Wampirzątka na 1450pkt bez magicznych przedmiotów :D

Poczytaj jak słaby i dziurawy jest dany pomysł na armię, zanim nie przyniesie on wygranej na następnym masterze.

Moderatorzy: Yudokuno, PAWLAK

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Omegon
Mudżahedin
Posty: 300
Lokalizacja: Żnin

Wampirzątka na 1450pkt bez magicznych przedmiotów :D

Post autor: Omegon »

Gramy z kumplem na brak przedmiotów co jest powodem braku lordów z jego strony a nie chcę go koksić wampirem z AS na 2+ :D No dobra a teraz bez śmiechu bo to pierwsza rozpiska.
Graty po myślniku są już wliczone w pkt jakby co :D
Necromancer lvl 2 Lore of Vampires - 100pkt
-lvl 2 upr za 35pkt

Necromancer lvl 2 Lore of Vampires - 100pkt
-lvl 2 upr za 35pkt

20 ghuli - 210pkt
-ghast za 10pkt

20 szkieli - 130pkt
- grp dowodzenia za 30pkt

20 szkieli - 130pkt
- grp dowodzenia za 30pkt

48 zombie - 192 pkt
- grp dowodzenia za 10pkt

1 Mortis Engine - 240pkt
- Blasphemous Tome za 20pkt

20 grave guardów - 250pkt
- grupa dowodzenia za 30pkt

10 dire wolves - 90 pkt
- doom wolf za 10pkt

Total points : 1442
Total units : 141
Co o tym sądzicie ?? Wiem brak kawy i rare'ów ale to z braku kasy :D zresztą nawet teraz tego wszystkiego nie mam brakuje mortiego ale za miesiąc będzie :D

misha
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6586
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: misha »

rozbij wilki 2x5 to jest oddzial do odginania szarz a nie wielki klocek do walki

masz szkiele to zloz lepiej 1 wielki klocek 40 modeli a zombi rozbij na 2 male 2x25 i tak je pewnie dorobisz
mozna grac bez lordow z magicznymi przedmiotami :P i tez jest dobrze, ale jak tam sobie chcecie
Klub Adeptus Mechanicus http://admech.club Warszawa, Okęcie, Al Krakowska
Sklep FGB Figurkowe Gry Bitewne http://fgb.club Warszawa, Zelazna 69A

Awatar użytkownika
Soulferin
Falubaz
Posty: 1431
Lokalizacja: Nicea\Warszawa

Post autor: Soulferin »

Imo Mortis w tej rozpie jest troche bez sensu, lepiej zainwestowac punkty w cos innego jak terogej, banshee czy inne eteryki lub Vargheisty latające tyłem ;)
"Wojny przychodzą i odchodzą a moi żołnierze są wieczni"

Kap
Mudżahedin
Posty: 268
Lokalizacja: Animosity - Szczecin

Post autor: Kap »

A na co planujesz ta rozpiske? Kim kumpel gra?

Awatar użytkownika
Omegon
Mudżahedin
Posty: 300
Lokalizacja: Żnin

Post autor: Omegon »

Na kraśki tyle że bez lorda i tylko z armatką :D brak hammererów i tych z maskami :D

Awatar użytkownika
Omegon
Mudżahedin
Posty: 300
Lokalizacja: Żnin

Post autor: Omegon »

Mortisa nie będzie sprzedawca już go opylił bo była wyższa oferta :( Więc muszę rozkminić co tam wsadzę :D

Kap
Mudżahedin
Posty: 268
Lokalizacja: Animosity - Szczecin

Post autor: Kap »

Za te same pieniądze terrora możesz kupić a go się wystawia bardzo często. W małych grach może praktycznie sam wygrać. Oczywiście z krasiami jest ten problem, że przy dobrym rzucie spada Ci na strzała. Jednak na pewno nie będzie to stracony zakup ;). Ogólnie popełniasz mój błąd idąc w gwardię w tak małej ilości. 20tu może po prostu nie oddać przeciwnikowi. Tak jak napisali poprzednicy - podziel zombie na 2 oddziały i połącz szkielety. 40tka zombie potrafi zatrzymać na bardzo długo a jak się ustawisz pod wskrzeszanie zombie a krasnale wpuszczą Ci czary to co turę masz 2 x (2D6+2) wskrzeszeń na zombiakach. Mało ghuli, mało gg.

Ogólnie gra bez przedmiotów mocno kroi wampiry bo w epoce maszyn jeden oblany look out i masz generała w plecy jeżeli nie masz żadnego warda. Na ostatnim for fun turnieju grałem sobie na 1 nekro lov bez warda i w pierwszej turze oblał look out'a ale na woundowanie przeciwnik rzucił 1 i w drugiej turze oblał look out'a ;)...

ODPOWIEDZ