Rozpiski

Warriors of Chaos

Moderator: JarekK

ODPOWIEDZ
Waldi
Masakrator
Posty: 2026

Re: Rozpiski

Post autor: Waldi »

Ja na open próbowałem rycerzy i o dziwo sprawdzali i się lepiej niż drugie skulle czy trolle. Taka 5-6 z muzykiem i (naprawdę!) lancami sporo mieszała na stole :)

Awatar użytkownika
Dymitr
Ace of Spades
Posty: 11531
Lokalizacja: The Gamblers

Post autor: Dymitr »

ja ich na euro gram. 9!
Lohost pisze: Nie myslalem ze to kiedys powiem, ale za Dymitra byl ordnung i az mi tego brakuje.

Awatar użytkownika
Delight
Chuck Norris
Posty: 374

Post autor: Delight »

Grałem na BoBie 6stka nurgla! są świetni! Polecam!

Awatar użytkownika
Durin
Niszczyciel Światów
Posty: 4766
Lokalizacja: The Gamblers

Post autor: Durin »

9 kroi demigryfy i inne tego typu rzeczy. Bardzo dobry oddział!
Barbara pisze:Może nie wszyscy się w tym środowisku lubimy, ale akurat prawie wszyscy się znamy. To że dwóch znajomych da sobie czasem po ryjach nie powinno chyba nikogo dziwić.

Awatar użytkownika
Eldritch
Berserker Khorna
Posty: 1360
Lokalizacja: Hauptstadt der Oberschlesien

Post autor: Eldritch »

Duży mag metalu u przeciwnika też tak uważa.
Obrazek

Awatar użytkownika
Durin
Niszczyciel Światów
Posty: 4766
Lokalizacja: The Gamblers

Post autor: Durin »

umierają w tym samym tempie co 3 skulle kosztują tylko półtora raza tyle;p To jedyny powód dla którego waham się czy na nich grać;p
Barbara pisze:Może nie wszyscy się w tym środowisku lubimy, ale akurat prawie wszyscy się znamy. To że dwóch znajomych da sobie czasem po ryjach nie powinno chyba nikogo dziwić.

Awatar użytkownika
Eldritch
Berserker Khorna
Posty: 1360
Lokalizacja: Hauptstadt der Oberschlesien

Post autor: Eldritch »

Nie mają frenzy, to ich duża przewaga ;)
Obrazek

Awatar użytkownika
Kanadian
Falubaz
Posty: 1304

Post autor: Kanadian »

Święta prawda, ten overrun zamiast reforma jest mega wk.. irrytujący :evil:.

Awatar użytkownika
trikk
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3900
Lokalizacja: Malifaux

Post autor: trikk »

Ja wystawiam 5 z flamingami i Slaaneshem. Daja rade
Release the Przemcio!

Awatar użytkownika
loko
Masakrator
Posty: 2645
Lokalizacja: wrocław

Post autor: loko »

oj ludzie , jak wyszły skulki to był podniet i obliczenia jakie to najty blade przy nich. bolą ich jedynie KB czyli Tk.
u mnie biega 9 fcg z ognistymi, lordem i bsb a obok 6tka ze szmatką.
kupię bretke,orki, leśne elfy i wampiry. http://forum.wfb-pol.org/viewtopic.php?f=55&t=52293

sYsek
Kretozord
Posty: 1516

Post autor: sYsek »

Dymitr, fakt, DP jest coraz bardziej cięty z coraz to nowymi pomysłami ar jak go udupić, jednak w sumie przekonałem się do eko wersji. Lot, Nurgle, chaos armour, enchanted shield, dragonbane gem. 300 pkt z małym hakiem a koleś dalej rozwala combaty. jedyną istotną wadą tego rozwiązania jest to, że jest generałem, którego nie chcemy od tak tracić. Szkoda, że nie mieści się soulfeeder, bo ratował mi nie jedną grę, ale nawet bez tego jest to megamocny klepacz. Co do knightów, raz na nich zagrałem, na parówce i sprawdzali się świetnie. jednak sojusznik ogarniał śmietnik, co bardzo ułatwiało im robotę ;)
Byłoby afrontem nie napić się z FRONTEM!

