Magia u lizaków

Moderator: Ziemko

ODPOWIEDZ
Karol J
Chuck Norris
Posty: 492

Post autor: Karol J »

Pająk pisze:ja tam wolę spróbować zwiać i "może" się nie zebrać lub uciec za krótko od pewnej porażki... albo by założyć fajnego trapa... ale to wszystko zależy od sytuacji na polu bitwy...

ps.: ale się off top zrobił :P
Zadko kiedy jest taka sytuacja, że Slann i TG mają pewną porażkę a ucieczka ich od tego ratuje. Naprawdę bardzo żadko. Mi się w życiu jeszcze nie trafiło.

A od zakładania trapów są uciekające skinki za 60 pkt a nie uciekający Slann z TG za 1500 pkt....

Awatar użytkownika
Crusader
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3109

Post autor: Crusader »

Etam ustawiasz się tak aby np. BK mieli 12,01 cali szarzy. Pozniej robisz flee na reakcję i masz ture więcej aby ich z lighta pomeczyc i kuźnie, co na ogół konczy się ich anihilacją albo unieszkodliwieniem.
Poza tym unbreakable jest zły przeciwko STankowi. Jak Tank wpadnie w nas i wyrzyna TG to nie jest to tak straszne dzieki temu ze jak uciekniemy to i takon nie goni i tak na dobrą sprawę Tank jest super na TG ale musi wybić do konca, albo zostawic jednego do trzech :)
pzdr

Karol J
Chuck Norris
Posty: 492

Post autor: Karol J »

Cruss Ty serio z tym uciekaniem Slannem czy tylko sie zbijasz ? :) Poprostu nie moge sobie tego wyobrazić. Na czołg są kroxy i biegacz. Łapiesz na klatę TG i kontrujesz.

Awatar użytkownika
Uki
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 131
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: Uki »

Jak teraz wg. was się ima magia u lizaków? Czy slann nadal może mocno poczarować? czy jest taki se?
Jak mniej więcej składacie lizaki ze slanem?

Pozdrawiam!

Awatar użytkownika
Alister
Chuck Norris
Posty: 638
Lokalizacja: Tychy

Post autor: Alister »

Jest zupelnie inaczej, trzeba sie uczyc ;)
Jak sie naucze to odpowiem.

Awatar użytkownika
PapaProtoss
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 103
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: PapaProtoss »

Szkoda, że uwielbiani przez nas ludzie z GW nie dali nam własnego lora, ani żadnych specjalnych zasad odnośnie magii (mam tu na myśli np. skaveński IF na 13). IMO Slann, poza reprezentatywnym wyglądem (oczywiście gdy siedzi w 20 TG) i wytrzymałością nie jest jakiś zajebisty. Szczególnie jeśli bierzemy pod uwagę stosunek ceny do jakości. Oldblood na carnim ogólnie sprawdza się lepiej :(

A biorąc pod uwagę realia BP+R to już wgl z dupy trochę nasza magia .
"Jestem Żółtą Magnetyczną Gwiazdą, która otacza centralny, zielony Zamek Symbolizacji
Przewodnikiem mi Żółty Samoistny Człowiek
Jestem otwarty dla wyższych wymiarów
I przekraczam granice wyobraźni..."

Awatar użytkownika
Parravon
Mudżahedin
Posty: 204
Lokalizacja: Oko Terroru

Post autor: Parravon »

No nie panikujcie slann nie jest taki najgorszy zdolności które mu wybieramy są całkiem przyzwoite i czasem ciężko jest się zdecydować co jest lepsze.
Trochę pocieli to losowanie czarów na rzecz jednego całego lora ale co zrobić tak już będzie i trzeba z tym żyć :)

Awatar użytkownika
Uki
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 131
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: Uki »

Nom nie jest tragicznie...ale mimo wszystko jak siedzę przy AB to nic fajnego mi nie wychodzi......

Awatar użytkownika
SlanesH
Falubaz
Posty: 1296
Lokalizacja: Warszawa KulT

Post autor: SlanesH »

Ja mam zamiar testowac slann+engine+veteran z lataniem
Miesci sie dosyc dobrze w BP+R (magicznie)
Ten veteran to niezly killer za jakies 120 pktow, ktory siedzi w TG. Ma slabszego save niz kiedys ale za to T5. Gralem na tym typku troche to spisuje sie niezle bo latwo sie splaca, a moze sporo namieszac, no i czesto wyciaga te 2 DD na ture.
Moja galeria - klik!
Maluje za kasę - klik!

