Shin Ryu Minis - Tichi-Huichi's Raiders

Każdy może się pochwalić swoim dziełem i wystawić na pochwały lub krytykę. Oceniają zdobywcy Golden Daemona - przeszli, przyszli i niedoszli.

Moderatorzy: Ziemko, wind_sower

Awatar użytkownika
Shin Ryu
Mudżahedin
Posty: 275
Lokalizacja: Piła

Shin Ryu Minis - Tichi-Huichi's Raiders

Post autor: Shin Ryu »

Witam, przyszedł w końcu czas by pochwalić się swoimi figurkami :)

Na początek armia Krasnoludów którą zbieram od ok 2005 roku.
Jak widać poniżej, armia jest w już w całości pomalowana, jednak potrzebuje ona jeszcze wielu drobnych poprawek (np. brody Długobrodych czy sztandary tu i ówdzie). Problem jest jednak taki że w kolejce, czeka już sporych rozmiarów armia Zwierzoludzi, a i przy okazji zamarzył mi się regiment szkieletów do Psów Wojny (aktualnie jest "maziany") ;) Tak więc poprawki zostały odłożone na bliżej nie określony czas ;). Tak czy siak najważniejsze że jest że nie wygląda to źle a na stole prezentuje się po prostu OK :)
Choć tego zbyt dobrze nie widać, jeden oddział Kuszników i Strażników oraz Żyrek mają malowanie kamuflażowe - to takie moje małe zboczenie militarne (ASG sie kłania ;) ).
Za jakiś czas postaram się wrzucić fotki osobnych regimentów, a do tego czasu życzę miłego oglądania i komentowania :D


Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Ostatnio zmieniony 2 wrz 2014, o 16:21 przez Shin Ryu, łącznie zmieniany 8 razy.
GOLD and GLORY - DOGS of WAR
Galeryjka Figurek
Shin Ryu Minis Blog

Awatar użytkownika
Smh
Masakrator
Posty: 2204
Lokalizacja: Danzig / Breslau

Post autor: Smh »

WOW =D> =D> =D>

mam nadzieję, że chociaż w połowie moja armia będzie się prezentować tak okazale jak Twoja... brawo! :)
Moje morskie krasie z Barak Varr teraz także na blogu www.BarakVarr.pl

- Wiosłujesz [...] jakbyś w życiu nic innego nie robił. Myślałem, że krasnoludy nie umieją ani żeglować, ani pływać...
- Ulegasz stereotypom.

Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7594

Post autor: smiejagreg »

Ogry Golfaga rządzą :!: :!: :!: .
Myślę, że jednolite ranty podstawek zunifikowałyby znacznie całą armię, która jest ekstra =D> . Dużo fajnych modeli, chociaż ja przez moje skrzywienie jednak zacząłbym eliminować plastiki :wink: .

Świński
Wodzirej
Posty: 747

Post autor: Świński »

Bardzo fajne zgromadzenie :) Ale tak jak wyżej przyda się im ujednolicenie :) No i czekam na zdjęcia poszczególnych oddziałów oczywiście.

Awatar użytkownika
puma1944
Chuck Norris
Posty: 412
Lokalizacja: So'ton

Post autor: puma1944 »

Pieknie aż łezka się kreci w oku :mrgreen:
spora kolekcja może kiedyś moja taka bedzie
wielkie brawa =D>
ale jak koledzy jednolite podstawki nadadzą spójności armi i modeli
"Poproście ich,żeby się nieco uciszyli.Snorri ma małego kaca,-powiedział Snorri.
Artur pisze:Człowieku to jest temat, o nowym info o krasiach - czy wszyscy musimy wiedzieć z jakich modeli zrobisz bombera ... jak dal mnie możesz nawet w kupę wsadzić parasolkę do drinków
Dwarfs
W:29\D:4\L16
Tomb Kings
W:1\D:0\L:0

galeria moich Krasi: http://forum.wfb-pol.org/viewtopic.php?f=10&t=33906

Awatar użytkownika
Shin Ryu
Mudżahedin
Posty: 275
Lokalizacja: Piła

Post autor: Shin Ryu »

Dzięki za miłe słowa :)
Faktycznie te podstawki w trzech kolorach trochę za bardzo "mieszają". Postaram się zrobić je wszystkie w tym sam klimacie ;)
A i zapomniałem dodać że Golgfag wraz z muzykiem i sztandarowcem nie ja malowałem. Takie kupiłem na aukcji ;)
GOLD and GLORY - DOGS of WAR
Galeryjka Figurek
Shin Ryu Minis Blog

Awatar użytkownika
Karlito
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3305
Lokalizacja: Wawa

Post autor: Karlito »

