Piłka nożna

Dyskusje na dowolne tematy, niekoniecznie związane z tematyką forum. To tutaj można poćwiczyć prawy shiftowy.

Moderatorzy: Heretic, Grolshek, Albo_Albo

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Quaki
Falubaz
Posty: 1006
Lokalizacja: Katowice

Re: Piłka nożna

Post autor: Quaki »

Znajomy, który był na miejscu twierdzi, że to Meksykanie zaczęli, aczkolwiek chłopaki raczej tylko potrzebowali pretekstu do zadymy.
No i chorzowscy nie mieli "sprzętów". Ale samo źródło raczej też do grzecznych nie należy, więc nie wiem co o tym sądzić :P

Awatar użytkownika
Dymitr
Ace of Spades
Posty: 11531
Lokalizacja: The Gamblers

Post autor: Dymitr »

wiece, ten dzisiejszy news mi coś przypomina. Kiedyś w gazecie wydawanej w Amsterdamie był news o bójce w dyskotece, w której 5 polaków miało zaatakować w brutalny sposób 20 osobową grupę Turków i Marokańczyków. Coś mi się widzi, że tu tak samo winni byli Meksykanie.
Lohost pisze: Nie myslalem ze to kiedys powiem, ale za Dymitra byl ordnung i az mi tego brakuje.

Awatar użytkownika
Kotlet
Wodzirej
Posty: 763
Lokalizacja: Nemezis P.P.S.

Post autor: Kotlet »

blablabla, kibole, polska hołota...

Ogarnijcie się, przecież meksykańskie wojsko (stąd powiedzenie "ale Meksyk!") to pewnie takie samo bydło, pech chciał, że się spotkali na plaży. :mrgreen:
Obrazek

Awatar użytkownika
Siweusz
Kretozord
Posty: 1884

Post autor: Siweusz »

Znalezione w necie:

Jako Stowarzyszenie Kibiców Ruchu Chorzów „Niebiescy” odnosimy się do sytuacji, jaka miała miejsce na gdyńskiej plaży w niedzielę 18 sierpnia z udziałem kibiców Ruchu Chorzów udających się na mecz z Arką Gdynia w ramach rozgrywek Pucharu Polski. Chorzowscy kibice, podobnie jak przy ostatnich wizytach meczowych w Gdyni, przybyli wcześniej, by móc chociaż przez chwilę uraczyć się pięknem polskiego morza. Ostatnie wizyty oraz obecna, o której zrobiło się głośno, przebiegała spokojnie do momentu zaplanowanej zbiórki, z której kibice mieli udać się w stronę stadionu miejskiego.

Sytuacja, do której doszło i w której media próbują wskazać jednostronnego winowajcę w postaci kibiców, zmuszają nas jako Stowarzyszenie do odniesienia się do okoliczności całego zajścia, by zdementować medialne przypuszczenia i stereotypowe oskarżenia, jakoby kibice byli winni zaistniałej sytuacji i zachowywali się agresywnie, szukając zaczepki. Pragniemy zauważyć, że kibice Ruchu Chorzów, jak również meksykańscy marynarze, przebywali na gdyńskiej plaży od wczesnych godzin rannych i przez ten czas nie dochodziło do zakłócenia porządku. Iskrą zapalną zaistniałej sytuacji przed zbliżającą się godziną zbiórki kibiców było niewybredne zaczepianie, a w efekcie uderzenie w twarz kobiety przez jednego z meksykańskich marynarzy. W obronie kobiety stanął jeden z kibiców Ruchu, który momentalnie został zaatakowany przez kilku kolejnych obywateli Meksyku i w czasie zajścia został ugodzony nożem. W efekcie tego zajścia chorzowscy kibice ruszyli z pomocą zaatakowanemu koledze, co doprowadziło do bezpośredniego starcia obu grup, w którym Meksykanie użyli noża oraz stłuczonych butelek. Jako Stowarzyszenie Kibiców Ruchu Chorzów pragniemy zauważyć, że prowodyrem zamieszek nie byli kibice Ruchu Chorzów, których się o to oskarża, a zaproszeni przez Sz. P. Prezydenta Miasta Gdynia goście.

Jako Stowarzyszenie „Niebiescy” zwracamy się do Pana Prezydenta Szczurka o lepszy dobór zapraszanych w przyszłości gości, wśród których nie znajdą się sprawcy przemocy w stosunku do kobiet i nożownicy, niezależnie od kraju pochodzenia czy też przynależności etnicznej. Zwracamy się również do Pana Prezydenta Wojciecha Szczurka o niewydawanie oświadczeń na podstawie medialnych nacisków i bez jakichkolwiek dowodów, bo nagle okazuje się, że to jednak zaproszeni przez Pana Prezydenta goście okazali się „brutalnym napastnikiem”. Niemniej jednak zgadzamy się z dalszą częścią oświadczenia Pana Prezydenta: „Tego rodzaju bandyckie zachowania budzą odrazę i zasługują na powszechne potępienie”.

