Nowy skład Listy Sedziowskiej

Jak zaszarżować trzy oddziały na raz, strzelać z łuku ze sztandarem w ręku i schować przed ostrzałem wielkiego spaślaka w grupie pokurczów.

Moderatorzy: Shino, Lidder, kudłaty, Furion

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
bless
Pan Spamu
Posty: 8444
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Nowy skład Listy Sedziowskiej

Post autor: bless »

Nawet nie wiem, czy to powinno sie dalej nazywac Lista Sedziowską, bo w gruncie rzeczy nie musza sie tu udzielac wylacznie sedziowie. Wystarczy, ze udzial w dyskusji beda braly osoby zainteresowane wyjasnianiem niescislosci/niedopowiedzen w zasadach.

Obecna Lista Sedziowska olala sprawe, przestala sie zajmowac zglaszanymi problemami.

W zwiazku z tym proponuje wybrac nowy sklad Grupy Klaryfikujacej Watpliwości Związane z Zasadami.

Oczywiscie w grupie takiej musialyby byc osoby o uznanej pozycji, by ich glos mial nalezyta wage.

Czy ktos bylby chetny, by byc czescia takiej aktywnej grupy reagujacej na watpliwosci zwiazane z interpretacja zasad ?


Chetni:
4 karabiny
Gogol
Ostatnio zmieniony 22 wrz 2007, o 14:03 przez bless, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek

Awatar użytkownika
4 karabiny
Beast from the East
Posty: 1188
Lokalizacja: Moria Green Team

Post autor: 4 karabiny »

Popieram i chętnie w to wchodzę. Nie wiem tylko czy ma wystarczającą pozycję ;)

Awatar użytkownika
thurion
Postownik Niepospolity
Posty: 5391
Lokalizacja: Gdańsk-SNOT

Post autor: thurion »

a IMO nie warto robic rozlamow czy konfederacji... po prostu osoby nieaktywne na LS powinny same sie do tego przyznac i odejsc, jezeli sie nie przyznaja to znaczy ze calkowicie olewaja sprewe i odchodza z automatu... na ich miesjce LL wybierze nowe osoby sposrod kadnydatow zweryfikowanych NA FORUM.. tak zeby byly to same osoby kompetentne i udzielajace sie nań... zeby nie dochodzilo jak zwykle do glosowania na swoich ziomow i kolegow z okolicy, osoby ktore mialy by byc glosowane bylyby juz po wstepnej forumowej selekcji


pzdr

Awatar użytkownika
bless
Pan Spamu
Posty: 8444
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: bless »

thurion pisze:a IMO nie warto robic rozlamow czy konfederacji...

pzdr

Thurion, nie chce robic zadnych rozlamow. Chce zrobic tak, jak napisales - zastapic obecny, w sporej czesci nieaktywny sklad Listy Sedziowskiej ludzmi nowymi, ktorzy beda mieli powera do dzialania. Rzecz dalej dzialaby sie na forum LS. Choc, jak podkreslilem, nie uwazam, zeby ludzie z tej grupy byli zobowiazani do sedziowania (stad watpliwosc, czy nazwa "Sedziowska" bedzie dalej adekwatna). Wystarczy, ze beda chcieli sensownie i konstruktywnie pogadac o zasadach. Ostatecznie i tak wiekszosc problemow jest zglaszana na forum a nie na turniejach. Zgloszonych na forum kwestii jest az nadto, by miec pracy na kilka miesiecy... ale obecnie lezą odłogiem.

Z obecnej ekipy sedziwoskiej za od biedy aktywnych mozna uznac chyba tylko Szafe Poznańską, Shino i Scimiego. 3xS. ;)
Obrazek

Awatar użytkownika
thurion
Postownik Niepospolity
Posty: 5391
Lokalizacja: Gdańsk-SNOT

Post autor: thurion »

bless pisze:
Z obecnej ekipy sedziwoskiej za od biedy aktywnych mozna uznac chyba tylko Szafe Poznańską, Shino i Scimiego. 3xS. ;)
ja bym dodal jeszcze Barba, ostatnio jakis czas sie nie udziela ale wiele inicjatyw tej LS to jego zasluga, co do pozostalych to sie z Toba zgadzam..

