Makieta na Bazyliszka

Fantasy skirmish ze stajni Reapera.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Baton
Mudżahedin
Posty: 245
Lokalizacja: Cobra Kai

Makieta na Bazyliszka

Post autor: Baton »

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
poczatki pracy... co jakis czas bede wrzucał foty z postepu pracy :D

Awatar użytkownika
Baton
Mudżahedin
Posty: 245
Lokalizacja: Cobra Kai

Post autor: Baton »

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

a to juz z mostami :D jeszcze dzisiaj postaram sie dac jakies foty z figurkami (jak sie nie uda dzisiaj to beda jutro koło 12.00)...

Budda
Chuck Norris
Posty: 375
Lokalizacja: Moria Green Team

Post autor: Budda »

gicior. podoba mi sie. mialem kiedys podobny plan ale za malo styroduru.

Tomash
Spaministrator
Posty: 7890
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Tomash »

Przy takim nakładzie pracy Marcina, tej ilości wożonego przeze mnie przez Warszawę styroduru (jezusmaria!) i zapłaconej za ów styrodur floty przez Przemka, po prostu musi się udać ;)
Hail to Marcin - będzie to prawdopodobnie najlepszy stół do grania w skirmishe w Polsce.

A potem pociskamy z hirstami ;)
Admin-cieć: póki forum działa, jestem niewidoczny :mrgreen:
A tak serio: rzadko bywam na forum, rzadko sprawdzam PMki. W sprawach ogólnoforumowych lepiej kontaktować się z innymi administratorami. Najlepszy kontakt ze mną to mail: tomekrs@o2.pl

Awatar użytkownika
Nilgar
Kretozord
Posty: 1502
Lokalizacja: Caledor
Kontakt:

Post autor: Nilgar »

Hirsty leżą na cle ale miałem problem z odbiorem przez ten skandal z innym amerykańskim kontrahentem :? Na Bazyliszka na pewno nie zdążymy z bardziej zaawansowanymi budowlami ale na szczycie centralnego obiektu na pewno stanie porządna egipska świątynia (to co trzeba mam już na szczęście od dawna odlane).
Jeśli chodzi o konstrukcję to Zahor jest niesamowity - stół prosi się żeby nazwać każdą skałkę, wąwozik itd. Dwa dni temu rozegraliśmy pierwszą testową bitewkę i Marcin postanowił wporwadzić pewne zmiany (Elfy mają już swoją Orlą Skałę ;). Kolejny test w przyszłym tygodniu chyba, że Tomash podjedzie wcześniej z Nefsokarami - to powinno być interesujące...

Po Bazyliszku oczywiście zapowiadany turniej w Wilczej Jamie - powinny być tam już wtedy dostępne blisterki z Warlorda (chyba, że koleżeństwo wcześniej mi je rozdziobie, bo np. z karzełków zostały już pojedyncze sztuki)
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Baton
Mudżahedin
Posty: 245
Lokalizacja: Cobra Kai

Post autor: Baton »

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Jeszcze szlifowanie, sklejanie, szpachlowanie i maowanie :D

Tomash
Spaministrator
Posty: 7890
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Tomash »

Nefsokarzy i Crusaderzy są zaparkowani u Marcina - można zawsze nimi zagrać. A ja spadam do Krakowa rzezać w czterdziestkę :)

A Ty, Przemek, maila sprawdź :)
Admin-cieć: póki forum działa, jestem niewidoczny :mrgreen:
A tak serio: rzadko bywam na forum, rzadko sprawdzam PMki. W sprawach ogólnoforumowych lepiej kontaktować się z innymi administratorami. Najlepszy kontakt ze mną to mail: tomekrs@o2.pl

Awatar użytkownika
Metalwalker
Wałkarz
Posty: 86
Lokalizacja: Wilcza Jama, Tarchomin

Post autor: Metalwalker »

EEEE jakby tu powiedzieć , dziś pocsnołem z kolegą i udało mi się wszystko poszlifować i pierwszy raz poszpachlować teraz to już niedługo zostanie malowanie i wykoniczenia!!

Awatar użytkownika
Nilgar
Kretozord
Posty: 1502
Lokalizacja: Caledor
Kontakt:

Post autor: Nilgar »

Dzień za dniem makieta do Warlorda nabiera kształtów, sprawiając coraz większe wrażenie na tych, którzy mieli zaszczyt docenić jej piękno. Spragnione sławy warbandy zdążyły przelać już pierwszą krew, testując możliwości jakie daje teren oraz kładąc podwaliny pod pole przyszłych epickich bitew .
Bohaterskie czyny wymagają legendy, a legenda piewców. Jako sponsor całego zamieszania i jeden ze spirytus movens tego przedsięwzięcia, chciałbym ogłosić niezobowiązujący konkurs na nazwę settingu, na jakim będziemy rozgrywać swe zmagania.
Ponieważ makieta Zahora składa się z dwóch odrębnych i niezależnych części, każda z nich zasługuje na swą własną nazwę, wiernie oddającą charakter pola bitwy i pozwalającą należycie docenić kunszt autora makiety. Moje propozycje to "Świątynia Płaczu" dla części składającej się ze świątyni i pustynnych wąwozów, oraz "Padół Łez" dla jaskini. Bardzo liczę na Wasze propozycje…
Obrazek
Obrazek

