Nasze miasta

ODPOWIEDZ
Sykstus
Masakrator
Posty: 2518
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Sykstus »

Szczena o podłogę Kapitanie..... muszę zrobić coś podobnego u nas w klubie :)

Awatar użytkownika
Skavenblight
Naczelna Prowokatorka
Posty: 6092
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Skavenblight »

Sykstus pisze:Szczena o podłogę Kapitanie..... muszę zrobić coś podobnego u nas w klubie :)
Jak skończę moje roboty przymusowe to przetłumaczę tutoriale Wolfganga i zamieszczę na forum :)

Awatar użytkownika
gnom
Wałkarz
Posty: 86
Lokalizacja: Gnomowa Dziura w Sosnowcu

Post autor: gnom »

Oglądałem sobie własnie zdjatka z Polconu i taka mnie myśl naszła. Zrobiło sie troszkę klubów/ekip w naszym pieknym kraju gdyby tak zmobilizować lud i przy okazji nastepnego wiekszego konwentu/turnieju każda wystawiła swój stół. Oczywiście nie w sensie Ziutek przywozi krasnoludzką sławojke (sraczyk). Ale cały kompletny najlepiej w jednym klimacie dzielnicy np doki, wille wielmożów, krypty loszki itd., itp.
Może by sie jakis konkurs zrobiło, manufaktury zaprosiło toż to dla nich super reklama. Myślę że jeśli zadziała się wcześniej (Nooooooo z pół roku wcześniej) powinno się udać.

Awatar użytkownika
Skavenblight
Naczelna Prowokatorka
Posty: 6092
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Skavenblight »

Tak, tylko makiety trudno przewieźć bez uszczerbku - zwłaszcza te najładniejsze. W momencie turnieju liczy się bardziej trwałość - makieta wagi ciężkiej [świątynia Ta(a)lara] z Komorowa jest super, ale ciężka, do przewózki samochodem. My też w kołchozie mamy naprawdę niezłe tereny, ale nie ryzykowałabym przewożenia ich autobusem.

Awatar użytkownika
Motor
Chuck Norris
Posty: 500
Lokalizacja: Lublin [Moria]
Kontakt:

Post autor: Motor »

A co dopiero busem albo pociągiem to dopiero gehenna. Wracając z Wawy myślałem, że ukatrupię kierowcę busa jak wyciągał jakiejś kobiecinie torbę, a później upychał moją z figsami.
Obrazek

Awatar użytkownika
gnom
Wałkarz
Posty: 86
Lokalizacja: Gnomowa Dziura w Sosnowcu

Post autor: gnom »

Zgoda, największym problemem jest logistyka, ale przy odrobinie chęci, znajdzie się może 1 czy 2 ludzi zmotoryzowanych i dadzą radę upchnąć karton czy dwa. Pociąg i autobus fatalny pomysł. Przypominam sobie jak z kolegą wieżliśmy z Sosnowca gipsowy zamek do Wrocławia, oj działo się. No ale wracjąc do tematu myślę że sprawa jest do realizacji.

Awatar użytkownika
TruePunk
Masakrator
Posty: 2726
Lokalizacja: Vendetta
Kontakt:

Post autor: TruePunk »

Czesc wszystkim,
Tak pomyslalem ze wartoby wkleic tu linka do makiet mojego przyjaciela Pawla, on sam BP nie uzywa - a prace zdecydowanie na wysokim poziomie (;
http://www.dzikiknur.ovh.org/ogrod_mordheim.htm
http://www.dzikiknur.ovh.org/domek_mordheim.htm
http://www.dzikiknur.ovh.org/wiezienie_mordheim.htm

Pzdr

Awatar użytkownika
Motor
Chuck Norris
Posty: 500
Lokalizacja: Lublin [Moria]
Kontakt:

Post autor: Motor »

Zajebiste, szkoda tylko, że nie da się powiększyć zdjęć z pierwszego linku.
Obrazek

Awatar użytkownika
Skavenblight
Naczelna Prowokatorka
Posty: 6092
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Skavenblight »

Całkiem w porządku, ale cena to śmiech na sali :roll:

Awatar użytkownika
Dwalthrim
Chuck Norris
Posty: 463
Lokalizacja: stoned - Komorów/Dębowa Tarcza
Kontakt:

Post autor: Dwalthrim »

Rozkładany domek RULES :!: Przyczepie sie jedynie do tego, ze można by pomiędzy płytami bruku dać wikol z piaskiem i niektóre okna ciut wyżej bo odniosłem wrażenie, ze figurki maja je na wysokości kolan ;).
Dla gracza, który jest kompletnym beztalenciem makietowym i ma kieszenie pełne sałaty manufaktura Knura jest jak znalazł.
Obrazek

"JAH RASTAFARAI-SIGMAR HELDENHAMMER EMPEROR I!!!"