Awatar użytkownika
Asassello
Pan Spamu
Posty: 8173
Lokalizacja: Warszawka - Kult
Kontakt:

Post autor: Asassello »

chcemy uscislen!!

LL jest za słaba by miec jakas kontrole nad LS (np na rozwiazanie czy zmuszenie do wydania uscislen).. a LS teraz prawie nic nie robi.. wczesniej Barbarossa wszystko spisywal i publikował.. ale on zazwycaj znika a potem sie pojawia z tego co zauwazyłem :)
Obrazek

Awatar użytkownika
thurion
Postownik Niepospolity
Posty: 5391
Lokalizacja: Gdańsk-SNOT

Post autor: thurion »

bez urazy dla innych.. ale IMO barb jest konieczny dla funkcjonowania LS, ma doswiadczenie, wiedze i odpowiednie podejscie.. jesli do LS dopusci sie tylko 7mke duzo piszacych rules lawyerow to IMO jest to koniec tej instytucji.. dla mnie barb jest swoistym prezesem i tak powinno zostac, podstawowy argument dla reszty to zeby pojawiali sie na forum, odpowiadali ludziom w kwestii zasad i udzielali sie w dyskusjach na forum LS tak zeby bylo mozliwe dosc szybkie przeglosowanie uscislen, tyle..

Awatar użytkownika
bless
Pan Spamu
Posty: 8444
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: bless »

Barb jest swietnym gosciem, z dobrym podejsciem do sprawy i trzezwym umyslem, ale... z tego co wiem, jest tez dosyc zajety i chyba battle ostatnio spadl u niego z listy priorytetow. Po prostu rzadko sie ostatnio udziela na forum.
Poparlbym jego kandydature z calego serca, gdyby chcial sie tematem aktywnie zajmowac.

Poza tym, Thurion, nie przesadzaj - Zbyszek, choc bardzo cenie jego zdanie i postawe, nie jest niezastapiony w LS. Nie powinienes stawiac sprawy na ostrzu noza z jego powodu. Jestem pewien, ze jest w naszym srodowisku jeszcze kilku ludzi, ktorzy sa wyrozniaja sie rozsadkiem i opanowaniem.
Obrazek

Awatar użytkownika
Szmajson
Postownik Niepospolity
Posty: 5108
Lokalizacja: Gorzów Wlkp. "Rogaty Szczur"
Kontakt:

Post autor: Szmajson »

Jankiel, na LL kiedys juz napisał że LS nie ma sensu gdy jest dużo osób, dlatego zrezygnowal z uczesntictwa w niej. Proponuje temat poruszyc na LL.

Moja propoycja to jednak 5 osob: Shino, Szafa Poznań, Jankiel, Scimi i Barb.
Spokój to kłamstwo, jest tylko pasja. Dzięki pasji, osiągam siłę. Dzięki sile, osiągam potęgę. Dzięki potędze, osiągam zwycięstwo.

Obrazek

Awatar użytkownika
Gogol
Masakrator
Posty: 2305

Post autor: Gogol »

Ja bym chętnie mógł się w to pobawić.

Awatar użytkownika
Asassello
Pan Spamu
Posty: 8173
Lokalizacja: Warszawka - Kult
Kontakt:

Post autor: Asassello »

Szmajson pisze:Jankiel, na LL kiedys juz napisał że LS nie ma sensu gdy jest dużo osób, dlatego zrezygnowal z uczesntictwa w niej. Proponuje temat poruszyc na LL.
niektórzy nie maja dostepu do LL..a spora czesc tych co ma dostepu to tam nie pisze bo tam to dopiero jest za duzo ludzi..i to tez nie ma sensu.

wiec piszemy tutaj.

dla mnie LS moze byc nawet 3 osobowa.. byle dzialała sprawnie i wypusciła kolejne uscislenia.
Obrazek

Awatar użytkownika
bless
Pan Spamu
Posty: 8444
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: bless »

Szmajson, tak jak Ci pisalem na gg:

Wycinasz czesc leniuchow sedziowskich ale wiekszosc zostawiasz.


