Szybkie pytania

Jak "to" się robi? Tutaj uzyskasz odpowiedź.

Moderatorzy: Ziemko, Arbiter Elegancji

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Adam
Chuck Norris
Posty: 381

Re: Szybkie pytania

Post autor: Adam »

Ciara pisze:Szukam figsów robali (biedronka, żuczek, motyle, chemoglobina). Większe rozmiary coby na postawkę 40~ pasowało. Za każde info gdzie coś takiego dostać będę wdzięczny. Mogą być nawet zabakowe sklepy.
https://www.amazon.com/Plastic-Bug-Toys ... B000VD6DE8 to może być ok

Awatar użytkownika
WarX
Chuck Norris
Posty: 663
Lokalizacja: Katowice

Post autor: WarX »

battle-models.com ma w ofercie metalowe skorpiony pasujące afaik na 40x40 ;)

W sumie to ma też jakieś roje owadów, itp...

Awatar użytkownika
Ciara
Kretozord
Posty: 1505
Lokalizacja: Animosity Szczecin
Kontakt:

Post autor: Ciara »

Widziałem. Nie mam pojęcia jak duże to jest ale póki co chyba najlepsze co widziałem.
WarX pisze:battle-models.com ma w ofercie metalowe skorpiony pasujące afaik na 40x40 ;)

W sumie to ma też jakieś roje owadów, itp...
Też przeglądałem. Szukam czegoś ze skrzydłami. Inspiracji na kestreli.. :s
Obrazek

Awatar użytkownika
WarX
Chuck Norris
Posty: 663
Lokalizacja: Katowice

Post autor: WarX »

Ciara pisze: Też przeglądałem. Szukam czegoś ze skrzydłami. Inspiracji na kestreli.. :s
Ja zanim mnie kolega przekonał do armii KoE z Fireforge myślałem o demonach z nowych Nightstalkers z Mantic Games jako wierzchowcach...

http://www.manticgames.com/mantic-shop/ ... iment.html

Ale u mnie cała armia miała składać się z tych złych, którym się wydaje, że są dobrzy ;) dla ciebie mogą być zbyt mhroczne ;)

Awatar użytkownika
Ciara
Kretozord
Posty: 1505
Lokalizacja: Animosity Szczecin
Kontakt:

Post autor: Ciara »

Nie no chill, nie chcę mieć kosmitów/danonów w armii. Mój brat ma i wygląda 2/10. :)
Obrazek

Awatar użytkownika
Adam
Chuck Norris
Posty: 381

Post autor: Adam »

Ciara pisze:Nie no chill, nie chcę mieć kosmitów/danonów w armii. Mój brat ma i wygląda 2/10. :)
Nie wiem czy Ci się spodoba idea ale parę osób mi mówiło że to by się nadawało na Kestrele https://www.the-ninth-age.com/index.php ... ost1167909 (sam ich używam w VC jako spawnów)

Awatar użytkownika
Ciara
Kretozord
Posty: 1505
Lokalizacja: Animosity Szczecin
Kontakt:

Post autor: Ciara »

To też widziałem. Tylko oryginalne skrzydlate modele wydane do aosa, Ty masz zdaje się witchki z scourge wingami? Za małe jak dla mnie.
Obrazek

Awatar użytkownika
Holy_Diver_1982
Powergamer Rozpiskowy
Posty: 39

Post autor: Holy_Diver_1982 »

Cześć. Ma ktoś tutorial jak malować skórę lamparta, tygrysa itp? Nie wiem czy czarne krechy walnąć tylko czarnym, czy to rozjaśniać np. bonem. Pzdr.
Obrazek

Anadim
Chuck Norris
Posty: 549

Post autor: Anadim »

https://www.youtube.com/watch?v=s8uqAxedncI

co do kropek to kojarz ze robisz rozjasnienia w czarnych kropach ktoe namalujesz, jak zlokalizuje filmik, dorzuce

Edit
http://theminiaturespage.com/boards/msg.mv?id=315669
Pomalowana skóra Leo parda, z uwagami jakie farby itd.
Ostatnio zmieniony 29 kwie 2019, o 08:06 przez Anadim, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Holy_Diver_1982
Powergamer Rozpiskowy
Posty: 39

Post autor: Holy_Diver_1982 »

Dzięki wielkie.
Obrazek

Awatar użytkownika
Jacek_Azael
Masakrator
Posty: 2058
Lokalizacja: Włocławek - Klub Fantasy "FENIX", teraz już Gdańsk

Post autor: Jacek_Azael »

