heroforge - Program do tworzenia własnych modeli.

Jak "to" się robi? Tutaj uzyskasz odpowiedź.

Moderatorzy: Ziemko, Arbiter Elegancji

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Matis
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3749
Lokalizacja: Puławy/Wrocław

heroforge - Program do tworzenia własnych modeli.

Post autor: Matis »

Wygrzebałem dzisiaj stronę w której można stworzyć a potem zamówić własny model. Całkiem ciekawa opcja na robienie lordów i herosów do armii.

Link poniżej:
https://www.heroforge.com/
M&M Factory - Up. 14.01.2017 Ostatnia trójka pegazów

Myth
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3126
Lokalizacja: Warszawa, 8 Bila

Post autor: Myth »

Pomysł jest świetny, pobawiłem się chwilę tym programem i ma dużo ciekawych opcji. Niestety cena dla mnie zaporowa - 40 USD+ wysyłka za konnego bohatera.
www.marnadrukarnia.com - druki 3D i turnieje.

Awatar użytkownika
plastcore
Plankton
Posty: 1
Lokalizacja: Konstancin - Jeziorna
Kontakt:

Post autor: plastcore »

To ja chciałem podpowiedzieć, że my możemy takie figsy drukować w Polsce na drukarce 3D z żywicy :)

Moher
Plankton
Posty: 1

Post autor: Moher »

Wow, czegoś takiego właśnie szukałem!
Fakt, ceny trochę zaporowe - ale z drugiej strony, dobrze wiedzieć że taka technologia jest już dostępna. Może będzie w Polsce opcja na coś takiego, po niższej cenie.

Jakiś czas temu przeglądałem to forum, widziałem link do strony FB jakiejś pracowni drukowania 3D. Zrobili chyba alternatywną głowę dla Dark Eldara (o ile pamiętam), wyszło im to genialnie. Może ktoś pamięta, kojarzy - to bardzo bym prosił o podesłanie linka.
Niestety teraz nie mogę tego znaleźć, bo wpisując cokolwiek w wyszukiwarce forum dostaję komunikat: "There has been an error accessing the search server. Please try again in a few minutes". Jeśli leci z nami jakiś Admin, to bardzo bym prosił o naprawienie tej funkcji na forum.

BTW korzystając z okazji, przywitam się. Moher z Wadowic jestem, od lat w Krk. Niegdyś związany z Wadowicką Gildią Fantasy - to tam zapoznałem się z genialnymi bitewniakami, takimi jak WFB i Warhammer 40k :)
"Hit hit, Juggernaut!" :p

ODPOWIEDZ