Czym by tu wyciągnąć fanoli.

Moderator: Ziemko

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
galahar
Mudżahedin
Posty: 230

Czym by tu wyciągnąć fanoli.

Post autor: galahar »

Od dłuższego czasu zastanawiam się czym by tu skutecznie wyciągac fanatyków. Głównie staram się robić to skinkami, tyle, ze mój kumpel ustawia się zwykle przy swojej krawędzi i dopiero w 3 turze udaje mi się dobiec do goblinów. Niestety 2 fanoli rozwala bez problemu 10 skinków. Raz też podbiegłem biegaczem. 1 fanatyk doszedł, na szczęscie wypadły 2 hity, wbiala się jedna rana 3+ i uratował mnie save na 5+ ufff :D Nie byl to najlepszy pomysł, ale poszczęściło się. Ostatnio nabyłem terrki i myślę czy opłaca się nimi wyciągać fanatyków, zalatując do takiego oddziału od tyłu.

Wiem, że w armiach O&G zwykle mało jest fanatyków, ale mój kumpel narazie zbiera armie i ma praktycznie same gobliny. Wystawia 3 oddziały Gobosów z 7 fanolami i mam zwykle problem z dojściem do walki kroxami i kawalerią :)

Pytanie: Jak Wy sobei radzicie z fanatykami?

Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16668
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ziemko »

Stary , prosze Cie co jak co , ale lizaki to smieja sie z fanatykow - majac 6 oddzialow skinkow to nawet 2 moge poswiecic na wyciaganie fanatykow , 2 pelnych oddzialow raczej nie zabije , a duzo punktow nie zyska. Terki sa za wazne strategicznie i za duzo punktow kosztuja , zeby byly uzywane do wyciagania fanzoli tymbardziej biegacz...

Awatar użytkownika
galahar
Mudżahedin
Posty: 230

Post autor: galahar »

Narazie jestem początkującym graczem i nie gram na morzu skinków, dlatego mam problem, bo po poświęceniu skinków, fanole nadal biegają po polu i nie mam czym ich zastrzelić :) Wprawdze udawało mi się je jakoś omijać i nie wyrządzały mi az takich szkód, ale jednak obawa przed nimi ciągle zostaje :D

Chyba jednak zaczne grać na minimum 50 skinkach, to problem zniknie.

maciej_sanpruch
Plewa
Posty: 5

Post autor: maciej_sanpruch »

A tam będziesz fanatyków wyciągał:) Skink priest, lore of heavens i rzucasz kometę Kasadory, dziękuję dobranoc xD A tak na poważnie, to podobnie jak kolega radził. Skinki i do przodu:)

Awatar użytkownika
Jasif
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3016

Post autor: Jasif »

Obrazek
4 lata i 2 miesiące, mój personal favourite.
paulinka17 pisze:Mówiłem, jabaniutki nawet oczka zmrużył z rozkoszy.
Dziedzic pisze:JH i UD razem, piekło zamarzło i serce Szaitisa pękło.

Awatar użytkownika
Golonka
Masakrator
Posty: 2947

Post autor: Golonka »

Hahahahahahahahahahaha
You made my day :D
Mistrz nekromancji!
Furion pisze:
@nders9 pisze:
Can units deploy closer than 1" apart?
No, becouse no.

Awatar użytkownika
Khuman
Ciśnieniowiec
Posty: 7116
Lokalizacja: Wrocławskie pastwiska / The Gamblers ()====[]>>>>>>>>>>>>

Post autor: Khuman »

fuck yeah ! :twisted:

Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16668
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ziemko »

5letni temat - no ja :shock: :shock: :shock: :roll: :roll: #-o #-o #-o

ODPOWIEDZ