Skink chief

Moderator: Ziemko

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Attilla
Powergamer Rozpiskowy
Posty: 37

Skink chief

Post autor: Attilla »

Tak więc jak w temacie co sądzicie o skink chiefach; czy na prawdę jednostka jest kompletnie nie grywalna? A jeśli nie to jakie przedmioty na naszego skinasa należy włożyć aby był użyteczny.

Awatar użytkownika
Wisnia
Chuck Norris
Posty: 607
Lokalizacja: Battleground - Chodzież

Post autor: Wisnia »

Stegadon pod tyłek i włócznia 2K6 impactów w łapsko :)
Pozdro

Awatar użytkownika
Grolshek
Administrator
Posty: 7842
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Grolshek »

Ancient i warspear... Właśnie zaczynam testować takiego na 1650...

Awatar użytkownika
Pingwin
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 149
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Pingwin »

Usiłowałem stosować takiego z cloak of feathers, dodatkową bronią, tarczą i pancerzem - 88 punktów, z nadzieją, ze coś tak taniego naprawdę nie musi zrobić wiele, żeby się przydać. Niestety - dodatkowy skirmish jest 100 razy lepszą inwestycją, taki gość nie jest w stanie upierniczyć nawet maga, a jakikolwiek ostrzał lub magiczny pocisk momentalnie go zabija. Nawet do cięcia marszu jest denny :|

Awatar użytkownika
ANtY
Kretozord
Posty: 1610
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: ANtY »

To trzymaj go w oddziale.

eddie
Chuck Norris
Posty: 409
Lokalizacja: Gdańsk SNOT

Post autor: eddie »

Pingwin pisze:Usiłowałem stosować takiego z cloak of feathers, dodatkową bronią, tarczą i pancerzem - 88 punktów, z nadzieją, ze coś tak taniego naprawdę nie musi zrobić wiele, żeby się przydać. Niestety - dodatkowy skirmish jest 100 razy lepszą inwestycją, taki gość nie jest w stanie upierniczyć nawet maga, a jakikolwiek ostrzał lub magiczny pocisk momentalnie go zabija. Nawet do cięcia marszu jest denny :|
dokładnie to co przedmówca podchodzisz takim w odziale a potem leeeeecisz do maga lub do maszyny
co do tematu imo najlepsz i chyba jedyna słuszna wersja jest z stedziem i 2k6 impactów ja bym jeszcze dał bsb w końcu ta +1 do cr choć z drugiej strony to 100 pkt dla przeciwnika bo mięciutki to on niestety jest :oops:

Awatar użytkownika
Koorn
Wałkarz
Posty: 87
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Koorn »

ja w poprzedniej edycji skleiłem oddział skinków z lustrii ze skink chefem i sztandarem z frenzy grałem wtedy 2vs2 w sojuszu z Wood elfami dostałem jeszcze na niego bear`s anger i udało mi sie pogonić kawalerie orków :D a teraz też niby można łady oddział zrobić kohorta z kilkoma kroxami i bsb chiefem z frenzy planowałem to zrobić ale mało czasu na gre jest bo trza się uczyć.

eddie
Chuck Norris
Posty: 409
Lokalizacja: Gdańsk SNOT

Post autor: eddie »

jeżeli masz koxy ;p w odziale to nie morzesz się obracać co czyni oddział łatwym do wymanewrowania :|

Awatar użytkownika
Koorn
Wałkarz
Posty: 87
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Koorn »

Nom niestety to jest duży minus tego oddziału :(

ODPOWIEDZ