Galharena prac ciąg dalszy 26.09.2020 - Grey Knights

Każdy może się pochwalić swoim dziełem i wystawić na pochwały lub krytykę. Oceniają zdobywcy Golden Daemona - przeszli, przyszli i niedoszli.

Moderatorzy: Ziemko, wind_sower

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Azgaroth
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3248
Lokalizacja: Poznań

Re: Galharena prac ciag dalszy...[11.03.13 dragon banner]

Post autor: Azgaroth »

Świetny i klimatyczny oddział =D>

Awatar użytkownika
Naviedzony
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6354

Post autor: Naviedzony »

Miażdży i gniecie!

Awatar użytkownika
Lazur
Niszczyciel Światów
Posty: 4573

Post autor: Lazur »

Charizard bardzo fajny
Obrazek

Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7593

Post autor: smiejagreg »

Super wyszło. Jedyne, co mi nie pasuje w sztandarze, to halabarda na końcu. Zbytnio wydłuża całość i w zasadzie nie wiadomo, po co tam jest. Gdyby drzewce było zwieńczone czymś krótkim tuż nad sztandarem, efekt byłby zabójczy. A tak jest ciutkę nieproporcjonalnie... Ale malowanie przednie =D> =D> =D> .
Ostatnio zmieniony 15 mar 2013, o 20:01 przez smiejagreg, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Galharen
Kretozord
Posty: 1618
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: Galharen »

Bardzo możliwe, ze macie rację, ciężko subiektywnie to ocenić jak się oglada ten model w ręce. Z perspektywy forum można to chyba inaczej ocenić. Niemniej jednak efekt mi się podoba i z dumą go będę wystawiał do gry :)

Awatar użytkownika
Fireant
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 163

Post autor: Fireant »

Malowanie super, ale sztandary to już w ogóle, żyleta - może sam 'koncept' nie przypada mi do gustu, ale wykonanie jest fantastyczne, takie miniaturowe dziełka sztuki, i za precyzję i czas włożony w takie sztandary należą się oklaski.
Jest pięknie. 8)
Fireant - Kolejny nudny blog o grach bitewnych...
Wrota - Polska sieć blogów bitewnych!

Awatar użytkownika
Galharen
Kretozord
Posty: 1618
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: Galharen »

Obawiam się, że jednak przyjdzie mi szybko malować drugiego bsb, tym razem na orle (może na drake'u?:D), jeśli obecne plotki są prawdziwe :wink: Dobrze byłoby juz wiedzieć co ugrywalnią i co wypada pomalować w pierwszej kolejności.

Awatar użytkownika
Deus
Falubaz
Posty: 1034
Lokalizacja: Gorzów Wlkp. "Rogaty Szczur"

Post autor: Deus »

Genialne, ale brak proporcji niszczy :(
Obrazek

Dreef
Falubaz
Posty: 1300
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Dreef »

Jak zrobiłeś drzewce sztandaru?
Obrazek

Awatar użytkownika
Galharen
Kretozord
Posty: 1618
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: Galharen »

Kilka zbliżeń:

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Awatar użytkownika
Pretor
Chuck Norris
Posty: 428
Lokalizacja: Wrocław/Edinburgh

Post autor: Pretor »

Przejścia, kolorystyka, freehand, OSL- fantastycznie. Wielki szacun! :)

Niestety nie do końca przemawia do mnie koncept podstawek (każdy na osobnej wysepce, i to tak stromej). IMO bardziej pasuje do dioram, ew. pojedynczych modeli postaci. Nie całego oddziału, który będzie wystawiony na normalnym polu bitwy.
No i tak jak już wcześniej wspomniałem (chyba w HElfiej części forum), bardzo zaburzone proporcje. Mowa tutaj głównie o sztandarze.

Tak czy siak widać ogrom czasu i starań włożonych w pracę. =D>

Awatar użytkownika
Galharen
Kretozord
Posty: 1618
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: Galharen »

Zacząłem prace nad smokiem, mam nadzieje, że do wyjścia nowego booka dam rade skonczyć to bydle.
Nigdy nie miałem cierpliwości do takich dużych modeli, mam nadzieje, że mi się teraz jednak uda;)
Jeszcze nie wiem tylko, czy malować smoka i jeźdzca w nmm czy w metalikach, armia teoretycznie jest w metalikach, ale lekki bajer jak nmm może da rade, zobaczymy.
Niemniej, szybkkie poglądowe fotki podstawowych kolorków i test łusek na ogonie i nodze smoka:

Obrazek

Obrazek

Awatar użytkownika
czreq
Mudżahedin
Posty: 224
Lokalizacja: Warszawka

Post autor: czreq »

Schemat kolorystyczny zapowiada się przednio - po zdjęciu nogi widać, że kolory komponują się ze sobą bardzo dobrze.
Czekam na postępy :)
Moja galeria -> klik ;)

Awatar użytkownika
Lechu
Kretozord
Posty: 1864
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Lechu »

Kolory baaardzo ciekawe :) Smok mógłby się nazywać "Wschód słońca" ;)

Awatar użytkownika
Galharen
Kretozord
Posty: 1618
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: Galharen »

Chyba całą moją armie można by nazwać "wschodem slońca lub "zachodem słońca" raczej, jak widać na tarczach elfów na 1 stronie tego tematu;)

Awatar użytkownika
Galharen
Kretozord
Posty: 1618
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: Galharen »

Niestety tylko łuski jak narazie;/

Obrazek

Awatar użytkownika
Galharen
Kretozord
Posty: 1618
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: Galharen »

Mały update.

Niestety z malowania nic nowego nie ma zbytnio, ale stare modele + nowe zasady = powrót:D Same table topy, ale po BSB'ku ostatnim musze przyspieszyć i malować armie;)

Na pierwszy ogień idzie mój nowy model Loremastera.
Elthariona malowałem z dobre 6-7 lat temu, wczoraj zrobiłem mu nową podstawkę, zeby pasował do armii i jako Loremaster mi mega pasuje, duzo lepiej niż ten nowy pseudo model;)

Obrazek

Obrazek

Przy okazji wraca mój stary model, który będzie robił za Sea Helma, nie wiem czy kiedyś nie był pokazywany.

Obrazek

I na koniec mój nowy model championa WL, nic specjalnego, ale ewidentnie mi przypomina fragment z Króla Lwa xD

Obrazek


Awatar użytkownika
Galharen
Kretozord
Posty: 1618
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: Galharen »

dzieki :wink:

Awatar użytkownika
Galharen
Kretozord
Posty: 1618
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: Galharen »

Małe grupowe zdjecie, po weekendzie przywioze swoich silverów, rydwany itp, bo w domu rodzinnym się kurzą od 6 edycji :wink:

Obrazek

Obrazek

Obrazek

ODPOWIEDZ