W kwestii całego zajścia i podawania przez media i Pana Prezydenta domagamy się, jako Stowarzyszenie Kibiców Ruchu Chorzów „Niebiescy”, podania przez media prawdziwej wersji zaistniałych zdarzeń oraz przeprosin za podanie do informacji publicznej nierzetelnej informacji szkalującej dobre imię Klubu i Kibiców Ruchu Chorzów.

Z poważaniem SKRCh „Niebiescy”
GrimgorIronhide pisze:
Ziemko pisze:Cholera jak od lapowek sie lysieje to gdzie moje miliony :(
Tą logiką Kudłaty jest wzorem uczciwości i nieprzekupności :mrgreen:

Awatar użytkownika
Kotlet
Wodzirej
Posty: 763
Lokalizacja: Nemezis P.P.S.

Post autor: Kotlet »

A nie mówiłem! :wink:
Obrazek

Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7594

Post autor: smiejagreg »

Siweusz pisze:Znalezione w necie:

... szkalującej dobre imię Klubu i Kibiców Ruchu Chorzów.

Z poważaniem SKRCh „Niebiescy”
Jednym słowem kibice Ruchu to dżentelmeni, he, he, he... Cóż, pamiętam czasy, kiedy ci dżentelmeni obrzucali kamieniami o srednicy circa 10 cm pociągi osobowe tylko dlatego, że wracali nimi np. kibice Górnika... Widziałem na własne oczy rannych "cywilów", wynoszonych z takiego pociągu prosto do karetek pogotowia, pociagi nie miały na stacji docelowej ani jednej całej szyby...
Ale najpewniej wszystko się zmieniło i obecnie kibice Ruchu to elita dżentelmenów w tym kraju...
Nawiasem mówiąc , informacje podane w oświadczeniu są w całości nie do sprawdzenia, więc niewiele są warte. Zapewne jednak - faktycznie - winien całemu zajściu jest prezydent miasta :mrgreen: ...

Awatar użytkownika
Laik
Pan Spamu
Posty: 8785
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Laik »

Liga Europejska wita... :(
swieta_barbara pisze:Jesteś maszyna debelial, bez Ciebie to hobby dawno by umarło.

Awatar użytkownika
Grolshek
Administrator
Posty: 7842
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Grolshek »

Laik pisze:Liga Europejska wita... :(
Wyłączyłem. Zawał mi zbędny przed czterdziestką...
Spróbuj lepszej gry: boltaction.pl

Awatar użytkownika
crovaxus
Kretozord
Posty: 1834
Lokalizacja: "Rogaty Szczur" Starogard Gd.
Kontakt:

Post autor: crovaxus »

Grolshek pisze:
Laik pisze:Liga Europejska wita... :(
Wyłączyłem. Zawał mi zbędny przed czterdziestką...
true :)
"For a sharp second, Selenia froze, and Crovax's blade found home. As the Angel shattered like glass, Crovax felt his mind collapse - the curse had been fulfilled"
- The tale of Crovax the Cursed

Awatar użytkownika
Siweusz
Kretozord
Posty: 1884

Post autor: Siweusz »

Na Polsacie leci "Wykidajło".
GrimgorIronhide pisze:
Ziemko pisze:Cholera jak od lapowek sie lysieje to gdzie moje miliony :(
Tą logiką Kudłaty jest wzorem uczciwości i nieprzekupności :mrgreen:

Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7594

Post autor: smiejagreg »

Oj tam, są inne meczyki, będzie co oglądać w Grupach LM...

Awatar użytkownika
Karlito
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3305
Lokalizacja: Wawa

Post autor: Karlito »

Może to i lepiej, w LE będą chociaż jakieś emocje i jest jakaś szansa że wyjdą z grupy, a w LM pewnie byłoby cieniutko :( Może tak jak powiedział Leśny, "jeszcze nie jesteśmy gotowi na LM", zaznaczam że mówił to przed meczami ze Steauą.
Welcome to the Tower of Rising Sun.
Moja galeria: http://forum.wfb-pol.org/viewtopic.php?f=10&t=28122
Kupię RÓŻNE RÓŻNOŚCI: http://forum.wfb-pol.org/viewtopic.php?f=55&t=42454

Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7594

Post autor: smiejagreg »

Ja bym nie liczył na to, że LE będą słabsze zespoły od Steauy Bukareszt.

