vocal - 24.12 - Galrauch, smok chaosu

Każdy może się pochwalić swoim dziełem i wystawić na pochwały lub krytykę. Oceniają zdobywcy Golden Daemona - przeszli, przyszli i niedoszli.

Moderatorzy: Ziemko, wind_sower

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7594

Re: vocal - 25.03 - BSB HE (+wip krasnal)

Post autor: smiejagreg »

Nie wiem, czy jest ktoś, komu włócznicy zbywają :wink: ...

Awatar użytkownika
vocal
Masakrator
Posty: 2096
Lokalizacja: kraków
Kontakt:

Post autor: vocal »

Mały up, w sumie to dorzuciłem im tylko trawkę, jak dla mnie jest lepiej:) Przy okazji chyba lepsze fotki;]
Pierwsza dla porównania jak było.
BYŁO:
Obrazek

JEST:
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Awatar użytkownika
Kuros
Falubaz
Posty: 1471
Lokalizacja: białobrzegi/grójec/radom

Post autor: Kuros »

piekne modele i widać♣ wysiłek włożony w dzieło =D>

Awatar użytkownika
Fuxiorr
Masakrator
Posty: 2737
Lokalizacja: Lublin

Post autor: Fuxiorr »

Z trawką lepiej :]
misha pisze:heh gorzej jak przez taką nędzę stół ci spadnie czy cuś i figurki za tysiaki polecą po podłodze w otchłań płaczu i rozpaczy :)

Awatar użytkownika
Rasti
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6022
Lokalizacja: Włoszczowa

Post autor: Rasti »

Ooo wiele lepiej, jasna trawka podbiła ciemne gobosy i już się tak nie zlewają. Fajny oddział =D>

Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7594

Post autor: smiejagreg »

Sam miodzik, aż przyjemnie popatrzeć, sztandar gromi =D> . Muszę kiedyś pomalować te modele chocby dla samej przyjemności :wink: ...

Świński
Wodzirej
Posty: 747

Post autor: Świński »

Cośpięknego zgadzam się, mógłbyś jeszcze tylko na jakimś ciut jaśniejszym tle robićte zdjęcia bo jednka w paru miejscach się zlewa.

Awatar użytkownika
^Karpiu^
Kretozord
Posty: 1614
Lokalizacja: Nowa Huta

Post autor: ^Karpiu^ »

Lepiej z trawka. Teraz pomaluj jeszcze nastepna 20-tke na takim poziomie i prawie tym zagrasz :D

Awatar użytkownika
vocal
Masakrator
Posty: 2096
Lokalizacja: kraków
Kontakt:

Post autor: vocal »

Dzięki za komenty;)
smiejagreg pisze:Sam miodzik, aż przyjemnie popatrzeć, sztandar gromi =D> . Muszę kiedyś pomalować te modele chocby dla samej przyjemności :wink: ...
Super wdzięczne modele, proste, ładny detal, baaardzo je polecam dla lubiących malowanie:) Ze sztandarem natomiast było sporo zabawy, trochę się wcześniej narysowałem żeby zbadać temat i wybrać najkorzystniejszy wzór;]
^Karpiu^ pisze:Lepiej z trawka. Teraz pomaluj jeszcze nastepna 20-tke na takim poziomie i prawie tym zagrasz :D
No, a przeciwnik wystawi 3 czołzenów i knighta:P

Awatar użytkownika
czreq
Mudżahedin
Posty: 224
Lokalizacja: Warszawka

Post autor: czreq »

Świetne modele i malowanie. Wzór na sztandarze idealnie pasuje do tego oddziału. Tray może nie jest bardzo grywalny, ale dodaje oddziałowi klimatu :)
Moja galeria -> klik ;)

Awatar użytkownika
^Karpiu^
Kretozord
Posty: 1614
Lokalizacja: Nowa Huta

Post autor: ^Karpiu^ »

^Karpiu^ pisze:Lepiej z trawka. Teraz pomaluj jeszcze nastepna 20-tke na takim poziomie i prawie tym zagrasz :D
No, a przeciwnik wystawi 3 czołzenów i knighta:P[/quote]

No nie koniecznie moze 10 gorow :)

Awatar użytkownika
vocal
Masakrator
Posty: 2096
Lokalizacja: kraków
Kontakt:

Post autor: vocal »

czreq pisze:Świetne modele i malowanie. Wzór na sztandarze idealnie pasuje do tego oddziału. Tray może nie jest bardzo grywalny, ale dodaje oddziałowi klimatu :)
Oj tam, większych bitew jak wspomnianych z 3 czołzenami+knight albo 10 gorami to oni nie zobaczą, ma być wyłącznie ładnie;)

Awatar użytkownika
Sławol
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3876
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.

Post autor: Sławol »

Zaczynasz mnie wk*rwiać :D Świetny oddział, ekstra sztandar, rewelacyjne grzyby!
Pozdrawiam
Sławomir Borysowski
Obrazek
Galeria

Awatar użytkownika
Kefas
Masakrator
Posty: 2586

Post autor: Kefas »

a jednak trawki? :D właśnie je bym zmienił na trawki z armypaintera te Twoje to chyba te które mają tendencję do spłaszczania się... ogólnie imo z trawkami lepiej

Awatar użytkownika
vocal
Masakrator
Posty: 2096
Lokalizacja: kraków
Kontakt:

Post autor: vocal »

Wiesz, długowłose trawki w goblinach są totalnie bez sensu, szkoda modeli zasłaniać, one są drobne stąd w pełni świadomy wybór krótkiej:) Poza tym jak się nie gra modelami tylko stoją na półce to trawce się nic nie stanie;)

To przy okazji coś dorzucę...

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Gunnila
Mudżahedin
Posty: 212

Post autor: Gunnila »

Świetny model. Troche słabo ten żółty widać, ale malowanie piękne. Pomaluj coś do Bretki ;)

Awatar użytkownika
Fuxiorr
Masakrator
Posty: 2737
Lokalizacja: Lublin

Post autor: Fuxiorr »

Jeden z fajnieszych modeli fajnie pomalowany =D>
misha pisze:heh gorzej jak przez taką nędzę stół ci spadnie czy cuś i figurki za tysiaki polecą po podłodze w otchłań płaczu i rozpaczy :)

Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7594

Post autor: smiejagreg »

W czarnym kraśkom jednak nie do twarzy :wink: . Nie przekonuje mnie jakoś ten miecz - tam, gdzie powinno być ciemniej, zrobiłeś jaśniej i odwrotnie #-o . Piórka , skóra , gem i pistolet świetne...

Awatar użytkownika
^Karpiu^
Kretozord
Posty: 1614
Lokalizacja: Nowa Huta

Post autor: ^Karpiu^ »

Nie mi akurat ten czarny z żółtym całkiem lezy. Tylko własnie ten miecz kurcze jakos do mnie nie przemawia. Że niby miało być ze jest tak wypolerowany ze piórka sie w nim odbijaja ? ee jakoś tego nie widze :).

Awatar użytkownika
vocal
Masakrator
Posty: 2096
Lokalizacja: kraków
Kontakt:

Post autor: vocal »

No to kolejne figsy:) Na razie połowa space hulka. Świetne modele w malowaniu, kupa funu, ładne wykonanie, dużo pomysłów:) Sama gra też świetna, stoczyli już kilka potyczek:D Modele dla mnie na półeczkę;]

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

ODPOWIEDZ