Slann

Moderator: Ziemko

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Pająk
Masakrator
Posty: 2669
Lokalizacja: Gdynia/Poznań- BWT Klika

Re: Slann

Post autor: Pająk »

Zobaczymy jak to wyjdzie w praniu Ziemko, pamiętaj, że tam mamy formę dostawiania graczy...

no myślałem o podobnej konfiguracji Slanna, ale bez Terroru... chociaż wtedy smoczki bolą masakrycznie:-/

Awatar użytkownika
Pająk
Masakrator
Posty: 2669
Lokalizacja: Gdynia/Poznań- BWT Klika

Post autor: Pająk »

Nudziło mi się w urlop troszkę i trochę statystyki co do ETC.

na 22 kraje, które są wymienione w temacie semi-secret rosters 20 ma lizardmeny...

9 wystawia Lone-Slanna(chyba że duńskich saurusów uznamy, że są wystawieni specjalnie dla Slanna;-) )

7 wystawia Slanna w TG

2 kraje wystawiają (poprawka for Lasti) Lordów na Carnosaurach:-D

2 kraje wystawiają Lorda na Coldzie

Ten Lone-Slann coraz bardziej korci mnie, żeby go wypróbować... zwłaszcza że tak grają i Niemcy, i Włosi, i Duńczycy...
Ostatnio zmieniony 3 sie 2009, o 16:01 przez Pająk, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Lasti
Falubaz
Posty: 1447
Lokalizacja: Kraków/Azyr

Post autor: Lasti »

Jak oni wystawiają Carnosaury bez lorda? :lol2:
Polska grupa zrzeszająca sympatyków Age of Sigmar:

https://www.facebook.com/groups/438370546345173/

Awatar użytkownika
Pająk
Masakrator
Posty: 2669
Lokalizacja: Gdynia/Poznań- BWT Klika

Post autor: Pająk »

czepiasz się... :-P

Awatar użytkownika
Dastor
Masakrator
Posty: 2637
Lokalizacja: Warszawa- Cobra Kai

Post autor: Dastor »

Żeby rozruszać trochę forum...

Jaką magie na kogo wybieracie Slanem?

Awatar użytkownika
SlanesH
Falubaz
Posty: 1296
Lokalizacja: Warszawa KulT

Post autor: SlanesH »

na gejujace dark elfy polecam life, reszta to na ogol oczywiste wybory
Moja galeria - klik!
Maluje za kasę - klik!

Awatar użytkownika
Dastor
Masakrator
Posty: 2637
Lokalizacja: Warszawa- Cobra Kai

Post autor: Dastor »

Dopiero zauważyłem, że jest odpowiedź w tym temacie. Z dupy opcja, że forum lizakowe jest podzielone...

Life? Czemu?

Ja teraz się zakochalem w Metalu. Szczególnie jak mam baneheada. Poza tym to chyba fire jest najczęściej wybierany.

Co polecacie na krasie? Mi jedyne sensowne co przychodzi do głowy to Heaven.

Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16668
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ziemko »

Zaczal grac lizakami i jeszcze narzeka. Czemu jest podzielone , bo gracze lizakowi tak wola... Nie jest to opcja z dupy.

Awatar użytkownika
SlanesH
Falubaz
Posty: 1296
Lokalizacja: Warszawa KulT

Post autor: SlanesH »

life bo:
oba mastery - wiadomo przy niezlym terenie sa skuteczne
leczenie - leczysz sobie skinka priesta jak rane dostanie, engina bo zawsze dostaje jakies rany podczas prob ubicia skinka
howler wind - zajebisty czar na de, wylacza cale strzelanie poza bolcami
rain lord - jako ze kusze maja AP to stale -2 do bsa na takich shadow to naprawde konkret opcja
bagienko najmniej przydatne ale tez czasem sie sprawdza

ponadto wszystkie te czary maja smieszny casting value
ulatwiasz sobie ten lore z engina i wszsytkie czary wchodza na jakies 6-7 przez co mozna rzucic nawet 4 z nich + piorun z engina (rozpa slann+1x engine)
Moja galeria - klik!
Maluje za kasę - klik!

Awatar użytkownika
Dastor
Masakrator
Posty: 2637
Lokalizacja: Warszawa- Cobra Kai

Post autor: Dastor »

Ziemko pisze:Zaczal grac lizakami i jeszcze narzeka. Czemu jest podzielone , bo gracze lizakowi tak wola... Nie jest to opcja z dupy.
Boli Cie to, że gram lizakami? Bo nie rozumiem.

Jak to gracze lizakowi tak wolą? Ja jestem graczem lizakowym i uważam, że to z dupy opcja. Nic nie widać, trzeba klikać w 3 fora żeby zobaczyć czy nic nie ma nowego. Tylko na forum lizakowym to jest.