Awatar użytkownika
Karlito
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3305
Lokalizacja: Wawa

Post autor: Karlito »

Tylko że w grupie będą już grali bez spiny i może dzięki temu lepiej im pójdzie. Moim zdaniem faktycznie przydałby się jakiś klasowy napadzior bo jak był Ljubo to jestem pewien że samo jego granie w naszym klubie sporo dawało mniej doświadczonym zawodnikom, czuli się pewniej na boisku, przynajmniej w tamtym czasie grając w LE.
Welcome to the Tower of Rising Sun.
Moja galeria: http://forum.wfb-pol.org/viewtopic.php?f=10&t=28122
Kupię RÓŻNE RÓŻNOŚCI: http://forum.wfb-pol.org/viewtopic.php?f=55&t=42454

Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7594

Post autor: smiejagreg »

Wczoraj było widać, że najwięcej mankamentów Legia ma w grze obronnej. I nie chodzi mi tylko o obrońców, ale o wszystkich broniących. ktoś napisał przed meczem ze Steauą, że gdyby Legia miała takich stoperów, jak Lechia Gdańsk, to byłby spokojniejszy o wynik. Coś w tym jest, ale to nie jest cały obraz. Zarówno w linii pomocy, jak i ataku legioniści są po prostu słabi. Wczorajszy dobry występ Koseckiego tego nie zmienia. Wg mnie Legia nie jest gotowa nawet do LE, choć może będzie, tak jak piszesz, Karlito. Oby...

Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7594

Post autor: smiejagreg »

Co sądzicie o transferze Ozila do Kanonierów? Następca Rosickyego? Szkoda by było, gdyby Rosicky usiadł na ławie, może ich jakoś wszystkich wsadzi do składu, ale takie maluchy w dużej ilości w Premier League to trochę ryzykowne... Imho trochę szkoda, że Wenger nie wzmacnia obrony, bo tam tylko Mertesacker, chimeryczny Koscielny i długo nic... Boczni obrońcy, szczególnie prawi, imho do wymiany. Wczoraj lewa obrona tez była marna dość...

Trubas
Falubaz
Posty: 1294
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Trubas »

smiejagreg pisze:Co sądzicie o transferze Ozila do Kanonierów? Następca Rosickyego? Szkoda by było, gdyby Rosicky usiadł na ławie, może ich jakoś wszystkich wsadzi do składu, ale takie maluchy w dużej ilości w Premier League to trochę ryzykowne... Imho trochę szkoda, że Wenger nie wzmacnia obrony, bo tam tylko Mertesacker, chimeryczny Koscielny i długo nic... Boczni obrońcy, szczególnie prawi, imho do wymiany. Wczoraj lewa obrona tez była marna dość...
Niestety Wenger przespał okienko transferowe. Teraz wygląda to tak jakby robili to na siłę tylko po to aby coś sprowadzić... Na dodatek transfer wcale nie jest pewny. Informacja miała być godzinę temu a tu cisza.

Edit: Arsenal have signed Italy international goalkeeper Emiliano Viviano on a season-long loan from Palermo! - bieda.
Jeżus pisze:Trubas okazałeś się mieć większą choppę, więc masz swoją nagrodę:

Zawsze chciałem być w Nemezis :(
Obrazek

Awatar użytkownika
Dastor
Masakrator
Posty: 2637
Lokalizacja: Warszawa- Cobra Kai

Post autor: Dastor »

smiejagreg pisze:Co sądzicie o transferze Ozila do Kanonierów? Następca Rosickyego? Szkoda by było, gdyby Rosicky usiadł na ławie, może ich jakoś wszystkich wsadzi do składu, ale takie maluchy w dużej ilości w Premier League to trochę ryzykowne... Imho trochę szkoda, że Wenger nie wzmacnia obrony, bo tam tylko Mertesacker, chimeryczny Koscielny i długo nic... Boczni obrońcy, szczególnie prawi, imho do wymiany. Wczoraj lewa obrona tez była marna dość...
Akurat para Kościelny-Mertesacker jest w tej chwili jedną z najlepszych w lidze. Problem, że zmienników nie ma. Zostaje Sagna, który od biedy może grać na środku i Vermealen, który ma kontuzje 2-3miesiące. Patrząc na Chelsea, to chyba tak źlę nie wychodzi z tymi "maluchami":). Ja się mega cieszę z Ozila i nie mogę się już doczekać kolejnego meczu. To jeden z najlepszych rozgrywających na świecie, który ma 24 lata, więc cała kariera tak naprawdę przed nim. Cazorla-Ozil-Walcott to brzmi dobrze :)
Obrazek

Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7594

Post autor: smiejagreg »

Toż ja do Ozila nic nie mam i cieszę się, że jest u kanonierów. Zastanawiam się tylko, czy za 50 mln GBP nie można by było sprowadzić w tym oknie transferowym ze 2 bocznych obrońców + jakiegoś środkowego napadziora, niekoniecznie o głośnym nazwisku. Może jednak ozil będzie tym mężem opatrznościowym, zobaczymy. Tej klasy rozgrywających jest niewielu. Może siła ofensywna przeważy braki w obronie i jakoś kanonierzy na tym wygrają. Oby...

Awatar użytkownika
Dastor
Masakrator
Posty: 2637
Lokalizacja: Warszawa- Cobra Kai

Post autor: Dastor »

50 mln ojro. Prawa obrona- Sagna, Jenkinson, lewa- Gibbs, Monreal. Boki są dobrze obsadzone. Brakuje jeszcze 1 stopera i napastnika na zmiane.
Obrazek

ODPOWIEDZ