Green Stuff, problem

Jak "to" się robi? Tutaj uzyskasz odpowiedź.

Moderatorzy: Ziemko, Arbiter Elegancji

ODPOWIEDZ
papamobile
Plewa
Posty: 5

Green Stuff, problem

Post autor: papamobile »

Witam.
Mam malutki problemik i chciałbym was zapytać o radę. Jestem w posiadaniu metalowych Blood Knightow z armii VC. Figurki kupiłem już pomalowane i postanowiłem umyć je i pomalować po swojemu. Problem w tym że poprzedni użytkownik główne elementy oraz dziury połączył, zalepił Green Stuffem. Moje dotychczasowe środki na nic się zdały i nie mogę rozpuścić tej masy. Macie jakiś sprawdzony patent który mógłby mi pomóc ? Pozdrawiam serdecznie.

Awatar użytkownika
Duderson
Kretozord
Posty: 1644

Post autor: Duderson »

Gwóźdź, ewentualnie taki stary, metalowy cyrkiel.
Lidder pisze:
-There's something large & nurgle-y coming first
To akurat proste - chodzi o podwyżki cen.

papamobile
Plewa
Posty: 5

Post autor: papamobile »

Czyli wydrapać.... ehh myślałem że obejdzie się bez tego :(

Awatar użytkownika
Varulf
Mudżahedin
Posty: 340

Post autor: Varulf »

Dziwne, jak moczę metale w nitro albo w krecie to GS odchodzi bez problemu (robi się taki gumowy). To na pewno jest greenstuff?

papamobile
Plewa
Posty: 5

Post autor: papamobile »

Jest zielony, więc myślę że tak. Cholerstwo jest mega twarde ale jakoś wydrapuję. Mam całą noc na to hehe

Awatar użytkownika
wind_sower
Masakrator
Posty: 2294

Post autor: wind_sower »

Dot albo rozklejacz do cyjanoakrylu. Moczyć. Nawet ze trzydni. Powinno odejść samo.
Natomiast jeżeli jest to twarde to moze byc to jakas poxilina lub pochodna. Niektórzy sklejają tym metalowe modele.

Marek_W
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 101

Post autor: Marek_W »

Ja green stuff usunąłem gorącą (ale nie wrzącą) wodą. Po kilku minutach moczenia GS zmiękł i stał się elastyczny na tyle, że można go było dość łatwo oddzielić od modelu.
"(...) brzydzić się wałem począł (...)"
Fluffy TM

ODPOWIEDZ