Farbki VALLEJO.

Jak "to" się robi? Tutaj uzyskasz odpowiedź.

Moderatorzy: Ziemko, Arbiter Elegancji

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Denis
Falubaz
Posty: 1351
Lokalizacja: ZKF Zabrze

Re: Farbki VALLEJO.

Post autor: Denis »

Przynaje game color bardzo dobrze się maluje z kolei model color;/ jakoś niezbyt jest. Polecam bo farbki dobrze się łaczy z farbami GW
” Rozejrzyj się dookoła. Zobaczysz ludzi, bez których ten świat byłby lepszy.”

Death Note

Galeria :
http://forum.wfb-pol.org/viewtopic.php?f=10&t=35349
Strona Malarska na Facebooku:
https://www.facebook.com/pages/Fallen-A ... 9393055688

Awatar użytkownika
LuciusII
Oszukista
Posty: 868
Lokalizacja: Ostrowiec Św.

Post autor: LuciusII »

LuciusII pisze:Nazewnictwo palety VMC jest bardzo podobne do nazewnictwa farb GW (to jest o tyle pomocne w tym, że najczęściej jak ktoś Ci udzieli porady odnośnie malowania będzie się posługiwał nazwami farb GW).
czaros357 masz racje, chodziło mi i VGC a nie VMC

Porównanie palet różnych producentów farb:
http://colors.silicon-dragons.com/full_line.php
Kalesoner pisze:Orki i gobliny są częścią tej siły, która wiecznie zła pragnąc, wiecznie czyni dobro. :wink:

Awatar użytkownika
Yudokuno
Kotu
Posty: 3023
Lokalizacja: HLOS

Post autor: Yudokuno »

VMD złoto jest OK - kryje trochę lepiej niż cytadelki. VMC i cytadel używam od kilku lat i mam ogromny przerób. Niektóre są gorsze, niektóre lepsze - ale to już na wyczucie. Napewno VMC szybciej gumowacieją na pędzlu, bo mają większą zawartość winylu.
lohost pisze:wspolczuje komus kto byl moderatorem gdy ja sie podobnie zachowywalem. od czytania tego szajsu mozg sie lasuje.
...mój bohater :D

_reszka
Chuck Norris
Posty: 556

Post autor: _reszka »

To ja mam dokładnie odwrotnie, game color jakoś mi nie leżą, za to model color są fenomenalne.

Jako że maluję ogry i gnobblary, raczej wszystko jest (ma być) brudne, matowe, ziemiaste. game color z tego co widziałem ma możliwość stworzenia armii jak z żurnala, świeżość kolorów, mocne kontrasty itp.

I jako że mam kilka sztuk game color - masakrycznie ciężko miesza się game i model, az byłem zdziwiony.

Awatar użytkownika
Yudokuno
Kotu
Posty: 3023
Lokalizacja: HLOS

Post autor: Yudokuno »

game i model zasadniczo w ogóle nie powinno się mieszać, ze względu na różnicę stężenia pigmentu i zawartości akrylo-winylu :)
lohost pisze:wspolczuje komus kto byl moderatorem gdy ja sie podobnie zachowywalem. od czytania tego szajsu mozg sie lasuje.
...mój bohater :D

Awatar użytkownika
czaros357
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 161

Post autor: czaros357 »

Yudokuno pisze:VMD złoto jest OK - kryje trochę lepiej niż cytadelki.
To sie ciesze ze kolejna opinia potwierdza ze zloto z VGC jest niezle ( u ciebie znow wdarl sie chocochlik :) bo przez przypadek napisalas VMC- czyli to czego nie polecasz :D)

Roznica tez jest w cenie za vallejo placilem 7,4 zl a jak poszedlem do sklepu kupic washe i srebro GW wyszlo 11,5 sztuka.... Niestey ale to to musowo trzeba z GW....

MOze sie ktos orientuje ktory kolor odpowiada Tin Bitz, dwarf bronze z Vallejo.... I czy tutaj tez jak ze srebrem lepiej zainwestowac w GW??
KUPIE FIGSY DO CHRONOPII -->oferty na priv
KUPIE DOGS of WAR PO ROZSADNEJ CENIE -->oferty na priv

Awatar użytkownika
Goglem
Wodzirej
Posty: 773
Lokalizacja: Koszali, Klub Zad Trola

Post autor: Goglem »


Awatar użytkownika
czaros357
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 161

Post autor: czaros357 »

To znam tyle ze pytam moze z autopsji ktos zna.... Oraz 2 pytanie czy warto cos na podobienstwo tin bitz i dwarf bronze nabyc z vallejo czy unikac i zainwestowac w GW.
KUPIE FIGSY DO CHRONOPII -->oferty na priv
KUPIE DOGS of WAR PO ROZSADNEJ CENIE -->oferty na priv

