Pędzle Tamiya-hit

Jak "to" się robi? Tutaj uzyskasz odpowiedź.

Moderatorzy: Ziemko, Arbiter Elegancji

ODPOWIEDZ
tiny
Chuck Norris
Posty: 453

Pędzle Tamiya-hit

Post autor: tiny »

Dziwna sprawa kupiłem pędzel niby premium kłaliti Marta Kolinsky od firmy Abteilung502 a tu taki zonk i pytanie czy wyrywanie pojedynczego włosia ma jakiekolwiek znaczenie, nie żebym już tego nie robił ale przy pędzlach za 3-5zł nie było mi szkoda ale za 25 się już trochu zastanawiam czy tego nie oddać bo starannie wyselekcjonowane włosie to to nie jest, szpic też jakościowo bliżej do pędzli kozłowski za 1/3ceny niż do WN7 do których ten pędzel nie ma podejścia choć dużo cenowo się nie różni.
Obrazek
Obrazek
Ostatnio zmieniony 5 kwie 2018, o 22:26 przez tiny, łącznie zmieniany 1 raz.

johnkelly
Powergamer Rozpiskowy
Posty: 44

Post autor: johnkelly »

Ja bym go prozaicznie uciął przy nasadzie.
Maciej Różalski
MALUJĘ FIGURKI: Cennik, galeria, zasady
Wykonuję i sprzedaję makiety terenów.Szczegóły na blogu.

Awatar użytkownika
Duderson
Kretozord
Posty: 1644

Post autor: Duderson »

Utnij, nie ma o co kruszyć kopii
Lidder pisze:
-There's something large & nurgle-y coming first
To akurat proste - chodzi o podwyżki cen.

tiny
Chuck Norris
Posty: 453

Post autor: tiny »

Tak zrobiłem i daje rade chociaż pędzel i tak nie warty swojej ceny. Za to inne pędzle które kupiłem w tym samym czasie a mianowicie 3xTamiya Pointed Brush z końskiego włosia to hit, za ok.8zł mamy pędzel prawie idealny świetnie się prowadzi, trzyma farbe idealnie, szpic idealny po tygodniu malowania, jedynie drewniana rączka która nie jest niczym pokryta(takie gołe drewno) jest nieprzyjemna w trzymaniu i trzeba sobie polakierować, ogólnie z wyglądu pędzel prezentuje się jak tanie chińskie badziewie ale to tylko pozory.POLECAM 9,5/10

ODPOWIEDZ