ETC 2014

Moderator: swieta_barbara

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Dydu
Masakrator
Posty: 2288
Lokalizacja: Legion Kraków

Re: ETC 2014

Post autor: Dydu »

Shino pisze:swoja droga juz czekam na te wspaniale dyskusje czy wildzi sa forest spiritami czy elfami :twisted:
Są elfami, które dąForest Spiritami :mrgreen:

Awatar użytkownika
Jarlaxle
Kretozord
Posty: 1651
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Jarlaxle »

Poza tym środowisko jest trochę hermetyczne, w sensie takim, że dawno już chyba nie było jakiegoś dużego ważnego turnieju połączonego np. konwentem itp. Gdzie ludzie postronni mogli by zobaczyć i się zainteresować hobby.
W Poznaniu jest Pyrkon. Największy i zarazem najlepszy konwent fantastyki w Polsce. Lokalizacja na targach poznańskich, blisko jest szkoła noclegowa. Jakieś 100-150 metrów. Turniej battle'a spokojnie można połączyć z takim konwentem. Hordy nowych graczy :P

Kalesoner
Szczur Królów
Posty: 13706
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: Kalesoner »

Shino, to tak jakbyś zapytał czy John Godson jest murzynem czy polakiem, jest jednym i drugim chociaż niektórzy nie chcą się z tym pogodzić. :wink:
Obrazek

Awatar użytkownika
Akadera
Falubaz
Posty: 1349
Lokalizacja: Białystok - Front Wschodni

Post autor: Akadera »

Królik pisze:
Shino pisze: Brettonia w koncu tez dostala jakas swoja linijke tekstu w ar:
Scroll, Silver Mirror, Crown: max 2 in total
No wreszcie :)
Wcześniej było chwilowe ograniczenie do 1 scrolla w brecie. A teraz i tak wybór prosty i niewiele zmieniające ograniczenie ale doceniam, że się chłopaki starają by żadna armia nie miała zapisu "no restrictions" :D
kudłaty pisze:Wiadomo alkohol jest dla ludzi, ale śliwowica jest dla frontu wschodniego

Awatar użytkownika
Daw
Masakrator
Posty: 2467
Lokalizacja: Wars i Sawa

Post autor: Daw »

Też tak prace obecnego AR oceniam - starają się jak najwięcej zamieszać, przemielić i dopiero po fakcie zobaczą co z tego wyjdzie :D
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Lazur
Niszczyciel Światów
Posty: 4573

Post autor: Lazur »

Beastmeni pewnie będą mieli ASF i dostęp do wszystkich lorów.
Obrazek

Awatar użytkownika
Grolshek
Administrator
Posty: 7842
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Grolshek »

Lazur pisze:Beastmeni pewnie będą mieli ASF i dostęp do wszystkich lorów.
I reroll missfire'a na słoneczku...
Spróbuj lepszej gry: boltaction.pl

Awatar użytkownika
Akadera
Falubaz
Posty: 1349
Lokalizacja: Białystok - Front Wschodni

Post autor: Akadera »

Lazur pisze:Beastmeni pewnie będą mieli ASF i dostęp do wszystkich lorów.
Czas zacząć lobbować to samo dla orkasów :D
kudłaty pisze:Wiadomo alkohol jest dla ludzi, ale śliwowica jest dla frontu wschodniego

Caledor19
Oszukista
Posty: 841

Post autor: Caledor19 »

Nie podoba mi sie ze az tak ingeruja w AB BoChu... Sam gram ta armia i najmocniejsza nie jest ale zeby przenosic jednostki do innych slotow? Z punktu widzenia maksowania rozpy jest to poprostu zajebiste ale mam jednak nadzieje ze to nie przejdzie...

Najlepiej by zrobili gdyby zlikwidowali na tej armii max dorabianych PD i zostawiajac pkt bonusowe
Warhammer to nie jest sport

Awatar użytkownika
Crusader
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3110

Post autor: Crusader »

Caledor19 pisze: Najlepiej by zrobili gdyby zlikwidowali na tej armii max dorabianych PD i zostawiajac pkt bonusowe
Myślę, że akurat tego by nie chcieli inni gracze :)

Caledor19
Oszukista
Posty: 841

Post autor: Caledor19 »

To na pewno no ale jak bardzo by zmienila sie Twoja rozpa z ostatniego etc? Dorabiamy sobie teraz latwo 3 kosci a na 5 shamanow to moze ze 2 channele by doszly, to az tak rozpy chyba nie gnie bo tak czy siak nawet na slabe wiatry magii i tak wpuscisz to co chcesz
Warhammer to nie jest sport

Awatar użytkownika
Crusader
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3110

Post autor: Crusader »

Ta armia opiera się praktycznie tylko na magii i steadfaście, ale inni gracze będą smutni jak będą mieli 3DDki kontra nasze 12 :) Taka niby jest idea, że tym właśnie punktuje, ale zaraz się okaże, że "armią na bocznych kółkach to sobie można grać" :D
pozdro

Caledor19
Oszukista
Posty: 841

Post autor: Caledor19 »

Ale bez tego Boch jest poprostu slaby. Wydaje mi sie ze taka byla mysl przewodnia tego AB zeby taki Boch miazdzyl w magii a bez PD tego to niestety slaba armia :(
Warhammer to nie jest sport

Awatar użytkownika
Niedziel
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 182

Post autor: Niedziel »

Nad Krasnoludami to z pracą nie przesadzają;p
Prawdziwy Legionista nie ma kaca...

Theo
Falubaz
Posty: 1155

Post autor: Theo »

co do krasi chcą się wstrzymać do nowego booka

Awatar użytkownika
Barbarossa
Mniejsze zło
Posty: 5612

Post autor: Barbarossa »

Ufff, a już myślałem, że dadzą im inicjatywę 5 i gyrocoptery w core'ach.

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9482
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

Barbarossa pisze:Ufff, a już myślałem, że dadzą im inicjatywę 5 i gyrocoptery w core'ach.
Zapomniałeś o rerollach w CC. Musi je miec każda armia. To zresztą zbalansowałoby ASF - jakby mieli go wszyscy :P
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

Awatar użytkownika
crovaxus
Kretozord
Posty: 1834
Lokalizacja: "Rogaty Szczur" Starogard Gd.
Kontakt:

Post autor: crovaxus »

troche za bardzo ingerują w zasady z RB, całe to przenoszenie slotów i dopuszczanie specjali jak w przypadku TK. Troche przesadzają chłopaki..
"For a sharp second, Selenia froze, and Crovax's blade found home. As the Angel shattered like glass, Crovax felt his mind collapse - the curse had been fulfilled"
- The tale of Crovax the Cursed

Awatar użytkownika
Shino
Nerd Forumowy
Posty: 13990
Lokalizacja: Ordin Warszawa

Post autor: Shino »

wg. rulebooka mozna brac speciali, wiesz? :wink:

Awatar użytkownika
Golonka
Masakrator
Posty: 2947

Post autor: Golonka »

Crus nie piernicz. Ideą besti jest napier****nie, spytaj się Kumka on ci to wyjaśni :D
Furion pisze:
@nders9 pisze:
Can units deploy closer than 1" apart?
No, becouse no.

ODPOWIEDZ