Podstawki do poprawy ale generalnie armia prezentuje się fanfastycznie :wink: =D> Trochę tego masz więc zapraszam do Wawy na jakąś większą bitewkę z moim WoCh-em :mrgreen: Ile punktów masz w tej armii?
Welcome to the Tower of Rising Sun.
Moja galeria: http://forum.wfb-pol.org/viewtopic.php?f=10&t=28122
Kupię RÓŻNE RÓŻNOŚCI: http://forum.wfb-pol.org/viewtopic.php?f=55&t=42454

Awatar użytkownika
Shin Ryu
Mudżahedin
Posty: 275
Lokalizacja: Piła

Post autor: Shin Ryu »

Karlito pisze:Podstawki do poprawy ale generalnie armia prezentuje się fanfastycznie :wink: =D> Trochę tego masz więc zapraszam do Wawy na jakąś większą bitewkę z moim WoCh-em :mrgreen: Ile punktów masz w tej armii?
Do Wawy troszkę km mam i byłoby mi ciężko się wyrwać w te rejony, ale dzięki za zapro może kiedyś skorzystam :)
Kiedy ostatnio liczyłem (a było to jakies 2 lata temu), to było to ok 4000, a przez ten czas troszkę rzeczy doszło. Na dniach policzę ;)
GOLD and GLORY - DOGS of WAR
Galeryjka Figurek
Shin Ryu Minis Blog

Awatar użytkownika
Mysza_on
Mudżahedin
Posty: 336
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Mysza_on »

gratuluje i podziwiam mało kto zbiera więcej niż jego rozpiska . Pięknie się to prezentuje .

Awatar użytkownika
Shin Ryu
Mudżahedin
Posty: 275
Lokalizacja: Piła

Post autor: Shin Ryu »

Sporo czasu minęło od mojej poprzedniej prezentacji i przez ten czas, udało mi się poprawić prawie wszystkie podstawki ;) Przy okazji ogarnąłem regimencik szkieletorków, którzy będą robić za Przeklętą Kompanię :)

Obrazek
GOLD and GLORY - DOGS of WAR
Galeryjka Figurek
Shin Ryu Minis Blog

Awatar użytkownika
Naviedzony
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6355

Post autor: Naviedzony »

Ta armia to nie tylko figurki. To przede wszystkim multum pracy włożonej w jej wykonanie, przez co teraz wygląda bardzo epicko. Gratuluję wytrwałości! :)

Awatar użytkownika
Cookie Monster
Łysy oszukista
Posty: 1710

Post autor: Cookie Monster »

Te kości to trochę takie bladawe się mi wydają...ale w sumie to kości:D
Komentuję to co widzę na zdjęciach. Jeśli chcesz żeby ludzie oceniali Twoje prace to licz się z krytyką.
Więcej wszystkiego:http://lysymaluje.blogspot.com/

Awatar użytkownika
Sławol
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3876
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.

Post autor: Sławol »

Stare, pierwsze fotki zrobiły na mnie największe wrażenie. Zdrowo i pozytywnie trzepnięty pasjonat <--bez obrazy oczywiście tutaj! :)

Wspaniała kolekcja, pełno staroci: Helga, Ironsfist, Kragg, Gotrek z Felixem, Bugman, White Dwarf stary, Runesmithów trochę, flame cannon... Nawet stare tarcze masz. I są też modele z nowszych edycji, a nawet innych producentów, jak np. Slayer z AoW.

A już najbardziej to mnie rozwalił żyrokopter w kamuflażu :D

Gratuluję zbiorów i wytrwałości! =D>

---------------------------------------------------

Oddział szkieletów mógłby zyskać po zalaniu go lekkim washem (ogrynem, może gdzieniegdzie czernią i devlanem), żeby trochę wzbogacić kąciki i zakamarki. Rozumiem, że to szybkie i do grania, ale parę ruchów i może być jeszcze lepiej :) Za to movement traye już serio sugerowałbym zalepiać czymś, żeby tych szpar nie było widać i dopiero potem sypać dodatki na to. Brawa za konwersje i personalizację każdego modelu!
Pozdrawiam
Sławomir Borysowski
Obrazek
Galeria

Awatar użytkownika
Shin Ryu
Mudżahedin
Posty: 275
Lokalizacja: Piła

Post autor: Shin Ryu »