Awatar użytkownika
Yudokuno
Kotu
Posty: 3023
Lokalizacja: HLOS

Post autor: Yudokuno »

kupować z Vallejo. Mam, korzystam, jest lepsze, niż cycadela. Tak samo washe z Vallejo.
u ciebie znow wdarl sie chocochlik bo przez przypadek napisalas VMC- czyli to czego nie polecasz
:D rzeczywiście
lohost pisze:wspolczuje komus kto byl moderatorem gdy ja sie podobnie zachowywalem. od czytania tego szajsu mozg sie lasuje.
...mój bohater :D

Awatar użytkownika
czaros357
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 161

Post autor: czaros357 »

Dobrze wiedziec :D O washach vallejo jeszcze nie slyszalem , o inkach (V) troche ale washe GW ponoc je miazdza....
KUPIE FIGSY DO CHRONOPII -->oferty na priv
KUPIE DOGS of WAR PO ROZSADNEJ CENIE -->oferty na priv

Awatar użytkownika
Yudokuno
Kotu
Posty: 3023
Lokalizacja: HLOS

Post autor: Yudokuno »

nowe washe z cycadeli mają jedną niefajną cechę: niektóre pleśnieją. Nigdy nie wiesz, kiedy na który trafi, ale potrafią walić jak cholera.
lohost pisze:wspolczuje komus kto byl moderatorem gdy ja sie podobnie zachowywalem. od czytania tego szajsu mozg sie lasuje.
...mój bohater :D

Awatar użytkownika
Klafuti
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3445
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Klafuti »

O tym to nie wiedziałem. Serio? Ciekawe dla czego tak się dzieje.
[Podejrzliwie zagląda do słoiczka]
Obrazek
"Głos opinii publicznej nie jest substytutem myślenia."
~Warren E. Buffett

Awatar użytkownika
Yudokuno
Kotu
Posty: 3023
Lokalizacja: HLOS

Post autor: Yudokuno »

my z Jankielem mieliśmy nie tak dawno mega pecha, bo spleśniała nam cała seria prawie. Wyobraź sobie, jak waliło w pracowni na codzień. Wtedy dowiedzieliśmy się, jak bogata jest gama smrodu pleśni :mrgreen:
lohost pisze:wspolczuje komus kto byl moderatorem gdy ja sie podobnie zachowywalem. od czytania tego szajsu mozg sie lasuje.
...mój bohater :D

Awatar użytkownika
czaros357
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 161

Post autor: czaros357 »

Takie cuda :shock:. Moze jakas kruszyna jedzenia wpadla tam :D
KUPIE FIGSY DO CHRONOPII -->oferty na priv
KUPIE DOGS of WAR PO ROZSADNEJ CENIE -->oferty na priv

Awatar użytkownika
Yudokuno
Kotu
Posty: 3023
Lokalizacja: HLOS

Post autor: Yudokuno »

nie. Poza tym zużycie farb mamy tak duże, że zanim kruszyna zechciałaby spleśnieć, już by washa nie było :)
lohost pisze:wspolczuje komus kto byl moderatorem gdy ja sie podobnie zachowywalem. od czytania tego szajsu mozg sie lasuje.
...mój bohater :D

Awatar użytkownika
czaros357
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 161

Post autor: czaros357 »

Ciekawe :? Moze cos w powietrzu wisi i akurat upodobalo sobie washe.... Mam nadzieje ze z moimi tak nie bedzie.
A z tym przerobem to co wy tam fabryke macie :D
KUPIE FIGSY DO CHRONOPII -->oferty na priv
KUPIE DOGS of WAR PO ROZSADNEJ CENIE -->oferty na priv

Awatar użytkownika
Yudokuno
Kotu
Posty: 3023
Lokalizacja: HLOS

Post autor: Yudokuno »

legalnie działające studio artystyczne :) nie tylko figsy
lohost pisze:wspolczuje komus kto byl moderatorem gdy ja sie podobnie zachowywalem. od czytania tego szajsu mozg sie lasuje.
...mój bohater :D

Awatar użytkownika
czaros357
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 161

Post autor: czaros357 »

Czyli jednym slowem warto sluchac co radzisz :) Moze bys wstawila jakies prace wlasnie pomalowane Vallejo wlasnie w tym watku zeby pokazac zalety farb:D W tym tak niedocenianych metalikow zlotych...
KUPIE FIGSY DO CHRONOPII -->oferty na priv
KUPIE DOGS of WAR PO ROZSADNEJ CENIE -->oferty na priv

Awatar użytkownika
Yudokuno
Kotu
Posty: 3023
Lokalizacja: HLOS

Post autor: Yudokuno »

wejdź na galerię Jankiela :D
lohost pisze:wspolczuje komus kto byl moderatorem gdy ja sie podobnie zachowywalem. od czytania tego szajsu mozg sie lasuje.
...mój bohater :D

Awatar użytkownika
czaros357
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 161

Post autor: czaros357 »

Wiecej prac wstawiajcie :)
KUPIE FIGSY DO CHRONOPII -->oferty na priv
KUPIE DOGS of WAR PO ROZSADNEJ CENIE -->oferty na priv

ODPOWIEDZ