Koszu
Chuck Norris
Posty: 596
Lokalizacja: Wrocław, SB

Post autor: Koszu »

ja bardzo podobny zestaw rozkminiłem:
slann w templach z kostkami i całym lorem
engine z 2 levelem i dodatkowym czarem (dzięki czemu prawie zawsze jest pocisk bez save lub kometa)
gość z bound spellem, dwurakiem, e.shieldem i venomem
do tego jeszcze wchodzi koks na cold onie.

gość z bound spellem jest ekstra, ma save na 1+ jeśli trzeba, jak nie to dwuraka, a magiczne ataki ma zawsze :P

do tego dysponujemy jedną z najlepszych antymagii w grze (6 kości, 3 scrolle, odrzucanie szóstek, głupota dla magów)

generalnie nie ma co narzekać :)

Awatar użytkownika
Alister
Chuck Norris
Posty: 638
Lokalizacja: Tychy

Post autor: Alister »

Venom i latanie razem nie wchodza, bo oba to enchanted itemy. Sorry

Awatar użytkownika
Chakax
Warzywo
Posty: 18

Post autor: Chakax »

Czy uważacie że magia ogrów jest lepsza niż lizaków.Moim zdaniem nie ale tak się pytam bo kumpel se ogry kupił.Moim zdaniem lizaki mją jedna z najlepszych magi.A sllan jest odrzutowy te jego dodatkowe zasady są niezłe,szkoda tylko ze drogie.

Oldblood
Plewa
Posty: 9

Post autor: Oldblood »

Chakax pisze:Czy uważacie że magia ogrów jest lepsza niż lizaków.Moim zdaniem nie ale tak się pytam bo kumpel se ogry kupił.Moim zdaniem lizaki mją jedna z najlepszych magi.A sllan jest odrzutowy te jego dodatkowe zasady są niezłe,szkoda tylko ze drogie.
To jakiś super spam? :roll: . Mam pytanko. Czy te zdolności slanna (free power dice, czy full lore) zajmują jakieś kości magii albo mlv na restricted?
Ostatnio grałem na slannie na 2350. Rozpa nie była taka zła, ale wampiry owszem :? .
Slann z bsb, free power dice, full lore, eteryczny (nie przydał sie) i cupped hands
w 10 templakach z full commandem
Niestety black knighci, lub grave guardzi szatkują to zdrowo.

pozdro

Awatar użytkownika
Lasti
Falubaz
Posty: 1447
Lokalizacja: Kraków/Azyr

Post autor: Lasti »

Czemu tak mało TG? 18-20 to mus.
Polska grupa zrzeszająca sympatyków Age of Sigmar:

https://www.facebook.com/groups/438370546345173/

Awatar użytkownika
SlanesH
Falubaz
Posty: 1296
Lokalizacja: Warszawa KulT

Post autor: SlanesH »

To zalezy co chcesz osiagnac. Dobrze grana 10ka templi slanna obroni ale sie nie ponapierdala ;) Ale za te wchodza rozne ciekawe rzeczy ktore maja troche wiecej niz 4 move ;)
Moja galeria - klik!
Maluje za kasę - klik!

Awatar użytkownika
JarekK
Bothunter
Posty: 5100
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: JarekK »

ej ludu na której stronie w new pordeczniku \(ang) jest lore of heaven?
Stone pisze: 16 gru 2019, o 13:36Żeby dobrze rosły, o warzywa trzeba dbać.

Janiszek
Masakrator
Posty: 2035

Post autor: Janiszek »

Nie ma w podręczniku do lizaków tego lora. Znajdziesz go w RB.

Pozdrawiam

Awatar użytkownika
JarekK
Bothunter
Posty: 5100
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: JarekK »

rb to znaczy co on wybiera sobie 1 lore I zna wszystkiego czary z niego?????
Stone pisze: 16 gru 2019, o 13:36Żeby dobrze rosły, o warzywa trzeba dbać.

Kozioł
Chuck Norris
Posty: 484

Post autor: Kozioł »

rb - rule book.....

Zna tyle czarów ile ma poziomów, a prieści mogą brać czary tylko z lore of heaven

Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16668
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ziemko »

JarekK pisze:rb to znaczy co on wybiera sobie 1 lore I zna wszystkiego czary z niego?????
Poczytaj podrecznik glowny zanim zaczniesz zadawac totalnie podstawowe pytania.

ODPOWIEDZ