I never thought it would come to this...LXXVIII - Długi miecz jego

Każdy może się pochwalić swoim dziełem i wystawić na pochwały lub krytykę. Oceniają zdobywcy Golden Daemona - przeszli, przyszli i niedoszli.

Moderatorzy: Ziemko, wind_sower

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Druchii
Kretozord
Posty: 1878

Re: I never thought it would come to this...

Post autor: Druchii »

Smieja, nie zrobiłem jeszcze lepszych fot nurglity, ale planuję to zrobić ;)
tutaj mój sfinks i kolejna lanca dla Thaina:
Udało mi się w końcu wymęczyć pierwszego Warsphinxa do mojej armii. Zdjęcia jak zawsze słabe, ale ni krzty dzisiaj światła i czasu, więc jest jak jest ;) Mimo tego, że tylko na stół to i tak zajął mi całe mnóstwo czasu, a i tak będę jeszcze nanosił poprawki, bo nie ze wszystkiego jestem do końca zadowolony ;)
Pomimo tego, że kosz z gwardzistami według mnie trochę nie pasuje do figurki to i tak UWIELBIAM TEN MODEL. Jest zajebiście monumentalny. Płonąca kosa ma tu symbolizować fiery roar bestii.
Mam nadzieję, że się spodoba.
Pozdro i jak zawsze miłego oglądania.
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7594

Post autor: smiejagreg »

Sphinx podoba się, a jakże =D> . Zastanawiam się tylko nad płonącą kosą - nie podoba mi się zbytnio miejsce styku płomienia i samej kosy. Dobrze by było jakoś tę kosę "rozżarzyć" w tym miejscu. Bo tak miejsce styku wygląda dość sztucznie. Cała reszta baaardzo dobra. W regimencie kawalerii jedyne, co mnie razi, to żielony pióropusz jednego z jeźdźców - nie pasuje kolorystycznie do regimentu.

Awatar użytkownika
SoCiu
Wodzirej
Posty: 735
Lokalizacja: Rebelia - Łomianki

Post autor: SoCiu »

Z tych fotek sfinks wygląda rewelacyjne bardzo fajny dobór kolorów, prosty a efekciarski.Jedynie płomień wygląda strasznie tandetnie, weź go wywal tylko psuje całokształt.

Awatar użytkownika
Druchii
Kretozord
Posty: 1878

Post autor: Druchii »

Smieja, ten zielony pióropusz to smok, dlatego jest zielony ;)
Płomień - bez niego ta broń wyglądała trochę nijak, pusto...Staram się unikać takich słów, ale mi się podoba (!) i płomień na pewno zostanie. Kurcze, jak ciężko jest sfotografować i uchwycić tak rozpiętą figurkę...Szczególnie przez kogoś kto i tak nie umie robić zdjęć ;)

Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7594

Post autor: smiejagreg »

Nieważne - pióropusz, czy smok, nie chodzi mi o to, co to jest, tylko o kolorystykę całości, a ta jest zachwiana przez... smoka :wink:
Tak czułem, że już nie chcesz zmieniać płomienia, stąd pomysł o rozżarzeniu kosy. Trochę by to naturalniej wyglądało na styku...
Co do fotek to i tak Ci wychodzą świetnie - ja w ogóle nie umiem ich robić :oops:

Awatar użytkownika
Karli
Postownik Niepospolity
Posty: 5056
Lokalizacja: Front Wschodni - Białystok

Post autor: Karli »

Sfinxa widziałem na żywo: gniecie jajca! Na tych fotkach jest po po prostu dobrze pomalowany ale traci 50% swojej zajebistości. Daj fotki z dobrym światłem i ostrością!
Byłoby afrontem nie napić się z Frontem!

