Czy lizaki mają jakąkolwiek szansę pokonać Bretkę??

Moderator: Ziemko

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Dębek
Wujek
Posty: 10347
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: Dębek »

ej chyba jednak troche więcej. Z tyłu i z boków nie masz 3+ sejwa tylko 4+.
24 at s4 z tyłu i z boku= 12 wchodzi, 6 rani, 4 spada.
15 at s5 z tyłu i z boku= 7-8 wchodzi, 5 rani, 4 spada.
8 at s4 z przodu= 4 wchodzi, 2 ranią, 1 spada
5 at s5 z przodu= 2-3 wchodzą, 1-2 rani, 1 spada
Mi wychodzi 10 :wink:
Nie zmienia to jednak faktu, ze taka szarża jest raczej mało prawdopodobna. :cry:
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Dębek
Wujek
Posty: 10347
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: Dębek »

Bretka teraz opiera się zdecydowanie na errantach, jeśli wogóle nie jest to errantry war co zdaza sie najczęściej.
Trzeba coś zrobić z diukim i niedballem bo przynoszą wstyd innym - bardziej klimatycznie grającym bretończykom :wink:
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16668
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ziemko »

Zapomnialem , ze nie mam bonusy za hw i shild od bokow i tylu , w takim razie ty masz racje ... Jednak zeby to zrobic oprocz samej mozliwosci zaszarzowania trzeba by bylo zdac 4 strachy - statystycznie jeden nie zdajesz :wink:

H@lfing
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 189

Post autor: H@lfing »

to trochę nie mądre mówić o statystyce w rozmowie z Bretończykiem. Ostatnio zauważyłem ze Bretońscy gracze mają najbardziej niezrównoważone rzuty w całym światku.

Co do Bretki vs. Lizaki to niestety statystyka :lol2: jest po naszej stronie. zdażają sie wypadki jak granie z wyżej wym Crusem i Ziemkiem, faktem jest też że granie bretką na dużej ilości oddziałów bardzo ułatwia sprawę

Pozdro.

Karol J
Chuck Norris
Posty: 492

Post autor: Karol J »

TG pegazów się nie boją. Na duże pkt jak mam Slanna dużo bardziej wolę grać z cyrkiem niż pierdylionem lanc.

Przy zmasowanym ostrzale BSBkowi nawet 2+ z re-rollem nie pomoże (czasem 6+ ward mu pomaga ;) ). A przejechać się po skinkach to nie jest problem :)

Awatar użytkownika
pingus
Oszukista
Posty: 878
Lokalizacja: W-wski Kult

Post autor: pingus »

Ziemko pisze:Powiem szczerze , ze ostatnio z breta gralem w 2006 roku z Pngusem na Blasterze - dostalem 13:7 ( bo jeszcze byl scenariusz z banowaniem przedmiotu i mi huanchiego wylaczyl :evil: )
Pamiętam, zabrakło mi małego punktu do 14:6! :D
nie gralem jeszcze z breta na zabie i 11 kroxach - z checia kiedys sprobuje , choc przyznam , ze jak mam grac z breta to jestem uczulony...
Wtedy miałeś lord na CO, biegającego BSB, kawę z huanczim (a w zasadzie bez) i też wiaderko kroxów - 11, więc na bretkę byłeś dość dobrze ustawiony (a ja miałem hipogryfa :P ), oczywiście scenariusz Ci nie podpasował (ale za banowanie płaciłem w małych) no i w teście wieczornym było 10:10, czyli chwała dla Ciebie.

Ostatnio jak z Karolem graliśmy na parówce to graliśmy i z Halfem (+Assur wynik 18:2 - ale to WE raczej nabijały + dobry teren) i z Dębkiem (+Kołata wynik 5:15) i naprawdę przekonałem się jak jest ciężko na małe pkt, powiem jedno: współczuję. ;)
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16668
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ziemko »

Pingus ty nie gadaj , ze klimaciarz z Ciebie byl bo miales Hipogryfa , 5 albo 6tek errantow i 2xduze lance realmow plus pegazy , a to wszystko na errantry war mile dla mnie nie bylo...

Kroxow mialem wtedy 9 , 3x3... Na brete bylem calkiem przygotowany ( gdyby lord mial zestaw z Zadelkiem zamiast slomy i kosmicznego sejva) to byloby lepiej...

Co nie zmienia faktu , ze na brete chyba lepiej czulbym sie ze slannem mocna magia i 11 kroxami :wink:

Awatar użytkownika
pingus
Oszukista
Posty: 878
Lokalizacja: W-wski Kult

Post autor: pingus »

Ziemko pisze:Pingus ty nie gadaj , ze klimaciarz z Ciebie byl bo miales Hipogryfa , 5 albo 6tek errantow i 2xduze lance realmow plus pegazy , a to wszystko na errantry war mile dla mnie nie bylo...
Co nie zmienia faktu, że pegazeria byłaby bardziej, a lord na hipciu na Twoją armię był mega plewny. :D Ale nie mówię, że klimaciarz bo nie dla klimatu gryfa brałem.
Co nie zmienia faktu , ze na brete chyba lepiej czulbym sie ze slannem mocna magia i 11 kroxami :wink:
Na 6 ed też? ;)
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Dębek
Wujek
Posty: 10347
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: Dębek »

Ziemko pisze:Zapomnialem , ze nie mam bonusy za hw i shild od bokow i tylu , w takim razie ty masz racje ... Jednak zeby to zrobic oprocz samej mozliwosci zaszarzowania trzeba by bylo zdac 4 strachy - statystycznie jeden nie zdajesz :wink:
Ja statystycznie nie zdam trzech :wink:
Obrazek
Obrazek

ksuM
Falubaz
Posty: 1161

Post autor: ksuM »

Pegazy zdają najgorzej liderki z całej armii na szczęście, to prawda:)

ODPOWIEDZ