Pare noobowskich pytań.

Ogre Kingdoms

Moderator: Afro

Zablokowany
Awatar użytkownika
Silvestro
Falubaz
Posty: 1023
Lokalizacja: Rawicz/ Twierdza Wrocław

Re: Pare noobowskich pytań.

Post autor: Silvestro »

Nie sądzę, abyś spotkał wiele LT :P
Wierzę w Wolny Rynek, Niewidzialną Jego Rękę, kuców obcowanie, Unii rozwiązanie, lewaków zaoranie, Wolną Polskę. Amen.

Awatar użytkownika
Chemol
Wałkarz
Posty: 59
Lokalizacja: Ełk\Białystok

Post autor: Chemol »

Czy jeżeli szarżuję mornami na jednostkę która również wypłaca impakty to moje morny również dostają obrażenia od impaktów przeciwnika?? Dziś walczyłem z DE i się zdeka zdziwiłem jak mój przeciwnik wypłacił mi trafienia z uderzenia podczas mojej szarży na jego kocioł. Chciałbym się dowiedzieć czy mnie nie zwałował.
DIVE OR DIE

majk
Mudżahedin
Posty: 251

Post autor: majk »

Niestety zostałeś zwałowany. Impacty działają jedynie w szarży tzn wypłaca je szarżująca jednostka.

Awatar użytkownika
Chemol
Wałkarz
Posty: 59
Lokalizacja: Ełk\Białystok

Post autor: Chemol »

Tak też myślałem, jednak nie grałem przez dłuższy czas i myślałem, że może coś w tej kwestii się zmieniło.
DIVE OR DIE

Awatar użytkownika
Odoamar
Wodzirej
Posty: 759
Lokalizacja: Animosity Szczecin

Post autor: Odoamar »

sama nazwa mówi za siebie " trafienia z uderzenia "
Obrazek

Awatar użytkownika
FAZIK
Oszukista
Posty: 861

Post autor: FAZIK »

Odoamar pisze:sama nazwa mówi za siebie " trafienia z uderzenia "
Teoretycznie tak, tylko że jak się zderzą powiedzmy dwa samochody to oba jednak troszkę na tym ucierpią.
Oczywiście w WHB to tak nie działa, ale pomylić się można ze względu na rzeczywistość ;).
Life's a game with save and load features disabled.

Awatar użytkownika
Kruszyna
Mudżahedin
Posty: 264
Lokalizacja: Racibórz

Post autor: Kruszyna »

czy można rozdzielać strzały z thundertusk (chodzi mi o to czy mogę z balisty strzelić w jeden oddział a z klopy w drugi )
Krasnoludy, krzaty, Dorfy (znani też jako ważniacy ze złotem) – jedna z ras humanoidalnych, są to praktycznie niscy Żydzi zrobieni z mięśni, alkoholu, bród i zarąbistości.

Awatar użytkownika
kubencjusz
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3719
Lokalizacja: Kielce/Kraków

Post autor: kubencjusz »

IMO nie. Jeden model -> jeden oddział-> jeden cel :)

Awatar użytkownika
Kruszyna
Mudżahedin
Posty: 264
Lokalizacja: Racibórz

Post autor: Kruszyna »

szkoda miałby więcej możliwości
do zabijania
jeszcze jedno czy kotki maja zasade straż przednia
Krasnoludy, krzaty, Dorfy (znani też jako ważniacy ze złotem) – jedna z ras humanoidalnych, są to praktycznie niscy Żydzi zrobieni z mięśni, alkoholu, bród i zarąbistości.

Awatar użytkownika
Robert.P
Wodzirej
Posty: 761
Lokalizacja: Racibórz"Wataha"

Post autor: Robert.P »

Jak dołączysz do nich Łowce to mają.
"Nie pytaj cóż za Istota Krzyczy nocą.Nie pytaj kto czeka na ciebie w cieniu.
To mój krzyk budzi cie nocą.I to ja skrywam sie w cieniu.Jestem Tzeentch a ty jesteś marionetką,tańczącą do mojej melodi..."

REŻIM.DYKTATURA,TOTALITARYZM
Obrazek

Awatar użytkownika
Kruszyna
Mudżahedin
Posty: 264
Lokalizacja: Racibórz

Post autor: Kruszyna »

robert zajmij się swoja armią
(wiem o tym mam podręcznik )
Krasnoludy, krzaty, Dorfy (znani też jako ważniacy ze złotem) – jedna z ras humanoidalnych, są to praktycznie niscy Żydzi zrobieni z mięśni, alkoholu, bród i zarąbistości.