Awatar użytkownika
Druchii
Kretozord
Posty: 1878

Post autor: Druchii »

Turbodawno mnie tu nie było ;)
Jako, że planuję zacząć zbierać nowy woch (a raczej wrócić do armii którą zacząłem zabawę w wfb w 5tej edycji), zmalowałem sobie ostatnio tego felka.
Nie wiem jeszcze czy będzie robił za gienka na dysku, czy bsb na dysku, więc podstawka tylko tymczasowa, zrobiona w 3 min 45 s ;)
Jak zawsze słabe foty ;)
Enjoy :mrgreen:
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
ZOO Art Studio
Chuck Norris
Posty: 424
Lokalizacja: Słupsk

Post autor: ZOO Art Studio »

Bardzo mi się metaliki podobają. Widać inspirację od C'tana chyba :) Na reszcie też fajnie oko (nomen omen) zawiesić :)

Ave!
Niedźwiedź

Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7594

Post autor: smiejagreg »

Świetnie pomalowany obrzydliwy figs =D> =D> =D> :wink:

Awatar użytkownika
Karlito
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3305
Lokalizacja: Wawa

Post autor: Karlito »

Bardzo fajny Vilitch =D> Niech sobie wszyscy psioczą, mi się ten model podoba :lol2: Jak zobaczyłem nowe figsy do Demonów to stwierdziłem że nowy WoCh jest mega zajebisty w porównaniu do tego co wyszło z danonków.
Welcome to the Tower of Rising Sun.
Moja galeria: http://forum.wfb-pol.org/viewtopic.php?f=10&t=28122
Kupię RÓŻNE RÓŻNOŚCI: http://forum.wfb-pol.org/viewtopic.php?f=55&t=42454

Awatar użytkownika
Oki
Oszukista
Posty: 803
Lokalizacja: Animosity Szczecin

Post autor: Oki »

Fajny model i super malowanie :)

Awatar użytkownika
Druchii
Kretozord
Posty: 1878

Post autor: Druchii »

Dzięki, dzięki wszystkim ;*
Karlito - I feel exactly the same!

Awatar użytkownika
Druchii
Kretozord
Posty: 1878

Post autor: Druchii »

ZOO Art Studio pisze:Bardzo mi się metaliki podobają. Widać inspirację od C'tana chyba :)
A bardzo dziękuję ;*
Inspiruje mnie bardzo wielu malarzy, C'tan jest na pewno jednym z nich. Maluję tak jak potrafię, ale jeśli tak piszesz to jest mi bardzo miło ;) A do Pana C'tana mi jeszcze duuuuuuuuuuuuuużo brakuje. Duuuuuuu
żooooo
o

Awatar użytkownika
Druchii
Kretozord
Posty: 1878

Post autor: Druchii »

Hejo!
Ostatnio miałem bardzo mało czasu na malowanie, ale postanowiłem coś tam na szybko dokończyć i podbić frekwę w PMOTM'ie ;) JEst jeszcze kilka rzeczy do poprawki, podstawka też tylko tymczasowa.
Enjoy! ;)
Obrazek
I dwa chłopki razem:
Obrazek

Awatar użytkownika
Silvestro
Falubaz
Posty: 1023
Lokalizacja: Rawicz/ Twierdza Wrocław

Post autor: Silvestro »

Uuu... Obydwa modele pomalowane genialnie ;)
Wierzę w Wolny Rynek, Niewidzialną Jego Rękę, kuców obcowanie, Unii rozwiązanie, lewaków zaoranie, Wolną Polskę. Amen.

Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7594

Post autor: smiejagreg »

Bardzo fajny sorc wyszedł =D> .

Awatar użytkownika
Druchii
Kretozord
Posty: 1878

Post autor: Druchii »

Dzięki ;)

Awatar użytkownika
Lechu
Kretozord
Posty: 1864
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Lechu »

Tzeenetha ludek rządzi! :) =D>

Awatar użytkownika
Druchii
Kretozord
Posty: 1878

Post autor: Druchii »

Elo!
Daaaaaaaaawno mnie tu nie było. No i dawno też nic nie malowałem. A więc nadszedł czas odświeżyć pędzel przed nadchodzącymi mroczniakami ;) Też elfka, ale z kolei ta jasna. Miała być na szybko (zajęła mi całe dwa wieczory) i na półkę , ale jak ktoś chce przytulić to walcie pm.
Pozdro i jak zwykle Enjoy!
Obrazek

Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7594

Post autor: smiejagreg »

To, co widać, podoba mi się bardzo. Najbardziej szata (świetny kolor i rozjasnienia) i włosy =D> =D> =D> .

ODPOWIEDZ