Awatar użytkownika
SlanesH
Falubaz
Posty: 1296
Lokalizacja: Warszawa KulT

Post autor: SlanesH »

Fakt ze ja tez przez to czesto nie zauwazam ze cos ktos gdzies napisal, poza tym noobki sie gubia z dzialami.
Moja galeria - klik!
Maluje za kasę - klik!

Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16668
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ziemko »

Nie nie boli mnie , ze nagle stales sie graczem lizakowym. Dzieki temu jest przejrzyscie - bylo kiedys glosowanie odnosnie podfor czy nie zapraszam do zerkniecia na wyniki... http://forum.wfb-pol.org/viewtopic.php?f=35&t=1070

Koszu
Chuck Norris
Posty: 596
Lokalizacja: Wrocław, SB

Post autor: Koszu »

Dastor pisze: Co polecacie na krasie? Mi jedyne sensowne co przychodzi do głowy to Heaven.
heaven? niezły pomysł w sumie, zwłaszcza że jak wejdzie kometa to już raczej spadnie.
ale pozostałe czary raczej kiepsko, będziesz ward na engine rzucał? i tak nim nie wyjdziesz.
na krasie najlepsza opcja moim zdaniem to shadow, pitka+popychaczka, jak ktoś gra na pieszym saurusie z bound spellem to jeszcze jedynka siada.

a z tym lifem na delfy to naprawdę może być dobre, będe musiał spróbować.
tylko powiedzcie mi, oba mastery są bez LoS? nie mam rulbuka, a w armybilderze jest ze wood z los, stone bez los. tak jest, czy to pomylka AB?

Awatar użytkownika
Dastor
Masakrator
Posty: 2637
Lokalizacja: Warszawa- Cobra Kai

Post autor: Dastor »

Wood potrzebuje losa, a stone nie.

Heaven to też przerzuty na cannony, no i pociski też są przydatne w każdej chwili;) Poza tym to co jest najlepsze w tym lorze to to, że nie masz minimalnego zasięgu do komet/pocisków. Łatwiej skitrać klocek ze slanem dzięki temu a i tak dobrze napieprza.

O shadow w sumie nie pomyślałem, ale wydaje się fajny. Do potestowania:)

To samo z lifem przeciw DE. Argumenty Slanesha mnie przekonują.

Koszu
Chuck Norris
Posty: 596
Lokalizacja: Wrocław, SB

Post autor: Koszu »

problem w tym że pociski z heavena na dwarfy to trochę lipa, co chcesz tym zabić?

Awatar użytkownika
Dastor
Masakrator
Posty: 2637
Lokalizacja: Warszawa- Cobra Kai

Post autor: Dastor »

Fakt nie są mocne na dwarfy. Jedyne co mi przychodzi do glowy to jacyś strzelcy/żyrek/slayerzy.

Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16668
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ziemko »

Dwarfy zdecydowanie shadow - nawet 3d6 s1 no save zrobic cos opancerzonym puszkom. Boli troche brak piechotnych herosow , bo wtedy wszystko sie rzucalo , ach ta 1dynka... (choc teraz jesli gra ktos na boundzie to 2x popchniecie jest miodne)

Ewentualnie mozna isc w pociski standardowo - fire.

Slanesh niezle wykombinowal z tym lifem - pociski sa , bariera jest , regeneracja ran - rewelacyjne - ranny stedziu , shaman , herosi - cud miod malina. Zdecydowanie warte przetestowania.

Malal
Kretozord
Posty: 1729

Post autor: Malal »

Dastor pisze:Wood potrzebuje losa, a stone nie.
Proponuje Ci powtorna lekture rulebooka.Bo nie podejrzewam Cie o umyslne walowanie przeciwnikow. Co do Life.....Ogarniajacy DE wpusci ci Wooda......oraz Winda. Zdisepluje Ci Kamyki oraz Rain lorda. W swojej turze zdejmie Winda. I sie okazalo ze jednyne co robisz to nawalasz z d6 z s4. Nie teges za bardzo [-X
podpis nieregulaminowy - administracja

ksuM
Falubaz
Posty: 1161

Post autor: ksuM »

Ano..

RiP sucks.

Awatar użytkownika
SlanesH
Falubaz
Posty: 1296
Lokalizacja: Warszawa KulT

Post autor: SlanesH »

Fakt, ale do tego masz jeszcze pocisk z engina lub komete, poza tym zdispelowanie tego ripa w swojej turze to 3 kostki, bo nie wyobrazam sobie dispelowania czegos tak istotnego z 2, a wtedy tez i magia DE staje sie mniej grozna.
Moja galeria - klik!
Maluje za kasę - klik!

ODPOWIEDZ