S6 + 6A S3 zamiast 3A S6, jednak bez impactów...

bez impactow i bez terrora i bez scaly skina i bez pivotowania i bez sensu
Moja galeria - klik!
Maluje za kasę - klik!

yasiu
Pseudoklimaciarz
Posty: 20
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: yasiu »

Te 16 skinków i 2 kroxy, IMO strata pkt. Dołoże te 8 i za 198 mam ładny klocek saurusow z wykalaczkami(szmata,muzyk). Może troche wolne ale mi się sprawdza, lepiej niż wieksza kochorta z kroxami.

Awatar użytkownika
Raptor
Masakrator
Posty: 2018
Lokalizacja: True Legion Kraków!!!

Post autor: Raptor »

Parravon pisze:Zawsze możesz sobie wystawić koxy jako normalną jednostkę tak jak to było kiedyś ale niestety to już nie to samo.
s6 to siue da przezyc choc z wielkim bolem ale brak skirmish screena jest nieporozumieniem :roll:
Obrazek

Awatar użytkownika
Parravon
Mudżahedin
Posty: 204
Lokalizacja: Oko Terroru

Post autor: Parravon »

No przecież napisałem wyraźnie że obecne koxy to już nie to samo SauruS PoweR a skirmish screena został im zabrany na rzecz Spawn-kin co nie wyszło im na dobre :?

Awatar użytkownika
Raptor
Masakrator
Posty: 2018
Lokalizacja: True Legion Kraków!!!

Post autor: Raptor »

Ale ta :roll: buzka to nie do ciebie. W ogole mi nie chodzilo o to ze zle sie wypowiedziales tylko dorzucilem swoje 5 groszy :wink:

pozdro
Obrazek

ODPOWIEDZ