DRUŻYNOWE MISTRZOSTWA POLSKI - Gorzów Wlkp. 24-25.08.13...

Regulaminy, relacje, scenariusze, kampanie, pokazy etc.

Moderatorzy: Laik, Dymitr

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Szmajson
Postownik Niepospolity
Posty: 5108
Lokalizacja: Gorzów Wlkp. "Rogaty Szczur"
Kontakt:

Re: DRUŻYNOWE MISTRZOSTWA POLSKI - Gorzów Wlkp. 24-25.08.13.

Post autor: Szmajson »

WojtuśŚ pisze:Generalnie spoko.
Byl bubel: olaliscie sprawę materacy. Nie zalatwiliscie ich, przez co ludzie nie zostawali w szkole. Nie grali przez to w piłkę, impreza, padła i trzeba było placic za noclegi.

problem raczej leżą po stronie osób, które wzięły materac i same zajmowały powierzchnie na której mieszczą się 2 nawet 3 osoby.

Nie będziemy się bawić w listę "kto z kim śpi na materacu" to już leży w gestii graczy.
Spokój to kłamstwo, jest tylko pasja. Dzięki pasji, osiągam siłę. Dzięki sile, osiągam potęgę. Dzięki potędze, osiągam zwycięstwo.

Obrazek

Awatar użytkownika
Sławol
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3876
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.

Post autor: Sławol »

Następny... "olaliście, nie załatwiliście". Ty też inaczej nie umiesz rozmawiać? Tak było, mamy Was konkretnie w dupach, gdy nas odwiedzacie.

Materace były, daliśmy tyle, ile nam pozwolono i przydzielono. Wiemy, że to za mało na tyle osób, ale zanim osądzisz - myśl. Albo się ogarniecie sami na wyjeździe albo doliczymy do wejściówki wynajęte niańki. Miejsce do spania było, mnóstwo.

Rozumiem, że bez materaca nie można grać w piłkę. Możliwe, że to był powód, cokolwiek dziwny dla mnie, ale OK, rozumiem, że dla kogoś to mógł być problem. Ja na jakiekolwiek wyjazdy biorę karimatę i śpiwór i mogę leżeć na podłodze.

Jeżeli chcecie rozmawiać, to rozmawiajcie. Wszystko się da. Można materace pożyczyć i wyłożyć całą podłogę, ale jeśli to będzie kosztować - wejściówka wzrośnie. To chyba logiczne.
Pozdrawiam
Sławomir Borysowski
Obrazek
Galeria

Awatar użytkownika
Wojtuś
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3830
Lokalizacja: The Gamblers Wrocław

Post autor: Wojtuś »

Chillujcie. Piję do tego, ze rok temu tych materacy bylo wystarczajaco dużo. Wymieniam problem, nie mówię, że jesteście kutafony, bo nie miałem materaca.

Jest to do poprawy i tyle.
https://idefly.pl - robimy koszulki, bluzy itd dla klubów!

Awatar użytkownika
Sławol
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3876
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.

Post autor: Sławol »

To trzeba było w ten sposób od razu.
Pozdrawiam
Sławomir Borysowski
Obrazek
Galeria

Awatar użytkownika
Jagal
Niszczyciel Światów
Posty: 4287
Lokalizacja: Gdańsk SNOT

Post autor: Jagal »

Zdjęcia!

http://www.sendspace.com/file/ljpyil

Oczywiście głównie snotowe, ale pewnie każdy znajdzie coś dla siebie ;)
Kupię bretońskie modele z 5tej edycji:
Metalowi quesci,
French Games Day Knight 'L'Hermite De Malemont' !! ,
4ed rycerze na piechotę.


Snot Fanpage <<--- , klikać! ;)

Awatar użytkownika
Toczek
Chuck Norris
Posty: 552
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Toczek »

Shino pisze:jakim turbo wale? to byl blad w rozpie, ktoruy poprawilismy po konsultacji z orgiem.