Sławol pisze:Stare, pierwsze fotki zrobiły na mnie największe wrażenie. Zdrowo i pozytywnie trzepnięty pasjonat <--bez obrazy oczywiście tutaj! :)
Nie ma co ukrywać, jestem zdrowo trzepnięty :D
Sławol pisze:Wspaniała kolekcja, pełno staroci: Helga, Ironsfist, Kragg, Gotrek z Felixem, Bugman, White Dwarf stary, Runesmithów trochę, flame cannon... Nawet stare tarcze masz. I są też modele z nowszych edycji, a nawet innych producentów, jak np. Slayer z AoW.
Staram się zebrać do kolekcji większość wzorów Krasnoludów od GW :)
Sławol pisze:A już najbardziej to mnie rozwalił żyrokopter w kamuflażu :D
To chyba unikat jest ;)
Sławol pisze:Gratuluję zbiorów i wytrwałości! =D>
Dzięki :D
Sławol pisze:Oddział szkieletów mógłby zyskać po zalaniu go lekkim washem (ogrynem, może gdzieniegdzie czernią i devlanem), żeby trochę wzbogacić kąciki i zakamarki. Rozumiem, że to szybkie i do grania, ale parę ruchów i może być jeszcze lepiej :)
Szkielety były spodkładowane na biało, potem użyłem czarnego washa i znowu dałem na biało. Nie wiem, po prostu chciałem żeby były bielutkie. Ale to przecież nie problem się z nimi pobawić i delikatnie je przemalować ;)
Sławol pisze:Za to movement traye już serio sugerowałbym zalepiać czymś, żeby tych szpar nie było widać i dopiero potem sypać dodatki na to. Brawa za konwersje i personalizację każdego modelu!
To jeden z pierwszych trayów które robiłem i faktycznie zignorowałem te szpary w podstawie ;)
GOLD and GLORY - DOGS of WAR
Galeryjka Figurek
Shin Ryu Minis Blog

Awatar użytkownika
Shin Ryu
Mudżahedin
Posty: 275
Lokalizacja: Piła

Post autor: Shin Ryu »

Troszkę się ostatnio bawiłem i wyszło mi takie coś ;)
Po zrobieniu zdjęć widać, że przydało by się jeszcze kilka rzeczy poprawić ;)

Obrazek

Obrazek
GOLD and GLORY - DOGS of WAR
Galeryjka Figurek
Shin Ryu Minis Blog

Awatar użytkownika
Naviedzony
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6355

Post autor: Naviedzony »

Ork wygląda jak WiP. Za to niziołek już bardzo fajnie.

Awatar użytkownika
Shin Ryu
Mudżahedin
Posty: 275
Lokalizacja: Piła

Post autor: Shin Ryu »

Oto lista tych wszystkich figsów które zamierzam pomalować w konkursie :)

Lordowie i Bohaterowie
Lord na gryfie
Mag na pegazie
Mag x7
Bohater na koniu
Paymaster z ochroniarzami

Podstawowe
Pikemen x 30 + FCG
Duellists x9 + Champion + Musician
Cavaliers x5 + FCG
Stradiots x5 + FCG

Podstawowe Sławne Regimenty
The Alcatani Fellowship x 24 + FCG
Marksmen of Miragliano x 12 + FCG

Specjalne
Paymaster's Bodyguard x30 + FCG
Norse Marauders x 20 + FCG

Rzadkie
Mercenary Elves x20 + FCG
Mercenary Cannon
Halfling Hotpot

Rzadkie Sławne Regimenty
Malakai Makaison's Goblin-hewer
Tichi Huichi's Raiders x5 + FCG

Na I etap malowania (Ciężki Sprzęt) wrzucam Goblin-hewer i armatę. W międzyczasie pikemen (jako malowanie na cały konkurs) :D
GOLD and GLORY - DOGS of WAR
Galeryjka Figurek
Shin Ryu Minis Blog

Awatar użytkownika
Mapet
Falubaz
Posty: 1177
Lokalizacja: Lidzbark Warmiński/SNOT Gdynia

Post autor: Mapet »

Czekam na Tichi Huichi's Raiders x5 + FCG :wink:
Może mnie to zmobilizuje i też swoją piątkę pomaluje

Awatar użytkownika
Shin Ryu
Mudżahedin
Posty: 275
Lokalizacja: Piła

Post autor: Shin Ryu »

Mapet pisze:Czekam na Tichi Huichi's Raiders x5 + FCG :wink:
Może mnie to zmobilizuje i też swoją piątkę pomaluje
Kawaleria dopiero za 2 miesiące ;)
"Maj - Szybkie uderzenie"
GOLD and GLORY - DOGS of WAR
Galeryjka Figurek
Shin Ryu Minis Blog

Awatar użytkownika
Shin Ryu
Mudżahedin
Posty: 275
Lokalizacja: Piła

Post autor: Shin Ryu »

Oto i najemne działo. Więcej fotek na blogu.

Obrazek

Obrazek
GOLD and GLORY - DOGS of WAR
Galeryjka Figurek
Shin Ryu Minis Blog

ODPOWIEDZ