Awatar użytkownika
Slayer Zabójców
Masakrator
Posty: 2333
Lokalizacja: Oleśnica

Post autor: Slayer Zabójców »

Kotki nie posiadają Vanguarda, tak jak powiedział kolega wyżej - dostają go dopiero po dołączeniu Huntera do ekipy :)
Obrazek

Awatar użytkownika
dziekanotr
Wodzirej
Posty: 716
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: dziekanotr »

czesc, zaczynam wlasnei zbierac armie Ogrow, kupilem podrecznik i Irongutow. Co polecacie na poczatek? czy da sie grac samymi Irongutami w corach? idzie jakos?

Awatar użytkownika
ogrmasta
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 171

Post autor: ogrmasta »

Ironi to oczywiście dobry wybór z core.
Dodatkowo potrzebujesz: BSBka, jakiegoś maga, ze 3-4 mournfangi, ironblaster... a zresztą - przeczytaj kilka ostatnich stron w tym temacie zdaje się, że było to już omawiane :)
Przyszedłem na świat pokryty cudzą krwią, krzycząc i kopiąc wszystkich dookoła. Odejdę w ten sam sposób.

Awatar użytkownika
Sevi
Niszczyciel Światów
Posty: 4777
Lokalizacja: Legion Kraków
Kontakt:

Post autor: Sevi »

Polecam zakup batalionu na początek - co z niego skleisz znajdziesz na stronach wcześniej :)
Do batalionu dokupujesz stopniowo: działo, mourny, firebellego. No i kotki oczywiście :)
Wisła Kraków.

Awatar użytkownika
dziekanotr
Wodzirej
Posty: 716
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: dziekanotr »

bsb ,czy jest jego model czy mam bawic sie w konwersje? sa jakies standardowe zlozenia bsbka?
z tego co szybko przejrzalem codex, bede mial cos w stylu mag lord ,bsb 2 malych magow, ironi, dzialo, kawaleria, widze, ze hunter jest wystawiany tez.
firebelly jest az tak spoko?

dzieki za odp, pozdrawiam

_reszka
Chuck Norris
Posty: 556

Post autor: _reszka »

hunter wystawiany jest wyłącznie hobbystycznie. Firebelly - różnie. Niektórzy wolą małego maga, inni firebellego. Wiele się nie pomylę, jeśli założę, że im mniejsze punkty tym częściej go widać w rozpiskach.

bsb - nie ma modelu. Robisz z bulla (ale to brzydkie) albo konwersja.

Awatar użytkownika
Chemol
Wałkarz
Posty: 59
Lokalizacja: Ełk\Białystok

Post autor: Chemol »

Ja BSBka zrobiłem z Golgfaga. Zamiast ręki z mieczem wkleiłem mu rękę sztandarowego. Odciąłem to okrągłe cudo które nosi na plecach i dokleiłem jako sztandar. Wygląda to ok.
DIVE OR DIE

Awatar użytkownika
dziekanotr
Wodzirej
Posty: 716
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: dziekanotr »

a co myslicie o lorze beast na duzym magu a na 2och malych kodexowy lore? chyab beast daje rade co?

czy ironow oplaca sie wystawic oddzial 8 fcg z 2 bohaterami w srodku np?

jesli chodzi o bsbka to bd musial jakos go sobie ogarnac, pewnie z tyrana

pozdrawiam

Awatar użytkownika
Czcibor
Oszukista
Posty: 872
Lokalizacja: WarAcademy Opole

Post autor: Czcibor »

beast jest bardzo przyjemny - dzida laserowa, buffy na ogrowych hero jest miodna, pocisk na odginaczki ale imo nię warto inwestować w dwóch malych magow z naszym lorem. Za droga impreza imo.

Ironów zawsze się tak opłaca wystawiać.

Wypraszam sobię ładny bsb z bulla też może wyjść, trzeba tylko się postarać a nie zrobić na odpier**l:)

pzdro
Fanatic pisze: ledwo savage ogarniam cała rodzina je maluje
już nie chcą do mnie przychodzić bo wiedzą, że pędzel i farbki na nich czekają
Obrazek

Zablokowany