vocal - 24.12 - Galrauch, smok chaosu

Każdy może się pochwalić swoim dziełem i wystawić na pochwały lub krytykę. Oceniają zdobywcy Golden Daemona - przeszli, przyszli i niedoszli.

Moderatorzy: Ziemko, wind_sower

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Sławol
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3876
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.

Re: vocal - 07.03 - Hot Pot

Post autor: Sławol »

Bestialski_Brokuł pisze:Tak na marginesie- bo już zauważyłem to u kilku osób - Jak tek kwiatki robicie?
Na przykład:
http://www.modelmania.com.pl/product_in ... s_id=57840

Obrazek

Albo takie coś z AP:
http://battlebear.pl/modelarstwo/meadow-flowers.html

Noch, Faller, Busch, AP, Woodland Scenics i inne... Te firmy robią zielsko do makiet. Szukaj w polskich sklepach modelarskich, na Allegro...
Pozdrawiam
Sławomir Borysowski
Obrazek
Galeria

Awatar użytkownika
vocal
Masakrator
Posty: 2096
Lokalizacja: kraków
Kontakt:

Post autor: vocal »

O Sławol, Army painter!
Drogie te kwiatki, ale je bardzo polubiłem:)

smiejagreg, Gunnila - też miło że zajrzeliście;]

Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7594

Post autor: smiejagreg »

Warto było zajrzeć choćby dla dowiedzenia się nt. kwiatków :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :lol2: :lol2: :lol2: .
Nodobra, nie tylko dlatego :wink: ...

Awatar użytkownika
^Karpiu^
Kretozord
Posty: 1614
Lokalizacja: Nowa Huta

Post autor: ^Karpiu^ »

No nie no Lechu rozjebales pracka. Super siedzi :)

Awatar użytkownika
Sławol
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3876
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.

Post autor: Sławol »

vocal pisze:O Sławol, Army painter!
Drogie te kwiatki, ale je bardzo polubiłem:)
Zależy, ile się używa i do czego, ale tak sobie myślę, że cena poniżej 20zł nie jest bardzo wyśrubowana, jak za takie dodatki. Nie wiem, jak to wygląda w przypadku porównania AP z Nochem ilościowo i cenowo (czy np. 2 paczki AP to 1 Nocha, czy nie), bo nie liczyłem zielska, ale za to Noch ma 3 kolory w jednej paczce :)

Mam za to tuft AP (ten jasnozielony, Jungle) i szczerze mówiąc - jest tego trochę na tym pasku, no ale to zależy od potrzeb. Ja nie jestem graczem i też nie wszędzie używam. A myślę, że na jeden oddział 20 ludzików z trayem do WFB to chyba akurat jedna paczka AP zejdzie, nie? Wtedy na całą armię faktycznie więcej pieniędzy trzeba wyłożyć.
Pozdrawiam
Sławomir Borysowski
Obrazek
Galeria

Awatar użytkownika
Rasti
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6022
Lokalizacja: Włoszczowa

Post autor: Rasti »

Hot pot fajny =D> Czysto pomalowany i dobry styl. Bardzo udane białe fartuchy. :)

A co do tuft'ów od AP - ja kupiłem swamp tuft'a pod swoje DE. Na oddział 20BG+tray zużyłem może... 1/3? 1/4? Tylko służą jako dodatek, nie na każdej podstawce. Powinno mi wyjść na 60 modeli tak. Trochę drogawo wychodzi w sumie, jak za taki detal, jednak jakość wynagradza to.

Awatar użytkownika
Sławol
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3876
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.

Post autor: Sławol »

Aha, skoro tak, to rozumiem.

