Śmieszny Wymysł ® 1200 Vanaheim Kraków, 13.04

Regulaminy, relacje, scenariusze, kampanie, pokazy etc.

Moderatorzy: Laik, Dymitr

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
PiotrB
Maruda
Posty: 5732

Re: Śmieszny Wymysł ® 1200 Vanaheim Kraków, 13.04

Post autor: PiotrB »

[quote="Kosmo"]. Osobiście uważam że takie miasto jak Kraków powinno w końcu zainwestować w porządną drużynę siatkówki bo to chyba jedyny sport, poza jeszcze może żużlem gdzie mamy jedną z najmocniejszych lig na świecie :)

quote]

stary Ty nawet nie wiesz ile ja bym za to dał! Nie musiał bym na Śląsk jeździć!
Lidder pisze:Nie kłopocz się. Miarkę i kostki też zostaw w domu, zbędny balast i trud z Twojej strony.
Obrazek

Awatar użytkownika
Sevi
Niszczyciel Światów
Posty: 4776
Lokalizacja: Legion Kraków
Kontakt:

Post autor: Sevi »

Wisła ma żeńską sekcję, dziewczyny radzą sobie dobrze, co prawda to pierwsza liga..
Wisła Kraków.

Awatar użytkownika
PiotrB
Maruda
Posty: 5732

Post autor: PiotrB »

no przeca wiem :twisted: nawet fajne laski :)
Lidder pisze:Nie kłopocz się. Miarkę i kostki też zostaw w domu, zbędny balast i trud z Twojej strony.
Obrazek

Awatar użytkownika
kotson
Falubaz
Posty: 1123
Lokalizacja: Tarnów\Lublin

Post autor: kotson »

Kiedy bedzie info nt. tego turnieju 1 maja?
BEER FOR THE BEER GOD
CANS FOR THE CANS THRONE

Awatar użytkownika
Sevi
Niszczyciel Światów
Posty: 4776
Lokalizacja: Legion Kraków
Kontakt:

Post autor: Sevi »

W poprzedniej pracy miałem koleżankę która grała w Wiśle w siatkówkę - Piotrek byłby zachwycony :)

Kotson - najprawdopodobniej 14 kwietnia będzie temat ;)
Wisła Kraków.

Caledor19
Oszukista
Posty: 841

Post autor: Caledor19 »

dlatego ja kocham kosza a nie jakies siatki czy pilki^^

co prawda w krakowie niewiele tego jesli chodzi o klubu a koszykarki wisly zawsze jak trzeba byl osie zorganizowac to do jakiegos gim zawsze przyjezdzaly na treningi zeby sie dzieciakom pokazac
Warhammer to nie jest sport

Awatar użytkownika
Albo_Albo
Masakrator
Posty: 2834
Lokalizacja: Krakow Legion
Kontakt:

Post autor: Albo_Albo »

Jak już widzę, że taki łady offtopik poszedł nt. piłki to i ja się wypowiem. Jako że kiedyś aktywnie działałem w różnych sekcjach zarówno gry, kibicowania jak i klasy walczącej, więc plus minus znam to z każdej strony. Łatwo jest krytykować jak się czyta pismaków, którzy węszą sensację byle gdzie gdyż ergo za to im płacą. De gustibus non est disputandum stąd nie krytykuję kto komu kibicuje albo kto co lubi oglądać tudzież nie. Natomiast idąc na mecz, tak jak i idąc do np. jakiegoś klubu niejako decydujemy się na zasady tam panujące. Na sektorach fanowskich gdzie jest doping i nie chodzi tu tylko o Wisłę ale nawet i Real Madryt czy Milan są pewne sektory do których zwykli ludzie nie mają dostępu gdyż są zarezerwowane na tzw. oprawy w tych sektorach obowiązują inne zasady niż na reszcie stadionu. Trzeba być trzeźwym, ubranym w barwy klubowe bądź np na czarno pomagać w rozkładaniu sektorówek aktywnie brać udział w dopingu i oprawie. Co ciekawe jest to np. na Wiśle opisane przy kupnie karnetów są często informacje na ten temat a na forum czy na stronie Wisły co po chwile na ten temat jest zwracana uwaga. Jeśli ktoś nie wpisuje się w te ramy bądź nie zamierza się podporządkować regulaminowi tych sektorów wybiera te, na których może sobie spokojnie posiedzieć i popatrzeć niestety na ogół nudne widowisko. Ja ostatnimi czasy częściej chodzę pooglądać oprawy i pośpiewać niż pooglądać kopaninę rodem z Tymbarku. Na koniec chciałbym zaznaczyć aby co poniektórzy z dystansem podchodzili do rzeczy opisywanych w mediach a szczególnie w gówno wyborczej :)
puki
+1 jakbym to pokazał Twojemu byłemu dziekanowi to by Ci na bank dyplom cofnęli ;)

Awatar użytkownika
Kosmo
Kradziej
Posty: 947
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój/Kraków

Post autor: Kosmo »