Tomash
Spaministrator
Posty: 7890
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Tomash »

Nilgar, a maila czasem czytasz? :twisted:
Admin-cieć: póki forum działa, jestem niewidoczny :mrgreen:
A tak serio: rzadko bywam na forum, rzadko sprawdzam PMki. W sprawach ogólnoforumowych lepiej kontaktować się z innymi administratorami. Najlepszy kontakt ze mną to mail: tomekrs@o2.pl

Awatar użytkownika
Asassello
Pan Spamu
Posty: 8176
Lokalizacja: Warszawka - Kult
Kontakt:

Post autor: Asassello »

takie pytanie troche oderwane od makiety?
o ktorej mniej wiecej planowany jest pokaz gry? (bo rozumiem, ze to sobota bedzie?) i ile bedzie trwał.

chciałbym obejrzec jak to wyglada w praktyce, bo zasady nie sa głupie.
a ze gram w WFB to fajnie by było, gdyby pokaz zachaczał jakos o przerwe miedzy bitwami :)

pozdrawiam
Obrazek

Awatar użytkownika
Nilgar
Kretozord
Posty: 1502
Lokalizacja: Caledor
Kontakt:

Post autor: Nilgar »

Tomash pisze:Nilgar, a maila czasem czytasz? :twisted:
Od póltorej tygodnia nie mam dostępu do sieci, więc sporadycznie. Dzięki za info odnośnie G... - grząski grunt :?

Przyznaj się, że prowadzisz ten pokaz jako pierwszy w Polsce Black Lightning Team i ustal te godziny :wink: Ja zakładam pokaz przez cały czas ale sam niewiele go będe mógł zaoferować (tym razem nie będę miał pomocy na stoisku, więc nie wiem czy wystarczy choć na jedną potyczkę), spróbuję natomiast domalować warband, może zagra nim ktoś inny :cry:


@Baton: wrzuć proszę jakieś nowe zdjęcia, bo się doczekać nie mogę - tylko please trochę większe niż ostatnio
Ostatnio zmieniony 3 paź 2007, o 08:14 przez Nilgar, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek
Obrazek

Tomash
Spaministrator
Posty: 7890
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Tomash »

Nastawiam się na pokazywanie w tak szerokim zakresie czasowym, jak się da - w sensie, oba dni sobie zarezerwowałem. Psychicznie pewnie nie wytrzymam i w niedzielę może kogoś pogryzę, ale w każdym razie myślę, że będzie można wpadać o dowolnej porze :)
Admin-cieć: póki forum działa, jestem niewidoczny :mrgreen:
A tak serio: rzadko bywam na forum, rzadko sprawdzam PMki. W sprawach ogólnoforumowych lepiej kontaktować się z innymi administratorami. Najlepszy kontakt ze mną to mail: tomekrs@o2.pl

Awatar użytkownika
Metalwalker
Wałkarz
Posty: 86
Lokalizacja: Wilcza Jama, Tarchomin

Post autor: Metalwalker »

Oto zdjęcia makiety po pierwszym malowaniu jeszcze tylko pomalowanie gleby i małe dokoniczenia i konie!!
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

PS. tomku sksuj porzednie posty pisane przez batona , nie ma zdjęć bo musiałem ograniczyć galerię z gdzie były zapisane!![/img]

Awatar użytkownika
Baton
Mudżahedin
Posty: 245
Lokalizacja: Cobra Kai

Post autor: Baton »

No to zostałem uprzedzony :D ale foty są...
Jak sie podoba?? bo mi bardzo :D

Diabeuu
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 151
Lokalizacja: prawidłowa strona wisły

Post autor: Diabeuu »

Miałem przyjemnośc obejrzeć wczoraj makiete i powiem tyle: jest piękna :!:

Marcin odwalił kawał bardzo dobrej roboty =D>

Awatar użytkownika
Folko
Plankton
Posty: 2
Lokalizacja: Orkowa Wiocha

Post autor: Folko »

Witam serdecznie !!!!! MÓJ PIERWSZY POST !!!!! HAHAHAHA
Makieta jest mistrzem, i nie mogę się doczekać jak zaleją ją moje gobosy BUAHAHAHAHHAHA :twisted:

Diabeuu
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 151
Lokalizacja: prawidłowa strona wisły

Post autor: Diabeuu »

:shock: to ktoś wogóle gra Revenami?

Awatar użytkownika
Nilgar
Kretozord
Posty: 1502
Lokalizacja: Caledor
Kontakt:

Post autor: Nilgar »

My

Awatar użytkownika
Nilgar
Kretozord
Posty: 1502
Lokalizacja: Caledor
Kontakt:

Post autor: Nilgar »

My

ODPOWIEDZ