Sam bym sobie w armii chyba po prostu gęściej zasiał ;)
Pozdrawiam
Sławomir Borysowski
Obrazek
Galeria

Awatar użytkownika
quidamcorvus
Niszczyciel Światów
Posty: 4456
Lokalizacja: Żory/Katowice
Kontakt:

Post autor: quidamcorvus »

Nizołki bardzo fajne. =D> A guma w serduszka pewnie daje killing blow ;)

Awatar użytkownika
vocal
Masakrator
Posty: 2096
Lokalizacja: kraków
Kontakt:

Post autor: vocal »

No ja kwiatki kupiłem bo nie umiem (jeszcze:P) sam takich zrobić, a i nie na każdej podstawce będą, zwykłych tuftów wziąłem kolor którego nie miałem z dłuższym włosiem bo się takie kępki ciężej robi i w przypadku tuftów lepiej wyglądają, przy krótszym włosiu moim zdaniem nie ma sensu. Hobby to hobby ale wydatki muszę sobie jakoś racjonalizować:D
quidamcorvus pisze:Nizołki bardzo fajne. =D> A guma w serduszka pewnie daje killing blow ;)
No na pewno mają -1 do hita, popatrz na ich miny jak się czują bez bielizny, skarpetek nie noszą więc majtki to było dla nich wszystko:P

Awatar użytkownika
quidamcorvus
Niszczyciel Światów
Posty: 4456
Lokalizacja: Żory/Katowice
Kontakt:

Post autor: quidamcorvus »

vocal pisze:No na pewno mają -1 do hita, popatrz na ich miny jak się czują bez bielizny, skarpetek nie noszą więc majtki to było dla nich wszystko:P
Hmm, w takim razie to może być jedyny Hot Pot z pociskami smugowymi :wink:

Awatar użytkownika
vocal
Masakrator
Posty: 2096
Lokalizacja: kraków
Kontakt:

Post autor: vocal »

No to zarzućmy kolejną partię;)
Krasnale jak zwykle dla siebie, DE zlecenie na tt (tak, jak zwykle musiały być zielone ranty;) )


Obrazek

Obrazek


Obrazek

Obrazek

Obrazek


Obrazek

Obrazek

Awatar użytkownika
dzikki
Kretozord
Posty: 1727

Post autor: dzikki »

Krasie spoko jedynie ta rękawica wygląda dziwnie. Może inny kolor, bo tak to wygląda jakby ktoś zrobił sobie stojak na swoją galanterię ;]
""A Dwarf is'n short, he is concentrated in every aspect" !"

Awatar użytkownika
Druchii
Kretozord
Posty: 1878

Post autor: Druchii »

Talk to the hand...
;)

Awatar użytkownika
Thain
Chuck Norris
Posty: 526

Post autor: Thain »

Zielone ranty przypominają mi stare lepsze czasu 8)

Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7594

Post autor: smiejagreg »

Łapka na hełmie wygląda dosyć upiornie w naturalnych kolorach. nigdy by mi nie przyszło do głowy tak ją pomalować :wink: .

Awatar użytkownika
vocal
Masakrator
Posty: 2096
Lokalizacja: kraków
Kontakt:

Post autor: vocal »

Już trochę dość miałem złotych i srebrnych ozdób na hełmach;) Można było zawsze na czerwono, była by żywa reklama heyah:D

Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7594

Post autor: smiejagreg »

Tak jest ciekawie...
Tego imperiala do którego regimentu dołączasz? Kompletujesz oryginalne składy?

Awatar użytkownika
vocal
Masakrator
Posty: 2096
Lokalizacja: kraków
Kontakt:

Post autor: vocal »

Nie wiem, może się kiedyś coś uzbiera, robię im takie same podstawki na wszelki wypadek:P Ale typowe regony metalowych krasi raczej będę malować na niższym poziomie- jak bretkę. Nad kolorystyką pomyślę czy będą kolory oddziałami czy jak leci jak krasnalach w 5ed:D

Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7594

Post autor: smiejagreg »

Ja początkowo chciałem robić jednolite kolorystycznie regimenty. Teraz już bardziej skłaniam się do niejednolitości. No, może hamki jako gwardia powinny być jednolite i takie je mam. Natomiast np. clansmenów robię pstrokatych i całkiem im z tym fajnie :wink: Robię jakis element wspólny, łączący, np. tarcze. Myślę jednak, że przy Twoim malowaniu to nie ma wielkiego znaczenia - i tak będzie kozacko :!: ...

Awatar użytkownika
vocal
Masakrator
Posty: 2096
Lokalizacja: kraków
Kontakt:

Post autor: vocal »

O, to dobry patent żeby jednostki doborowe pomalować w jednej kolorystyce, a zbieraniny w różnych;]

ODPOWIEDZ