Pytania odnośnie FCG czy champion jest konieczny.

Moderator: Ziemko

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Kanadian
Falubaz
Posty: 1304

Pytania odnośnie FCG czy champion jest konieczny.

Post autor: Kanadian »

to że muzyk się przydaje praktycznie w większości sytuacji jest poza dyskusją.

sztandar już jest bardziej sytuacyjny, i tu nie będę się wdawał w dyskusje.

Natomiast chodzi mi o championa, czy w ogóle warto? dla mnie w większości przypadków odpowiedź brzmi że nie. na innym pod forum wdałem się w dosyć nie miła dyskusje odnośnie must have championa.

Możliwość wyposażenia w magiczną broń może być atutem, ale dla przyjmowanie niewygodnych challengów wydaje mi się bezsensu.

Może jest to zależne od armii jaką się gra, w wampirach widzę potrzebę ich stosowania, może u scavenów, jest pewnie jeszcze jakaś o której nie pomyślałem, lecz wydaje mi się że w większości przypadków jest to stratą punktów.

Chciałem usłyszeć zdanie wielkich tego forum.


z góry dzięki.

Awatar użytkownika
Mishu
Masakrator
Posty: 2267
Lokalizacja: Fenix Włocławek

Post autor: Mishu »

Ja zawsze daje czempa w oddział w ze herosem, żeby mieć ten 1 atak więcej i żeby ktoś przyjmował czelendże, coby heros mógł bił po oddziale. Moim zdaniem, championa raczej warto mieć, ale w czymś do walki, np. w skinkach sobie odpuść bo marnujesz punkty ;)

P.S. Zaraz Ziemko pewnie Cie ochrzani za pisanie w złym temacie i tworzenie nowych ;)
Obrazek

Awatar użytkownika
Kanadian
Falubaz
Posty: 1304

Post autor: Kanadian »

A to gdzie miałem go umieścić?

Awatar użytkownika
Golonka
Masakrator
Posty: 2947

Post autor: Golonka »

Czempion jest dobry. Nie zawsze są punkty na niego, ale jak sa jest must be. Po pierwsze jest to dodatkowy atak, po drugie pomaga ci przetrwać smoka, aż do momentu wrzucenia brzytwy, po trzecie nie musi brać pojedynków, a nadal być w pierwszym szeregu. No, a poza tym można dzięki niemu robić tyczki (wykonałem to dwa razy z oddziałem 20 Saurusów i dwókrotnie dało radę.)
Furion pisze:
@nders9 pisze:
Can units deploy closer than 1" apart?
No, becouse no.

Awatar użytkownika
Kanadian
Falubaz
Posty: 1304

Post autor: Kanadian »

właśnie, ja nigdy na nich nie mogę punktów znaleźć, już kilka razy liczyłem i jak pozabieram championów to starcza na kolejny odział, czasem w skinach a raczej chamkach, wtedy już jakiś przedmiot wolę wziąć.

Awatar użytkownika
Gokish
Księciunio
Posty: 8685
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Gokish »

Ze swojej strony dodam , że czempion jest przydatny jak mamy jakiegoś kowboja/soliste saurusa . Ja lubię z burningiem i taki czempion się przyda aby zgarnąć challange bohatera z dragonhelmem lub gemem co wkuurza naszego siepacza :)

Awatar użytkownika
Kanadian
Falubaz
Posty: 1304

Post autor: Kanadian »

Przydatny owszem, macie całkowitą racje, ale czy jest niezbędny?

Awatar użytkownika
Laik
Pan Spamu
Posty: 8782
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Laik »

Praktycznie w każdej armii wart swej ceny.
swieta_barbara pisze:Jesteś maszyna debelial, bez Ciebie to hobby dawno by umarło.

Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16668
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ziemko »

W dobrym miejscu w koncu umiescil.
Champion jest bardzo potrzebny.
Dodatkowy atak to zawsze cos + przyjmowanie grubych ryb na klate - zdecydowanie oplacalny.

Majestic
Falubaz
Posty: 1264

Post autor: Majestic »

Champion wydaje się niepotrzebny do czasu gdy przydało by się zamknąć jakiegoś masakratora w pojedynku ;).
kubencjusz pisze:Młody. Było powiedziane czwartek. Spójrz na kalendarz. Spójrz na ten post. Spójrz jeszcze raz na kalendarz. Dziś nie jest czwartek. Siedzę na koniu. :mrgreen:

ODPOWIEDZ