Wiek

Wszystko to, co nie pasuje nigdzie indziej.

Moderatorzy: Fluffy, JarekK

ODPOWIEDZ
AdamKoz
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 129

Re: Wiek

Post autor: AdamKoz »

meiss pisze:
AdamKoz pisze:
Przemcio pisze:to ja miałem jakieś 15 jak zaczołem się bawić w battla a to był 1996 - 1997 rok mniej więcej
Ha! To identycznie jak gdy ja zacząłem :mrgreen:
Hmmm w 96 do Magii i Miecza dodawali jedną figurkę z battla, może ztąd ten zaciąg? :mrgreen:

Hehehe, nie w tym przypadku (nawet nie wiedziałem o tym, a miałem wszystkie dostępne części magii i miecza) - do 5 roku życia żyłem w Anglii, a ze już umiałem grać w szachy, to mnie zafascynowało jako 5-latka możliwość rozgrywania bitem TAKIMI figurkami (w Anglii jak wiadomo dość popularne to nasze hobby było już wtedy ;)).

Kap
Mudżahedin
Posty: 268
Lokalizacja: Animosity - Szczecin

Post autor: Kap »

13 lat, sprzątałem garaże żeby mieć na figurki. Ale skutecznie od 25 roku życia.

Awatar użytkownika
Omegon
Mudżahedin
Posty: 300
Lokalizacja: Żnin

Post autor: Omegon »

Ja mam teraz 14(prawie 15 :D ), zacząłem grać 6 miesięcy temu, w małym Żninie, w tej chwili gramy już w 4 z kumplami więc dziwi mnie trochę że gościu spod Wawy (poprzednia strona) nie może znaleźć nikogo do grania :)

Awatar użytkownika
Shin Ryu
Mudżahedin
Posty: 275
Lokalizacja: Piła

Post autor: Shin Ryu »

Chainsaw7 pisze:Ja mam teraz 14(prawie 15 :D ), zacząłem grać 6 miesięcy temu, w małym Żninie, w tej chwili gramy już w 4 z kumplami więc dziwi mnie trochę że gościu spod Wawy (poprzednia strona) nie może znaleźć nikogo do grania :)
U mnie też słabo, bo mam tylko jednego aktywnego gracza na 77.000 mieszkańców. Różnie to bywa :(
GOLD and GLORY - DOGS of WAR
Galeryjka Figurek
Shin Ryu Minis Blog

Awatar użytkownika
Matis
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3749
Lokalizacja: Puławy/Wrocław

Post autor: Matis »

To u nas w Puławach + Dęblin (razem okoł 100k mieszkańców) mamy 4 aktywnych graczy...
M&M Factory - Up. 14.01.2017 Ostatnia trójka pegazów

Awatar użytkownika
Fuxiorr
Masakrator
Posty: 2737
Lokalizacja: Lublin

Post autor: Fuxiorr »

U nas w Radomiu [coś koło 250k ludu ] jest około 12 aktywnych graczy i paru zaczynających przygodę i paru poza Radomiem [ studia :P ] . Ale od dziś Radom nie ma sklepu stacjonarnego :|
misha pisze:heh gorzej jak przez taką nędzę stół ci spadnie czy cuś i figurki za tysiaki polecą po podłodze w otchłań płaczu i rozpaczy :)

Misza
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 168
Lokalizacja: Stare Babice

Post autor: Misza »

a my w Babicach (wg google 2k ludzi) mamy 5 graczy mniej lub bardzej aktywnych, ale zaczynało sie od tego że sąsiad nakręcał na to sąsiada i tak sie zebraliśmy, myśle że jak dalej byśmy drążyli temat to może i ktoś jeszcze by się znalazł.

Awatar użytkownika
Grazbird
Kretozord
Posty: 1887
Lokalizacja: KGB Klub Gier Bez Prądu

Post autor: Grazbird »

31 lat skończone,
w battla tnę od 96 roku ? czy jakoś tak...
chociaz czasami z przerwami..

