Fillery do demonów

Jak "to" się robi? Tutaj uzyskasz odpowiedź.

Moderatorzy: Ziemko, Arbiter Elegancji

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Bit
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 142
Lokalizacja: Radom / Warszawa

Fillery do demonów

Post autor: Bit »

Chciałbym zmontować sobie fillery do moich horrorków i nie mam żadnej koncepcji na takową pracę :( jeśli macie jakieś ciekawe pomysły na fillerki i elementy lub też zdjęcia wykonanych już podstawek to poproszę o radę lub też zdjęcia [-o< , z góry dzięki :)
Klops pisze:a psy są świetne na krasie.
raz widziałem jak 6 z BSB z D3 do kombatu lał się przez 6 tur walki z longami od przodu i hamkami z boku.
i jak tu nie kochać demonów :)

Awatar użytkownika
KrzysiekW
Wielki Śląski Ninja
Posty: 3848
Lokalizacja: Pilchowice, Klub "Schwarze Pferd"

Post autor: KrzysiekW »

Z tego co pamiętam, to Cyel miał fillera w horrorach - poszukaj jego tematu o demonach w galerii.

Awatar użytkownika
Bit
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 142
Lokalizacja: Radom / Warszawa

Post autor: Bit »

rzeczywiście znalazłem ten temat :)

to jest filler duuuużego horrora wykonanego z chaos spawna przez Cyel'a

Obrazek

tylko w sumie mi bardziej by pasowało ulepić mu z ciastolinki taką wielką, otwartą mordkę w stylu horrorków GW :)
jeśli ktoś się spotkał z innymi fillerami do demonów to poproszę o informacje :)
Klops pisze:a psy są świetne na krasie.
raz widziałem jak 6 z BSB z D3 do kombatu lał się przez 6 tur walki z longami od przodu i hamkami z boku.
i jak tu nie kochać demonów :)

Pawn77
Pseudoklimaciarz
Posty: 22

Post autor: Pawn77 »

A czym jest filler? :oops:

Awatar użytkownika
Elgrond
Wodzirej
Posty: 699
Lokalizacja: Festung Posen

Post autor: Elgrond »

Ja widziałem filer do demonów w postaci wielkiego garnka z lawą zrobionego z piłki pinpongowej oraz GS z którego wychodziły małe demonki .

A filer to takie co zastępuje modele. Z reguły jest budowany na większej podstawce aby uzupełnić braki figurek w regimencie albo podnieść jego walory estetyczne. NP. Mamy 4 gości na 20mm podstawkach i zamias takich 4 możemy włożyć jedną 40mm na której będzie coś fajnego(jakąś scenka ,albo samotny dowódca regimentu z czym tam) nawiązującego z tematyką jednostki.
a nie lepiej wrzucić do rozpuszczalnika i później szczoteczką?

Awatar użytkownika
Xet
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3087
Lokalizacja: Rumia

Post autor: Xet »

Kiedyś miałem taki pomysł, żeby ostatni szereg i część trzeciego to był taki portal z którego wyskakują horrory.

ODPOWIEDZ