Szybkie pytania

Jak "to" się robi? Tutaj uzyskasz odpowiedź.

Moderatorzy: Ziemko, Arbiter Elegancji

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Soulferin
Falubaz
Posty: 1431
Lokalizacja: Nicea\Warszawa

Re: Szybkie pytania

Post autor: Soulferin »

Posiadam farby GW i chciałbym położyć beżowy/brązowy spray na figsach Beastmenów ale z tego co widzę GW takiego w ofercie nie posiada za to Vallejo tak więc chciałem się upewnić czy mogę mieszać różne marki. Dzięki za odp :)
"Wojny przychodzą i odchodzą a moi żołnierze są wieczni"

Awatar użytkownika
Magnus
Chuck Norris
Posty: 611

Post autor: Magnus »

Hej,

Czym najlepiej shade'owac (?) Ungor flesh? Lub jak poprawic wyglad skory bo na ten moment wyglada mi troche kiczowato :/

Awatar użytkownika
Flinsh
Chuck Norris
Posty: 624
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Flinsh »

Soulferin pisze: 2 kwie 2020, o 14:29 Posiadam farby GW i chciałbym położyć beżowy/brązowy spray na figsach Beastmenów ale z tego co widzę GW takiego w ofercie nie posiada za to Vallejo tak więc chciałem się upewnić czy mogę mieszać różne marki. Dzięki za odp :)
Jasne, że możesz :)
Moje malowanko "Galeria" Flinsh'a Zapraszam do przejrzenia, komentarze mile widziane :D

Awatar użytkownika
Flinsh
Chuck Norris
Posty: 624
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Flinsh »

Mam do złożenia metalowy latający model.
Konkretnie Warhawka do Wood Elves. Nie wiem jak zrobić z podstawką, ta przeźroczysta nóżka która łączy model z podstawką jak to przewidziało GW wydaje mi się kiepskim rozwiązaniem.
Czy te przeźroczyste nóżki dają rade? Czy lepiej to zastąpić czymś?
Jeżeli zastąpić to np z czego zrobić drzewo na którym siedzi Warhawk, żeby było solidnie?

Pozdro!
Moje malowanko "Galeria" Flinsh'a Zapraszam do przejrzenia, komentarze mile widziane :D

Awatar użytkownika
Adam
Chuck Norris
Posty: 381

Post autor: Adam »

Metalowy latający model ma ten problem że będzie miał bardzo wysoko środek ciężkości i łatwo się będzie przewracał. Proponuję magnetyczny tray i albo drzewo (najlepiej z jakiegoś korzenia) albo kolumnę z pinem przez całość aż do podstawki

Awatar użytkownika
Flinsh
Chuck Norris
Posty: 624
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Flinsh »

Miałem nadzieję, że uda mi się uniknąć tego że Warhawk będzie szurał brzuchem po kamieniu czy drzewie :P
Dzięki za podpowiedź, chyba go konkretnym pinem do podstawki przytwierdzę i zakryję go kamieniem czy drzewem
Moje malowanko "Galeria" Flinsh'a Zapraszam do przejrzenia, komentarze mile widziane :D

Awatar użytkownika
Adam
Chuck Norris
Posty: 381

Post autor: Adam »

Ja się staram żeby nie szurał brzuchem tylko łapą, wtedy to lepiej wygląda (jak ma łapy do przodu to tak jak by tam lądował, jak ma do tyłu to tak jak by startował)

Awatar użytkownika
Flinsh
Chuck Norris
Posty: 624
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Flinsh »

Adam pisze: 11 maja 2020, o 08:43 Ja się staram żeby nie szurał brzuchem tylko łapą, wtedy to lepiej wygląda (jak ma łapy do przodu to tak jak by tam lądował, jak ma do tyłu to tak jak by startował)
Też tak chciałem ale ten model ma drobne łapy jak na tak ciężki model
Moje malowanko "Galeria" Flinsh'a Zapraszam do przejrzenia, komentarze mile widziane :D

Awatar użytkownika
Magnus
Chuck Norris
Posty: 611

Post autor: Magnus »

Hej

Czy wiecie gdzue moge online wysylka z PL kupic cos tego rodzaju, glownie chodzi o mierzenie pola widzenia

https://magnetic-tabletop.com/en/other- ... e-set.html

ODPOWIEDZ