Borussia pierwszym zwycięzcą tegorocznej ligii mistrzów :D
Wisła ma żeńską sekcję, dziewczyny radzą sobie dobrze, co prawda to pierwsza liga..
Powiedzmy sobie szczerze, kobieca siatkówka to nie siatkówka :)
no przeca wiem :twisted: nawet fajne laski :)
Dziewczyn z Wisły nie znam ale są jeszcze Eliteski UEK Kraków :) Mają zawsze po nas treningi wiec mam dużo czasu żeby pooceniać i rzeczywiście pare jest fajnych, ale wszystkie mają duże nogi :D nie długie, duże :)
Siatkę też kocham! Kibicuje Jastrzębskiemu Węglowi
Jasne jasne, pewnie chcesz u mnie zaplusować :D
Gremlin pisze: 5. Kosmo (99% szans obecności; Przewodnie motto turniejowe: mam chimerę i kranczerów, wyssę życie z wrogów wielu)

Awatar użytkownika
PiotrB
Maruda
Posty: 5732

Post autor: PiotrB »

eh...jak jeździłem z żoną na mecze siatki to ty pewnie byłeś w podstawówce :) np. w 2006 byliśmy na finałach Brazylia-Polska - wcześniej Polska zlałą Ruskich... to były mecze!
Ostatnio zmieniony 9 kwie 2013, o 22:04 przez PiotrB, łącznie zmieniany 1 raz.
Lidder pisze:Nie kłopocz się. Miarkę i kostki też zostaw w domu, zbędny balast i trud z Twojej strony.
Obrazek

PSz
Falubaz
Posty: 1419

Post autor: PSz »

Mnie niestety nie będzie.

Awatar użytkownika
Skaven
Masakrator
Posty: 2987
Lokalizacja: Wrocław/Kraków
Kontakt:

Post autor: Skaven »

Oj szkoda Paweł 10k lat Cię nie widziałem ;) Maciek wpadaj, nie ważne co Ci się mieści, ja moją rozpę poznam dopiero w sobotę :D

Awatar użytkownika
Sevi
Niszczyciel Światów
Posty: 4776
Lokalizacja: Legion Kraków
Kontakt:

Post autor: Sevi »

U ogrów wchodzą dwaj bohaterowie, a rzeźnik to nawet z full przedmiotami :)
Wisła Kraków.

panterq
Masakrator
Posty: 2461
Lokalizacja: Legion

Post autor: panterq »

Pożyczę armię - nie TK i nie DF ;)
Yes they drink blood. Yes, some of them have been known to command armies of the damned. But at least they're not Elves.
- Niles Valera, Agitator

Awatar użytkownika
Dydu
Masakrator
Posty: 2288
Lokalizacja: Legion Kraków

Post autor: Dydu »

Kosmo, z tą wasząsiatką to gracie w jakieślidze amatorskiej czy tak ze znajomymi?

Szukam ekipy z którą mógłbym pograć, w liceum grałem w lidze szkolnej i było fajnie, a potem jakoś nie było czasu ani okazji.

Awatar użytkownika
PiotrB
Maruda
Posty: 5732

Post autor: PiotrB »

panterq pisze:Pożyczę armię - nie TK i nie DF ;)

Imperium
HE
Chd - i chciałbym żebyś to ogrywał!
DE
VC
możesz jeszcze wziąść
WE.

Ja gram Wochem...
Lidder pisze:Nie kłopocz się. Miarkę i kostki też zostaw w domu, zbędny balast i trud z Twojej strony.
Obrazek

Awatar użytkownika
Albo_Albo
Masakrator
Posty: 2834
Lokalizacja: Krakow Legion
Kontakt:

Post autor: Albo_Albo »

PiotrB pisze:
panterq pisze:Pożyczę armię - nie TK i nie DF ;)

Imperium
HE
Chd - i chciałbym żebyś to ogrywał!
DE
VC
możesz jeszcze wziąść
WE.

Ja gram Wochem...
Ty naprawde masz aż tyle armii ? :)

kurde niezła kolekcja musi być jak sobie radzisz z miejscem na chowanie tego :)

Awatar użytkownika
PiotrB
Maruda
Posty: 5732

Post autor: PiotrB »

Mam na imię Piotr i jestem uzależniony :(

hehe.. no jest tego trochę :)... mam osobny pokój na figurki ze stołem do grania :).. na szczęście miałem taką możliwość ..
Lidder pisze:Nie kłopocz się. Miarkę i kostki też zostaw w domu, zbędny balast i trud z Twojej strony.
Obrazek

Awatar użytkownika
Albo_Albo
Masakrator
Posty: 2834
Lokalizacja: Krakow Legion
Kontakt:

Post autor: Albo_Albo »

kurde fajnie Ci ja w mieszkaniu niestety nie mogę sobie pozwolić na wykorzystanie w taki sposób jednego pomieszczenia :) choćby się przydało :) bo ostatnio zakupiłem jeszcze podstawkę do WH 40 co by pograć na nowe zasady :)

Awatar użytkownika
PiotrB
Maruda
Posty: 5732

Post autor: PiotrB »

zapisz sie do klubu bedziesz mógł z tego korzystać :)
i to nie jest ściema - spytaj chłopaków :)
Lidder pisze:Nie kłopocz się. Miarkę i kostki też zostaw w domu, zbędny balast i trud z Twojej strony.
Obrazek

Awatar użytkownika
Sevi
Niszczyciel Światów
Posty: 4776
Lokalizacja: Legion Kraków
Kontakt:

Post autor: Sevi »

PiotrB pisze:
panterq pisze:Pożyczę armię - nie TK i nie DF ;)

Imperium
HE
Chd - i chciałbym żebyś to ogrywał!
DE
VC
możesz jeszcze wziąść
WE.

Ja gram Wochem...
Do tego Bretka i Bestie od Diba ;)
Wisła Kraków.

ODPOWIEDZ