Przeciwnicy takie poprawki mieli w 2 lub 3 rozpach ;)
Shino moze chodzi o to ze od gracza (Kapitana) na twoim poziomie wymaga sie czegos wiecej niz od kolesi mojego pokroju ktorzy raczej graja słabo :)

Bo gdybym ja to zrobil to pol biedy ... Ale wy powinniscie raczej przeprosic, a szukacie usprawiedliwien... "Bo przeciwnicy cos tam". Wiec zachowajcie moze minimum klasy przeproscie oficjalnie i po sprawie. Bo nic wiecej chyba juz nie da sie zrobic.

WSTYD jednym slowem.

Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16598
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ziemko »

Niedziel pisze:Stanowczo temperatura nie była zła. Oczywiście chłodny wiatr nie muskał mych skroni kuszącym powiewem, ale nie było źle.
Gdyby tylko nie surowo egzekwowany zakaz picia piwa to nie byłoby jak się schłodzić!
Gra z Inkwizytorem dała mi najwięcej radości, szkoda tylko że walczyliśmy o top 20 a nie top 2;p.
Mam nadzieje że za rok się to zmieni i Legion powróci do czołówki:).
Niedziel mordo Ty moja jak milo bylo Cie zobaczyc. Pamietam swoj pierwszy master w 2002 - bodajze Terminatus w Warszawie pod namiotami - open i Twoja "gilidie" inzynierow, wtedy po raz pierwszy Cie gadzino poznalem, potem nam zniknales i mam nadzieje, ze powrocisz teraz na dluzej ;)

Awatar użytkownika
Crusader
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3109

Post autor: Crusader »

Jeśli chodzi o nasz błąd w rozpie to rzeczywiście głupio wyszło. Nie chcieliśmy nikogo zwałować, przepraszamy przeciwników. To było głupie dosyć oczywiste przeoczenie, którego sami nie wyłapaliśmy. Org pozwolił to zmienić, bo był to oczywiste niedopatrzenie rozpy. Na osłodę dodam, że jednej bitwy Robson nie grał bo miał baja - wzięliśmy wtedy remis zamiast standardowego 15-5 z baja i to może postawi nas w lepszym świetle, że nie robimy taki chamskich myków specjalnie.

I jeszcze dodam, że Robson nie miał jednej figurki silvera, więc grał bez niego - co 100% pokrywało ten "wał", więc w bitwach wszystko się zgadzało punktowo i tak naprawdę oprócz zapisu go nie było.

@Butan - możesz czuć się obrońcą sprawiedliwości, bo tym treasonem zabrałeś nam pierwsze miejsce ;)

pozdro
Ostatnio zmieniony 26 sie 2013, o 14:25 przez Crusader, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Dymitr
Ace of Spades
Posty: 11531
Lokalizacja: The Gamblers

Post autor: Dymitr »

Stachu - pierwsze miejsce to Wam porażka z nami zabrała ;)
Lohost pisze: Nie myslalem ze to kiedys powiem, ale za Dymitra byl ordnung i az mi tego brakuje.

Awatar użytkownika
Toczek
Chuck Norris
Posty: 552
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Toczek »

Crusader pisze:Jeśli chodzi o nasz błąd w rozpie to rzeczywiście głupio wyszło. Nie chcieliśmy nikogo zwałować, przepraszamy przeciwników. To było głupie dosyć oczywiste przeoczenie, którego sami nie wyłapaliśmy. Org pozwolił to zmienić, bo był to oczywiste niedopatrzenie rozpy. Na osłodę dodam, że jednej bitwy Robson nie grał bo miał baja - wzięliśmy wtedy remis zamiast standardowego 15-5 z baja i to może postawi nas w lepszym świetle, że nie robimy taki chamskich myków specjalnie.