Awatar użytkownika
Jacobs
Falubaz
Posty: 1127

Post autor: Jacobs »

No u mnie we Włoszczowie co ma koło 11k mieszkańców jest 2 graczy, i to średnio aktywnych (ja odbudowuję armię, kumpel jest właśnie na pierwszym turnieju od niepamiętnych czasów). Kiedyś było lepiej bo i z 4 by się znalazło graczy no ale cóż. Zresztą, niedługo wypadam na studia do Warszawy wiec nie powinienem mieć problemów :D

A co do wieku to zaczynałęm jak większośc widzę, koło 15 roku życia. Miałem rok przestoju i właśnie wracam do hobby ;)
wenanty pisze: Anioł zagłady przerzuca się na budżetową kawę? Koniec świata (sic!).
Turniejowo nowe WE

12/4/5

Awatar użytkownika
crovaxus
Kretozord
Posty: 1834
Lokalizacja: "Rogaty Szczur" Starogard Gd.
Kontakt:

Post autor: crovaxus »

U nas w Starogardzie Gdańskim na 50k ludków mamy 3 graczy (jeden buduje swoj VC, drugiego trzeba za nogi ciągnąć by gdzieś pojechał pograć a Ja po roku prawie wracam z tematem :P Kiedyś było 5 ale ciul wie co się z ludźmi stało.
"For a sharp second, Selenia froze, and Crovax's blade found home. As the Angel shattered like glass, Crovax felt his mind collapse - the curse had been fulfilled"
- The tale of Crovax the Cursed

Awatar użytkownika
Hoax
Masakrator
Posty: 2011
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Hoax »

Jak miałem 12 to próbowałem z kumplem i młodszym bratem zacząć, ale nie starczyło cierpliwości do figurek. Teraz mając 17 wróciłem, brat próbował, ale znów nie przebrnął przez pierwsze pudełko, a tenże stary znajomy też coś ostatnio pomrukiwał, że wraca do sprawy...
Grać z kim jest - Warszawa i okolice to masa graczy jest.

Awatar użytkownika
crovaxus
Kretozord
Posty: 1834
Lokalizacja: "Rogaty Szczur" Starogard Gd.
Kontakt:

Post autor: crovaxus »

Gdyby mieszkał w jakimś dużym City to też by człek grał codziennie...a tu to bida.. Do gdańska 50 km, Jedynie to d Tczewa 25 km jechać pograc można :) ale paliwo drogie :mrgreen:
"For a sharp second, Selenia froze, and Crovax's blade found home. As the Angel shattered like glass, Crovax felt his mind collapse - the curse had been fulfilled"
- The tale of Crovax the Cursed

Awatar użytkownika
Hoax
Masakrator
Posty: 2011
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Hoax »

40min do twierdzy, gdzie siedzi masa ludzi i nawet nie umawiając się zawsze jakaś gra sie znajdzie... Super sprawa :D

Awatar użytkownika
Omegon
Mudżahedin
Posty: 300
Lokalizacja: Żnin

Post autor: Omegon »

U nas 15k ludzi a początkujących graczy aż 4 i jeden doświadczony (można tak to ująć)

Awatar użytkownika
Matias
Mudżahedin
Posty: 255

Post autor: Matias »

Ja zacząłem w wieku lat 10, od Lotra :D

Pierwszy turniej (właśnie w lotra) - jak miałem 13 lat - i byłem trzeci* - FUCK YEAH 8)





(od końca :mrgreen: )

Myszka :*
Pseudoklimaciarz
Posty: 27

Post autor: Myszka :* »

Witam, zagrałam dopiero kilka bitew, ale moje początki plasują się powyżej 20 roku życia, więc później także można zacząć :mrgreen:

Awatar użytkownika
Hoax
Masakrator
Posty: 2011
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Hoax »

Nigdy nie jest za późno moim zdaniem :)

Awatar użytkownika
rusek
Chuck Norris
Posty: 367
Lokalizacja: Kraków NH

Post autor: rusek »

ja zacząłem rok temu w wieku 14 lat miałem prawie od razu prawie rok przerwy i znów gram od miesiąc albo dwóch obecnie mam 15 :)

Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16668
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ziemko »

Zaczynalem jak mialem 16 lat, gram obecnie juz 12 , zaczynalem z poczatkami 6ed , kiedy wiekszosc armii miala swoje army listy w ravening hordach (kodeksy mialo tylko imperium, orki i wampiry)

Awatar użytkownika
Kubaf16
Chuck Norris
Posty: 570
Lokalizacja: Kraków "Vanaheim"

Post autor: Kubaf16 »

ja jak zacząłem miałem 10 lat a teraz stuka mi 3 rok w battlu i może na święta zacznę liczyć lata w czterdziestce...
Ale w battla też będę grał.
kubencjusz pisze:Że stronic zapisanych ilość, o jakości areny nie świadczy uświadomić sobie musisz, młody padawanie. Hmmmm.
Naviedzony pisze: A po co pomagać ludziom? Ludzie są niegodni elfiej pomocy. :P

ODPOWIEDZ