Swiezej krwi tam potrzeba !!
Obrazek

Awatar użytkownika
thurion
Postownik Niepospolity
Posty: 5391
Lokalizacja: Gdańsk-SNOT

Post autor: thurion »

bless pisze:
Swiezej krwi tam potrzeba !!
mi sie wydaje ze Gogol by sie mocno nadawał do LS, cos jak Shino, czyli wlasnie ta swieza krew...

Awatar użytkownika
Asassello
Pan Spamu
Posty: 8173
Lokalizacja: Warszawka - Kult
Kontakt:

Post autor: Asassello »

członkowie LS maja zapał na jakies 3-4 pierwsze miesiace swojej pracy..
moze by tak kadencje skrócic do 4 miesiecy - wtedy swierzej krwi by czesciej przybywało :)
Obrazek

Awatar użytkownika
bless
Pan Spamu
Posty: 8444
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: bless »

Co do Gogola to zgoda, ze wykazuje predyspozycje.

4 karabiny - Ty masz wprawdzie fejma, ale bynajmniej nie zwiazanego z sedziowaniem. ;) Wybacz, ale ja osobiscie bym Ciebie tu nie widzial.


Mysle, ze do nowego grona nadawaliby sie jeszcze : mlepkows i quasi. I pomysle kto jeszcze...


Generalnie szukamy ludzi zaintersowanych tematem a zarazem charakteryzujacych sie sensownoscia wywodow i umiejetnoscia dyskusji.
Obrazek

Awatar użytkownika
pingus
Oszukista
Posty: 878
Lokalizacja: W-wski Kult

Post autor: pingus »

Ja chętnie, bless szczerze powiedz czy się Twoim zdaniem nadaję.
Obrazek
Obrazek

quas
Niszczyciel Światów
Posty: 4071

Post autor: quas »

martwe grono=do doopy instytucja

tak po prawdzie wiekszosc dziwactw wychodzi na forum,trzeba miec troche czasu zeby to poczytac
to warunek dosc istotny
Mysle, ze do nowego grona nadawaliby sie jeszcze : mlepkows i quasi. I pomysle kto jeszcze...
dzieki za uznanie :oops:

Awatar użytkownika
GreatTaurus
Chuck Norris
Posty: 654
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: GreatTaurus »

quas pisze:tak po prawdzie wiekszosc dziwactw wychodzi na forum,trzeba miec troche czasu zeby to poczytac
to warunek dosc istotny
czasu nie mam, jednakowoż jakby co zgłaszam się do takiego "przetrząśniecia" forum w poszukiwaniu niewyjaśnionych kwestii i podesłania ich do LS. sam mam kilka spraw, na których doprecyzowaniu bardzo mi zależy, coby nie wałować vel być wałowanym nieświadomie.

Awatar użytkownika
bless
Pan Spamu
Posty: 8444
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: bless »

pingus pisze:Ja chętnie, bless szczerze powiedz czy się Twoim zdaniem nadaję.
Pingus, gdyby to ode mnie zalezalo, to nie dopusilbym Cie teraz do tego grona. Za malo doswiadczenia, poza tym w goracej wodzie jestes kapany.

Kto jeszcze chce znac opinie blessa na swoj temat? 8)

A tak serio... chyba wszyscy wiemy, kto sie cieszy estymą i kogo zdanie bedzie sie liczyc. Nie kazcie blessiowi robic sobie wrogow. ;)
Obrazek

Awatar użytkownika
Jankiel
Sol Invictus
Posty: 8228
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: Jankiel »

Jankiel, na LL kiedys juz napisał że LS nie ma sensu gdy jest dużo osób, dlatego zrezygnowal z uczesntictwa w niej
7 osób to dobra liczba.
Ja zrezygnowałem w tym sezonie dlatego, że w moim mniemaniu wybrany skład nie dawał gwarancji, iż prace bedą postepowac w odpowiednim tempie. Nie myliłem się.
Warhammer Pro-Tip #2: If Purple Sun isn't winning the game for you, consider using it more.

ODPOWIEDZ