Hej potrafi ktoś z GS rogi jelenia, łosia itp. zrobić. Macie jakieś rady/filmiki? Pozdrawiam.
-"Im dalej w las, tym więcej drzew"
-"To mały krok dla człowieka, ale dla karła, normalny...;-)"
Obrazek
P.S.WE rare 8ed. ;-p

Awatar użytkownika
Adam
Chuck Norris
Posty: 381

Post autor: Adam »

Jacek_Azael pisze:Hej potrafi ktoś z GS rogi jelenia, łosia itp. zrobić. Macie jakieś rady/filmiki? Pozdrawiam.
Rogi są dość trudne bo potrzebujesz dobrej armatury z drutu (inaczej to będzie strasznie delikatne). Jeśli umiesz lutować to możesz sobie to zrobić z drutu i oblepić GS.

Awatar użytkownika
wind_sower
Masakrator
Posty: 2294

Post autor: wind_sower »

Lutować to chyba nie trzeba ;) Wystarczą kombinerki. Poszukaj sobie jak się robi drzewa, powinno pomóc

Awatar użytkownika
Adam
Chuck Norris
Posty: 381

Post autor: Adam »

wind_sower pisze:Lutować to chyba nie trzeba ;) Wystarczą kombinerki. Poszukaj sobie jak się robi drzewa, powinno pomóc
Teoretycznie można by to skręcić, zależy jak cienkie te rogi mają być.

Awatar użytkownika
Jacek_Azael
Masakrator
Posty: 2058
Lokalizacja: Włocławek - Klub Fantasy "FENIX", teraz już Gdańsk

Post autor: Jacek_Azael »

Będę lutował. To dobry pomysł, dzięki.
-"Im dalej w las, tym więcej drzew"
-"To mały krok dla człowieka, ale dla karła, normalny...;-)"
Obrazek
P.S.WE rare 8ed. ;-p

scr2205
Pseudoklimaciarz
Posty: 33

Post autor: scr2205 »

Ptanko:
Chcę "wytatuować" moje krasnoludy... jaką farbą polecacie... nie chcę stosować mieszanek ( nie zawsze potrafię je w odpowiedniej proporcji zmieszać a będę wracał do tego malowania jeszcze przez dłuższy czas i chciałbym zachować jednolite kolory na oddziałach) i czy istnieją jakieś specjale techniki malowania tatuaży na figurkach?

Alavarin
Wałkarz
Posty: 72

Post autor: Alavarin »

Farbka Citadel Layer (konkretnie Runelord Brass) zglutowaciała. Da się ją w jakiś sposób rozcieńczyć lub inaczej przywrócić do stanu używalności? Pozostałe otwarte w tym samym czasie farbki mają się dobrze, tylko ta zachowała się dziwnie.

Awatar użytkownika
Adam
Chuck Norris
Posty: 381

Post autor: Adam »

scr2205 pisze:Ptanko:
Chcę "wytatuować" moje krasnoludy... jaką farbą polecacie... nie chcę stosować mieszanek ( nie zawsze potrafię je w odpowiedniej proporcji zmieszać a będę wracał do tego malowania jeszcze przez dłuższy czas i chciałbym zachować jednolite kolory na oddziałach) i czy istnieją jakieś specjale techniki malowania tatuaży na figurkach?
Jakiś szaroniebieski brzmi dobrze do tatuaży, co do specjalnych technik to pędzel z dobrym czubkiem (może być dość spory byle czubek był ostry) i cierpliwość
Alavarin pisze:Farbka Citadel Layer (konkretnie Runelord Brass) zglutowaciała. Da się ją w jakiś sposób rozcieńczyć lub inaczej przywrócić do stanu używalności? Pozostałe otwarte w tym samym czasie farbki mają się dobrze, tylko ta zachowała się dziwnie.
Lamian medium, w ostateczności woda demineralizowana mogą pomóc, zależy jak bardzo wyschła (możesz jeszcze dorzucić szklaną kulkę żeby się lepiej mieszała farba).

Alavarin
Wałkarz
Posty: 72

Post autor: Alavarin »

Dzięki za szybką odpowiedź :)
Mieszając ją mam wrażenie, że gdzieś tam chowa się jeszcze jakiś płyn, ale większość przybrała formę dość gęstego, ale jeszcze kapiącego gluta.

Awatar użytkownika
Rogal
Mudżahedin
Posty: 307

Post autor: Rogal »

Cześć
gdzie kupie malutkie kryształy na podstawki ?

ODPOWIEDZ