"Nie ma innych armii w WFB. Jest WoCh i są zbiory proxów na zasadach wochu prowadzone przez graczy nie mających jaj żeby grać WoChem oficjalnie!"
Szczur22

Awatar użytkownika
Durin
Niszczyciel Światów
Posty: 4766
Lokalizacja: The Gamblers

Post autor: Durin »

DP jest dalej jaki był, imo najmocniejsze złożenie Nurgle, lot, armor, scaly, charmed, dragonbane dalej wchodzi. No ale może trzeba innych opcji zacząć szukać...
Barbara pisze:Może nie wszyscy się w tym środowisku lubimy, ale akurat prawie wszyscy się znamy. To że dwóch znajomych da sobie czasem po ryjach nie powinno chyba nikogo dziwić.

Awatar użytkownika
Wojtuś
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3830
Lokalizacja: The Gamblers Wrocław

Post autor: Wojtuś »

loko pisze:oj ludzie , jak wyszły skulki to był podniet i obliczenia jakie to najty blade przy nich. bolą ich jedynie KB czyli Tk.
u mnie biega 9 fcg z ognistymi, lordem i bsb a obok 6tka ze szmatką.
trikk pisze:Ja wystawiam 5 z flamingami i Slaaneshem. Daja rade
z lancami?
https://idefly.pl - robimy koszulki, bluzy itd dla klubów!

Awatar użytkownika
Durin
Niszczyciel Światów
Posty: 4766
Lokalizacja: The Gamblers

Post autor: Durin »

Wojtus w tym booku mozna rycerzy podpalic;)
Sent from my GT-I9000 using Tapatalk
Barbara pisze:Może nie wszyscy się w tym środowisku lubimy, ale akurat prawie wszyscy się znamy. To że dwóch znajomych da sobie czasem po ryjach nie powinno chyba nikogo dziwić.

Awatar użytkownika
Wojtuś
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3830
Lokalizacja: The Gamblers Wrocław

Post autor: Wojtuś »

mają po prostu magiczne ataki, czy co?

aha, opcja wykupienie ognistych ataków, nie sztandaru.
https://idefly.pl - robimy koszulki, bluzy itd dla klubów!

Awatar użytkownika
Durin
Niszczyciel Światów
Posty: 4766
Lokalizacja: The Gamblers

Post autor: Durin »

Wlasnie tak. Teraz sa jak grale wiec baner na nich dziala

Sent from my GT-I9000 using Tapatalk
Barbara pisze:Może nie wszyscy się w tym środowisku lubimy, ale akurat prawie wszyscy się znamy. To że dwóch znajomych da sobie czasem po ryjach nie powinno chyba nikogo dziwić.

Awatar użytkownika
Kanadian
Falubaz
Posty: 1304

Post autor: Kanadian »

Chaos lord on Disc 333
Halabard, chaos armour
Scaly skin
Talisman of preservation
Na Euro Soul feeder, na inne formaty Third eye.

Zostawia miejsce na L3 slanesha z chaos familiar'em, i 7 punktów na dowolności ;).

Przyznam że raz grałem na Euro format, rokowania są pozytywne.
Poza Euro miażdży jaja, nie zależnie od armii przeciwnika, w odróżnieniu od Princa który skacze z domku za obeliski i boi się wychylić w sporej ilości paringów.

Jest pomysł by dać mu stubborna i dawn stone, by przeciwnicy płakali na jego widok, wtedy 2x l2 slanesha (Familiar + Scroll)w herosach można zmieścić, gdyż slaneszowe czary mają stosunkowo niske casting'i.
Ostatnio zmieniony 7 maja 2013, o 08:56 przez Kanadian, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
PiotrB
Maruda
Posty: 5732

Post autor: PiotrB »

ej? BoEF działa na skulle? ;) Kurde.... ktoś mnie zwałował :mrgreen:
Lidder pisze:Nie kłopocz się. Miarkę i kostki też zostaw w domu, zbędny balast i trud z Twojej strony.
Obrazek

Awatar użytkownika
Kanadian
Falubaz
Posty: 1304

Post autor: Kanadian »

Flame banner nie działa w połączeniu z magiczną bronią, z magicznymi atakiami działa normalnie. Więc czasem fajnie mieć herosa z magiczną bronią w odziale by klepać tych co mają warda na flamingi.

Awatar użytkownika
Durin
Niszczyciel Światów
Posty: 4766
Lokalizacja: The Gamblers

Post autor: Durin »

ale dlaczego halabarda na tym dysku? Jak nie masz flamingow to bierz dwuraka
Barbara pisze:Może nie wszyscy się w tym środowisku lubimy, ale akurat prawie wszyscy się znamy. To że dwóch znajomych da sobie czasem po ryjach nie powinno chyba nikogo dziwić.

ODPOWIEDZ