7 ed. - nowe HE

High Elves

Moderatorzy: Albo_Albo, Asassello

ODPOWIEDZ
Fallan
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 105

Post autor: Fallan »

Jak dla mnie ASF u wszystkich elfików to idiotyzm. Oddział 20 wojowników szarżuje na 10 łuczników i nie może go złamać. Mnie to załamuje :roll: . Gorszego idiotyzmu nie mogli wymyślić. Krasnale jeszcze jakoś sobie poradzą(bo wytrzymałe są), ale oddział gobbasów to się za przeproszeniem zesra. :?

Awatar użytkownika
Murmandamus
Niszczyciel Światów
Posty: 4837
Lokalizacja: Radom

Post autor: Murmandamus »

No doprawdy wspaniali i wielcy wojownicy są z tych goblinów skoro każdy bierze ich jako przykład do porównywania czegokolwiek. Małe tchórzliwe nikczemne paskudy i do tego słabe. Och ale to skandal że poganiają ich elfy jeju jeju jeju. Jak że mnie drażnią te komentarze "zwykłę gobosy ich pogonią" "zwykły gobos go ubije". Czysty populistyczny nonsens bez pokrycia. Gobliny nie stanowią większego wyzwania dla wojownika przeciętnego chyba że kupa na jednego jest.
zapraszam na Polskie Forum Kings of War

https://kow.fora.pl/

Awatar użytkownika
Loremaster
Oszukista
Posty: 826

Post autor: Loremaster »

Fallan pisze:Jak dla mnie ASF u wszystkich elfików to idiotyzm. Oddział 20 wojowników szarżuje na 10 łuczników i nie może go złamać. Mnie to załamuje :roll: . Gorszego idiotyzmu nie mogli wymyślić. Krasnale jeszcze jakoś sobie poradzą(bo wytrzymałe są), ale oddział gobbasów to się za przeproszeniem zesra. :?
Sorry ale piszesz glupoty , albo histeryzujesz albo słabo znasz WFB.

10 archerow kosztuje 110p, 20 goblinow tez ok 110 czy nawet mniej jak sa bez commandu. Jak szarzujesz to elfy bija zabija Ci max 3 kolesi, a masz 3 ranki + outnumber czyli wygrywasz walke o 1 a placisz mniej punktow za oddzial, jak zabijesz jednego elfa i masz command to wygrywasz o 2-3 , nie wiem co w tym przegietego.

Mi sie ASF nie podoba , choc gram elfami wolalbym co innego dostac ale coz bede gral tym co mi dali.

Awatar użytkownika
Elgrond
Wodzirej
Posty: 699
Lokalizacja: Festung Posen

Post autor: Elgrond »

ja też np więcej corów i lepsza broń strzelecka bo to AsF to dla elity i bohaterów, bo co z tego że zmienili sposób wystawiania jak szybkiej armii na koniach nie da sie zrobić dla odmiany tylko piechota i piechota bleee cała edycje będę grał aż mi się ona znudzi i obrzydnie, chyba najbardzej łucznicy

dokładnie a co będzie jak na 10 łuczników zaszarżuje 5 ciężkozbrojnej kawalerii imperium hmmm to nawet im to AsF nie pomoże bo mają tylko siłe 3!!!!!!!!
a nie lepiej wrzucić do rozpuszczalnika i później szczoteczką?

Awatar użytkownika
Ice-T
Kretozord
Posty: 1620
Lokalizacja: 8 Bila

Post autor: Ice-T »

guys czuję że gra na smokch odbije sie od dzial a piatki dragonow i charioty nie djadą natomiast wspaniala myś grania mocnymi piatkami piechoty i kitrnia sie oraz czarowania nie wypali z braku seera

Awatar użytkownika
Adamdo
Chuck Norris
Posty: 477
Lokalizacja: Szybki Szpil Tychy filia Kraków

Post autor: Adamdo »

A kto zabrania ci wziąć czegoś w stylu: 2 smoczki, 3 czarioty, łucznicy do zapełnienia corów i 3 kloce elit. piechoty i rary - ja magii nienawidzę a to nawet radę daje. A poza tym ja dalej będę brał 8-10 DP a co :). Do tego smoczki czarioty i bolty ew. wsadzić zawsze jakiś ten kloc piechoty na flanke i smoka do pomocy

Paku
Oszukista
Posty: 826

Post autor: Paku »

uważam że na 2K+ to będzie: smoczy lord wypaśny, mag na smoku, mały mag, 20 łukoli,4 bolce, 2*8 WL, 2 WL chariot , 8 swordmasterów.