Awatar użytkownika
Telchar
Wodzirej
Posty: 751
Lokalizacja: Łorsoł

Post autor: Telchar »

Cena zaporowa. Za sporo mniej to ja całe miasto zrobiłem. Co nie zmienia faktu, że chałupki wypas. Tylko ten strych wydaje mi się trochę niegrywalny.

Sykstus
Masakrator
Posty: 2518
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Sykstus »

Jełi się ma małe raczki to powinien być w sam raz ale w przeciwnym wypadku (patrz większość) ciemno to widzę :P A cena ustawiona jest pewnie pod jakiś fanatyków którzy nie wiedza w ogóle ile coś takiego może być warte :P Zawsze sie taki leszcze znajdzie co to kupi :P

Awatar użytkownika
gnom
Wałkarz
Posty: 86
Lokalizacja: Gnomowa Dziura w Sosnowcu

Post autor: gnom »

Sympatycznie, oprócz cen oczywiście. Ogródek niegrywalny, ogólnie mało miejsca dla figurek. Wykonanie OK, ale kolega sam chyba w Mordheim nie grywa.

Awatar użytkownika
Kapitan Hak
Bosman
Posty: 1041
Lokalizacja: z krańca świata
Kontakt:

Post autor: Kapitan Hak »

Wykonanie porządne i solidne, naprawdę niezłe wykończenie, choć gdzieniegdzie warto by przejechać jeszcze na sucho kilkoma coraz jaśniejszymi odcieniami (m.in. dachówki i kamienne ściany sprawiają wrażenie przetartych (drybrush) tylko jednym odcieniem).
Nietykalny pisze:NIE perManentny (stały-jednolity)!tylko PerNamentny!!! - np makijaż!
ObrazekObrazekObrazek

Awatar użytkownika
Dwalthrim
Chuck Norris
Posty: 463
Lokalizacja: stoned - Komorów/Dębowa Tarcza
Kontakt:

Post autor: Dwalthrim »

C.D fotek niesamowitego stołu Mordheim podlinkowanego przez Kapitana:

http://gidian-gelaende.de/GidianGelaend ... 9a0119cea0

zdaje mi się, ze chyba sa ciut inne... ? ;)
Obrazek

"JAH RASTAFARAI-SIGMAR HELDENHAMMER EMPEROR I!!!"

Sykstus
Masakrator
Posty: 2518
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Sykstus »

Po prostu to jest wersja demo :P Bo ta sama stronka, ten sam autor i te same budynki tylko nie dokończone i w mniejszej ilości :P

Awatar użytkownika
Kapitan Hak
Bosman
Posty: 1041
Lokalizacja: z krańca świata
Kontakt:

Post autor: Kapitan Hak »

Cmentarzyk z podnoszoną pokrywą nokautuje!
Nietykalny pisze:NIE perManentny (stały-jednolity)!tylko PerNamentny!!! - np makijaż!
ObrazekObrazekObrazek

Awatar użytkownika
Telchar
Wodzirej
Posty: 751
Lokalizacja: Łorsoł

Post autor: Telchar »

Nawet nie chcę wiedzieć ile czas zajęło mu zmontowanie takich cudów... On chyba nic innego nie robi tylko te makiety. Ewentualnie ma już z 70 lat i to jest dorobek jego życia ;).

Sykstus
Masakrator
Posty: 2518
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Sykstus »

Ee w wolne weekendy :P Albo codziennie 2/3 godzinki wieczorkiem :P

Awatar użytkownika
Baton
Mudżahedin
Posty: 245
Lokalizacja: Cobra Kai

Post autor: Baton »

takie pytanko: da sie zagrac w mordheima bez domków??
na forum warlorda jest temat "makieta na bazyliszka" wsadziłem tam foty makiety(poczatków) która pomagam robic Marcinowi i zastanawiam sie czy dobre to bedzie do gry w mordke...
prosił bym o ocene fachowców..

ODPOWIEDZ