Jak poradzić sobie z czolgiem??

Moderator: Ziemko

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16668
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ziemko »

Dziku imho nawet nie potrzeba wsparcia od boku :) Dlatego mowie , nie ma co sie bac tak bardzo nowego imperium... Sa inne armie z ktorymi mamy bardziej w pupe :wink:

Awatar użytkownika
Reyki
Masakrator
Posty: 2438
Lokalizacja: ReyCast Event Team

Post autor: Reyki »

Ostatnio kumpel pokazał mi jak zatrzymać czołg 3 pająkami goblińskimi.

Staje nimi cal ode mnie i w tym momencie jedyny manewr jaki moge zrobić czołgiem to szarża.Pivota nie zrobie bo nie moge być bliżej niż cal od wroga podczas ruchu nie będącego szarżą.Cofnąc się też nie mogę bo czołg nie ma wstecznego.

Taki techniki pozwalają na zaplanowanie bitwy.Co wywołuje u mnie mdłości.
Gra w warzywniaku uświadomiła mi że zawsze chciałem zostać ogrodnikiem. Taki spokój, można się wyciszyć i bez napinki poturlać kostkami.

KFC-Karl Franz Chicken

Awatar użytkownika
Karli
Postownik Niepospolity
Posty: 5056
Lokalizacja: Front Wschodni - Białystok

Post autor: Karli »

Hehe, ja ten manewr stosuje juz od pol roku, i sprawdza sie znakomicie :) Mam tez na niego pewne rozwiazanie. Ciekawe kiedy reszta na nie wpadnie, narazie nie bede ulatwial ;-P Widzialem ze Holan tez je stosuje :)

Awatar użytkownika
Lipti
Falubaz
Posty: 1429
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: Lipti »

karlee pisze:Hehe, ja ten manewr stosuje juz od pol roku, i sprawdza sie znakomicie :) Mam tez na niego pewne rozwiazanie. Ciekawe kiedy reszta na nie wpadnie, narazie nie bede ulatwial ;-P Widzialem ze Holan tez je stosuje :)
Nie wiem, można np. coś postawić przed ST. Przy okazji też nikt go od przodu nie zaszarżuje. A innego rozwiązanie nie widze.

ODPOWIEDZ