@Butan - możesz czuć się obrońcą sprawiedliwości, bo tym treasonem zabrałeś nam pierwsze miejsce ;)

pozdro
Gdyby nie fakt że Robsonowi nie pasował żaden paring(Robsona słowa) :D to może i było by to jakieś lepsze światło.
Co nie zmienia faktu że to w ogóle nie powinno mieć miejsca z waszej strony :)
Ale co się stało to się nie odstanie temat zamknięty w sumie :)

Edit:
Gdyby post Dymitra miał przycisk "Like it!" Klikał bym.
Ostatnio zmieniony 26 sie 2013, o 14:24 przez Toczek, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
c4h10
Masakrator
Posty: 2437

Post autor: c4h10 »

Crusader pisze:Jeśli chodzi o nasz błąd w rozpie to rzeczywiście głupio wyszło. Nie chcieliśmy nikogo zwałować, przepraszamy przeciwników. To było głupie dosyć oczywiste przeoczenie, którego sami nie wyłapaliśmy. Org pozwolił to zmienić, bo był to oczywiste niedopatrzenie rozpy. Na osłodę dodam, że jednej bitwy Robson nie grał bo miał baja - wzięliśmy wtedy remis zamiast standardowego 15-5 z baja i to może postawi nas w lepszym świetle, że nie robimy taki chamskich myków specjalnie.
@Butan - możesz czuć się obrońcą sprawiedliwości, bo tym treasonem zabrałeś nam pierwsze miejsce ;)
pozdro
Jak zagraliście dwie bitwy na 2425 to mogliście zagrać już ostatnią bez zmiany. Org dopuścił - trudno, szkoda ze Szmaja nie zgodził się zmiany wyniku naszej bitwy z JH3 na naszą niekorzyść za to, że Wojtuś użył wirtualnego Dragon Armour.

Nie ukrywam, ze mam "odrobinę" szczęścia w bitwach z Tobą. W Poznaniu Kairos przeskoczył 2 słońca, teraz 4 screamery zawinęły ~1600 punktów :)
\/\

Awatar użytkownika
Crusader
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3109

Post autor: Crusader »

I jeszcze dodam, że Robson nie miał jednej figurki silvera, więc grał bez niego - co 100% pokrywało ten "wał", więc w bitwach wszystko się zgadzało punktowo i tak naprawdę oprócz zapisu go nie było i nie miał punktowo przekroczonej rozpy.
Dymitr pisze:Stachu - pierwsze miejsce to Wam porażka z nami zabrała ;)
Masz rację, wygrywając z nami zasłużyliście na zwycięstwo, ale sam na pewno dobrze wiesz, że na turniejach stoły niżej są w stanie przeskoczyć te górne i właśnie ten treason zabrał nam 8 dużych punktów do klasyfikacji dające nam zwycięstwo :)

pozdro

Awatar użytkownika
Wojtuś
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3830
Lokalizacja: The Gamblers Wrocław

Post autor: Wojtuś »

Nie, bez silvera mogłyby cory nie pasować.
https://idefly.pl - robimy koszulki, bluzy itd dla klubów!

Awatar użytkownika
Shino
Nerd Forumowy
Posty: 13986
Lokalizacja: Ordin Warszawa

Post autor: Shino »

tam bylo w okolicach 650 w core.
Jak zagraliście dwie bitwy na 2425
nie zagralismy. Po prostu cos bylo nie tak w rozpisce przy jednym z przepisywan. On gral duzym oddzialem 11 silverow a w tej rozpie bylo 12 (stad pewnie tez nie dalo sie od razu zauwazyc tego niedopatrzenia w noblu).

stad tez nie bylo tu takiego walku na punktach.

Awatar użytkownika
Crusader
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3109

Post autor: Crusader »

W każdym razie oczywisty nasz błąd. Przepraszamy za niechlujstwo.

Awatar użytkownika
Szmajson
Postownik Niepospolity
Posty: 5108
Lokalizacja: Gorzów Wlkp. "Rogaty Szczur"
Kontakt:

Post autor: Szmajson »

c4h10 pisze:
Domino pisze:No miał.
Gratuluje Ordinowi drugiego miejsca na turbo-wale z premedytacją :D
Przypomnę tylko Butaniku że wasz gracz (Wojtuś - pogromca materacy) przez 4 bitwy "turbo wałował" wszystkich że miał Dragon Armour :) i dopiero wyszło to na jaw przed 5 bitwą.

Jeżeli chodzi o Robsona, grał rozpiską którą złożył. a nie tą co przepisał Shino.
Robson 4 bitwę grał bez BSB kiedy przeciwnik to zauważył było już po parowaniu, grał wówczas na takiej rozpisce jaką miał podbitą. Korektę wprowadziliśmy po 4 bitwie.

