Armia do 1000zł

Wszystko to, co nie pasuje nigdzie indziej.

Moderatorzy: Fluffy, JarekK

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Wojtuś
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3830
Lokalizacja: The Gamblers Wrocław

Re: Armia do 1000zł

Post autor: Wojtuś »

szeszej pisze:Uwierz mi, że na obronność wydajemy zdecydowanie za dużo :)
2% naszego PKB o ile się nie mylę. Ale i tak zawsze pod koniec roku nasz minister finansów korzysta z niewykorzystanych pieniędzy dla armii.


A co do armii ;) to poczekaj na nowy WoCh, albo kup VC:
- na allegro poszukaj herosów - potrzebne Ci 2 wampierze, jakiś nekros, banszetki,
- wiadro zombie (skoro z mantica są tak tanie to warto skorzystać)
- ghule 3 boxy przynajmniej
- mortis engine
- crypt horrory 5-6 boxów bo jeszcze latające ghule

To jest to czym się gra, na 90% będziesz uzywał. Reszta, o ile coś zostanie wedle gustu; terrorgej, kawaleria może.
https://idefly.pl - robimy koszulki, bluzy itd dla klubów!

Awatar użytkownika
PiotrB
Maruda
Posty: 5732

Post autor: PiotrB »

Imperium nie jest takie tanie - a duży box jest niegrywalny.

Podstawa:

2x Knightly Order 200 zł
2xDemisie 330 zł
2xDziało 150
1xCzołg 175
1xHuricanium 163
2x Knightci na pegazach Bretońscy 120
1x Mag na koniu (GW) nie robi takiej figurki obecnie (najtaniej z gamezona za 50 zł)
1xBsb na koniu ( można go spokojnie fajnie zrobić z bitsów z Kngightlu order!)
1xKapłan na koniu (znów najtaniej wyjdzie nam kapłan z gamezona) 50 zł

Tym zagrasz na obecne Euro i wstydu nie będzie.... 1238 zł. Ceny pochodzą ze sklepu GW a więc spokojnie można znaleźć 10-15% taniej.
Zdrówko!
Lidder pisze:Nie kłopocz się. Miarkę i kostki też zostaw w domu, zbędny balast i trud z Twojej strony.
Obrazek

Awatar użytkownika
Albo_Albo
Masakrator
Posty: 2828
Lokalizacja: Krakow Legion
Kontakt:

Post autor: Albo_Albo »

to fakt że słabe wpisałem tylko że istnieje taka możliwość a pisałem w oparciu o stronę GW

nie mniej najbardziej opłaca się na necie poszukać + kupić resztę w Vanaheime ;)

Awatar użytkownika
Eltharion
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3684
Lokalizacja: Tychy

Post autor: Eltharion »

Jeśli masz czas , chęci i brak funduszy to polecam polowanie na forum i allegro
Można naprawdę tanio skompletować całkiem pokaźna armie
Ja już od bardzo dawna nie kupiłem żadnej figurki w sklepie :roll:
Mówi się trudno i idzie się dalej ...

mlepkows
Wodzirej
Posty: 732

Post autor: mlepkows »

Chciałabym zauważyć, że proponowane tu armie to takie aktualnie oklepane standardy. Jeżeli autorowi tematu zależy na możliwie szybkim osiągnięciu sensownego miejsca na turnieju to może i są to dobre pomysły ale jest to też najszybsza droga, żeby się graniem znudzić. Proponowałbym jednak przedstawioną wcześniej koncepcję budowania armii od poziomu 1000 pkt i potem rozbudowa. Wyjdzie może drożej ale zrobisz sobie coś, czym będziesz lubił grać a nie kolejnego klona konnego imperium ...

Maciek

Awatar użytkownika
Matysz
Mudżahedin
Posty: 215

Post autor: Matysz »

Ja za ~800 zł złożyłem sobie taką armijkę ogórków na 2400 euro:
http://imageshack.us/a/img404/7748/dsc09807q.jpg

Kupujemy: batalion i paczke bulli, 2xmurny, działo i mamuta (nie ma go na zdjęciu, właśnie kończe malować dziada)-wg. cennika hobby store'u to jest 768zł. Nie boimy się konwersji i składamy z takiego zestawu: 9 IG, 6 Bulli, 3 leadbelcherów, 4 mourny, mamuta, działo. Zostają nam 4 ogrze tułowia na bohaterów (inspiracji do konwersji w necie mnóstwo, a oryginalni kosztują po stówe...). Do tego potrzeba jeszcze 3 kotki, tutaj polecam wargi z lotra (używki tanie, jak to odpadki z tego systemu). Do tego zrobiłem gorgera z rat ogra (parnaście zł na allegro) i mamy naprawdę spoko rozpę na 2,4k, choć mastera bez 10 murnów wygrać raczej trudno :P

ODPOWIEDZ