Najpierw strzelamy w działa i tylko w to, potem smokami jedziemy na magów, a piechotą bawiemy się z klocuszkami ;]

Awatar użytkownika
Ice-T
Kretozord
Posty: 1620
Lokalizacja: 8 Bila

Post autor: Ice-T »

tylko ta elitę ci odstrzela zanim nią dojdziesz ;) a magami nie pierdniesz bez seera ;)

arandir
Wałkarz
Posty: 67
Lokalizacja: z nienacka

Post autor: arandir »

wszyscy sobie jakoś radzą bez seer'a...

no i nikt ci nie każe wystawiać magów....

Helfami można grać skutecznie bez magii, tylko wymaga to trochę wysiłku umysłowego na który każdego nie stać :P

Awatar użytkownika
Ice-T
Kretozord
Posty: 1620
Lokalizacja: 8 Bila

Post autor: Ice-T »

tyle że
mam już nieco doświadczenia i wiem że jak ktoś ci wystawi 6 dział iperialnych albo 12 maszy albo 6 bolców to nie wiem czy będzie tak wesoło plus jacyś strzelcy

lith
Oszukista
Posty: 872

Post autor: lith »

smoczy lord wypaśny, mag na smoku, mały mag
Ale slotow hero nam nie dodali. Nie mowiac o tym, ze zrobiles rozpiske, tak na oko, na 2,5k.
Helfami można grać skutecznie bez magii, tylko wymaga to trochę wysiłku umysłowego na który każdego nie stać
Jest ponoc takie battlowe pozdrowienie. Powinienes wiedziec co masz zrobic 8)

arandir
Wałkarz
Posty: 67
Lokalizacja: z nienacka

Post autor: arandir »

Ice-T pisze:tyle że
mam już nieco doświadczenia i wiem że jak ktoś ci wystawi 6 dział iperialnych albo 12 maszy albo 6 bolców to nie wiem czy będzie tak wesoło plus jacyś strzelcy
no to kitramy to co najcenniejsze i walczymy o remis :P

jak ktoś sobie lubi rzucać kostkami to niech sobie w domu z psem ćwiczy...a nie psuje zabawe innym graczom

P.S. zabolała Cie ta uwaga lith?? :>
Ostatnio zmieniony 2 wrz 2007, o 21:56 przez arandir, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Shenq
Chuck Norris
Posty: 660

Post autor: Shenq »

na 2k nie wystawisz lorda na smoku , maga na smoku i maga bo to 5 slotów

Awatar użytkownika
Elgrond
Wodzirej
Posty: 699
Lokalizacja: Festung Posen

Post autor: Elgrond »

no kitramy kitramy szczególnie na patelni mmmmmmmhhhhhhh już pędzę się chować w piasku :D:D:D:D:D, Rozumem , że mówiłeś o sytuacji raczej ekstremalnej gdzie na stole masz mnóstwo lasów i gór i domków i płotów heheehe:D:D:D:D
a nie lepiej wrzucić do rozpuszczalnika i później szczoteczką?

lith
Oszukista
Posty: 872

Post autor: lith »

P.S. zabolała Cie ta uwaga lith?? :>
Tak. Mam dosc jak ktos mowi o magujacych HE, ze to prosta armia. Po prostu.

Paku
Oszukista
Posty: 826

Post autor: Paku »

Ej ja mam takie jedno pytanie bo nie jestem przekonany;

na 2k+ mamy

1 slot lorda, 4 sloty hero i max 4 postacie.

Lord na smoku , zajmuje 1 lord,1 hero = 1 postać.
Mag na smoku, zajmuje 2 hero (bohater i smok) = 1 postać.
Mag, zajmuje 1 hero = 1 postać.

A więc wykożystałem 4 sloty hero i slot lorda zużywając jedynie 3 postacie.

Tak można czy nie?

lith
Oszukista
Posty: 872

Post autor: lith »

O fuck.... NIE!

Nehan
Masakrator
Posty: 2299

Post autor: Nehan »

lith pisze:
Helfami można grać skutecznie bez magii, tylko wymaga to trochę wysiłku umysłowego na który każdego nie stać
Jest ponoc takie battlowe pozdrowienie. Powinienes wiedziec co masz zrobic 8)
=D>

Awatar użytkownika
Kallessin
Mudżahedin
Posty: 269
Lokalizacja: Zielona Góra

Post autor: Kallessin »

Zajmujesz 5 slotow.
Lord -1
Smoki - 2
2 herosow - 2

1+2+2=5

Awatar użytkownika
Elgrond
Wodzirej
Posty: 699
Lokalizacja: Festung Posen

Post autor: Elgrond »

matematyka chłopaki matematyka zwłaszcza < paku > :D bez obrazy :D
a nie lepiej wrzucić do rozpuszczalnika i później szczoteczką?

ODPOWIEDZ