W obu przypadkach, widać że przeciwnicy we wcześniejszych bitwach, słabo zapoznali się z rozpiską przeciwnika.
A obaj gracze robili to nieświadomie.

Imho za rok powinniśmy wprowadzić jawne rozpiski na tydzień przed ETC, wówczas każdym będzie miał szansę bardziej zapoznać się z rozpiskami przeciwników.
Spokój to kłamstwo, jest tylko pasja. Dzięki pasji, osiągam siłę. Dzięki sile, osiągam potęgę. Dzięki potędze, osiągam zwycięstwo.

Obrazek

Awatar użytkownika
c4h10
Masakrator
Posty: 2437

Post autor: c4h10 »

Szmajson pisze: Przypomnę tylko Butaniku że wasz gracz (Wojtuś - pogromca materacy) przez 4 bitwy "turbo wałował" wszystkich że miał Dragon Armour :) i dopiero wyszło to na jaw przed 5 bitwą.
Nie musisz i szkoda ze nie zgodziłeś się na zmianę wyniku na naszą niekorzyść.
\/\

Awatar użytkownika
Przemcio
Postownik Niepospolity
Posty: 5334

Post autor: Przemcio »

+1 Szmajson ja to się ogólnie dziwie, że nie ujawnia się rozpisek przed DMP...
Napewno nie było by problemów z tym co jest w rozpie i łatwiej było by można babole wyłapać.

No ładnie Wojtuś drugi Andrzej nam rośnie :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: tamten niby miał commanda a ty armor...
We Bust in, Fight Through the Carnage, let the BOOMSTIK do the Talking...

Awatar użytkownika
Szmajson
Postownik Niepospolity
Posty: 5108
Lokalizacja: Gorzów Wlkp. "Rogaty Szczur"
Kontakt:

Post autor: Szmajson »

c4h10 pisze:
Crusader pisze:Jeśli chodzi o nasz błąd w rozpie to rzeczywiście głupio wyszło. Nie chcieliśmy nikogo zwałować, przepraszamy przeciwników. To było głupie dosyć oczywiste przeoczenie, którego sami nie wyłapaliśmy. Org pozwolił to zmienić, bo był to oczywiste niedopatrzenie rozpy. Na osłodę dodam, że jednej bitwy Robson nie grał bo miał baja - wzięliśmy wtedy remis zamiast standardowego 15-5 z baja i to może postawi nas w lepszym świetle, że nie robimy taki chamskich myków specjalnie.
@Butan - możesz czuć się obrońcą sprawiedliwości, bo tym treasonem zabrałeś nam pierwsze miejsce ;)
pozdro
Jak zagraliście dwie bitwy na 2425 to mogliście zagrać już ostatnią bez zmiany. Org dopuścił - trudno, szkoda ze Szmaja nie zgodził się zmiany wyniku naszej bitwy z JH3 na naszą niekorzyść za to, że Wojtuś użył wirtualnego Dragon Armour.

Nie ukrywam, ze mam "odrobinę" szczęścia w bitwach z Tobą. W Poznaniu Kairos przeskoczył 2 słońca, teraz 4 screamery zawinęły ~1600 punktów :)

zmieniłem. Rozmawiałem z Gąsiorem i innymi w tej sprawie. Musiałem się dowiedzieć czy nie jest to jakieś zagranie w stylu: "oddajcie nam punkty bo możemy wygrać turniej". Wynik ostatecznie został zmieniony.
Spokój to kłamstwo, jest tylko pasja. Dzięki pasji, osiągam siłę. Dzięki sile, osiągam potęgę. Dzięki potędze, osiągam zwycięstwo.

Obrazek

Awatar użytkownika
Lidder
Niszczyciel Światów
Posty: 4679
Kontakt:

Post autor: Lidder »

Szmajson pisze:Imho za rok powinniśmy wprowadzić jawne rozpiski na tydzień przed ETC, wówczas każdym będzie miał szansę bardziej zapoznać się z rozpiskami przeciwników.
I każdy z własną :D

ODPOWIEDZ