miejsca na LL - interpretacja regulaminu na sezon 2014

Tematy z poprzednich sezonów LL

Moderatorzy: Dymitr, CzarnY, c4h10

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Lidder
Niszczyciel Światów
Posty: 4679
Kontakt:

Re: miejsca na LL - interpretacja regulaminu na sezon 2014

Post autor: Lidder »

Ktoś się bawi...

Awatar użytkownika
Marys
Masakrator
Posty: 2089
Lokalizacja: Festung Breslau

Post autor: Marys »

Czy kluby, w których imieniu głos oddaje Furek i Lidder mają problem z tym, że Furek i Lidder klikają w przycisk "wyślij"? Uważasz, że Kudeł albo Furek oddają głosy bo ja im tak powiedziałem? Teraz ja jestem wielkim "pozawarszawskim" bossem? To już jest śmieszne i nie sądzę by było czymkolwiek poza próbą wygrania dyskusji. Bo w mojej ocenie nie dyskutujesz ze mną po to, by zmienić złe zasady, wyklarować i unowocześnić regulamin. Ty traktujesz tę rozmowę jak potyczkę i chwytasz się wszystkiego, by wygrać. Ignorujesz to co istotne w całej sytuacji. Szkoda mi czasu na takie rozmowy.
Jankiel pisze: Allstars w ch... Cały jeden reprezentant, który nie umie zmierzyć 12" od bsb, specjalista od rzucania kostkami i kręcenia o tym filmów, człowiek, który próbował się wcisnąć do repy grając każdą armią po kolei (ale wszystkimi obsysał), kolejny, który cały rok nie grał i ostatni, który zamiast ćwiczyć skilla, to podbudowuje ego politykowaniem na LL. Nie da się wygrać.

Kalesoner
Szczur Królów
Posty: 13706
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: Kalesoner »

Widzisz, znów nie piszesz o konkretach, tylko o stylu mojej wypowiedzi. Konkrety są takie: jeśli istnieje podejrzenie, że coś jest niezgodne z regulaminem, to nie jest ważne, że znajomym beneficjentów tego łamania regulaminu to nie przeszkadza. Ważny jest fakt łamania regulaminu. To, że jednemu palaczowi, nie przeszkadza, to że drugi kurzy w windzie, nie oznacza jeszcze, że osobie niepalącej będzie to też na rękę. Ja rozumiem, że na tę sprawę można patrzeć z więcej niż jednej perspektywy, idealnie by było gdybyś tez spróbował to zrozumieć. Inaczej rzeczywiscie moje pisanie z Tobą nie przynosi zadnemu z nas pożytku.

Nie uważam że pokrzydzowny jest kumpel Kudłatego, tylko cała reszta. I nie interesuje mnie dobro kumpla Kudłatego, tylko całej reszty, któa w moim odczuciu moze czuć się oszukana.
Ostatnio zmieniony 5 lis 2013, o 12:48 przez Kalesoner, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek

Awatar użytkownika
Dymitr
Ace of Spades
Posty: 11531
Lokalizacja: The Gamblers

Post autor: Dymitr »

Znowu występujesz jako obrońca jakiejś grupy ludzi. Powiedz nam proszę, kto czuje się pokrzywdzony?
Lohost pisze: Nie myslalem ze to kiedys powiem, ale za Dymitra byl ordnung i az mi tego brakuje.

Kalesoner
Szczur Królów
Posty: 13706
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: Kalesoner »

To samo porównanie co wcześniej, reszta przechodniów nie musi czuć się pokrzywdzona, kiedy widzi goscia przechodzącego na czerwonym. Co nie zmienia faktu, ze ten gość łamie jakiś obowiazujący regulamin.
Obrazek

Awatar użytkownika
Dymitr
Ace of Spades
Posty: 11531
Lokalizacja: The Gamblers

Post autor: Dymitr »

Ale tak na poważnie, jest jakaś reszta? Rozumiem, że Twój Klub (jego przedstawicielem jesteś) - ok. Ktoś jeszcze?
Lohost pisze: Nie myslalem ze to kiedys powiem, ale za Dymitra byl ordnung i az mi tego brakuje.

Awatar użytkownika
Marys
Masakrator
Posty: 2089
Lokalizacja: Festung Breslau

Post autor: Marys »

Ale palacz jest złym porównaniem. I doskonale o tym wiesz. Bo Kudłaty nie pali tam gdzie jest zakaz. On pali tam gdzie wolno, tylko w zastępstwie kumpla i to ich wspólne fajki. Tobie przeszkadza, że to nie kumpel pali tylko kudłaty. A mi wisi kto pali. o ile liczba palaczy się zgadza. Kaleson szkoda czasu. Może czas przejść do tematów konstruktywnych, warto od nowa zdefiniować kto i jak powinien dostawać miejsca w przyszłości na ll?
Jankiel pisze: Allstars w ch... Cały jeden reprezentant, który nie umie zmierzyć 12" od bsb, specjalista od rzucania kostkami i kręcenia o tym filmów, człowiek, który próbował się wcisnąć do repy grając każdą armią po kolei (ale wszystkimi obsysał), kolejny, który cały rok nie grał i ostatni, który zamiast ćwiczyć skilla, to podbudowuje ego politykowaniem na LL. Nie da się wygrać.

Awatar użytkownika
Dydu
Masakrator
Posty: 2288
Lokalizacja: Legion Kraków

Post autor: Dydu »

Mastera w Szczecinie zgłaszał Furion, Mastera w Poznaniu Kudłaty oszukali ludzi głosujących na mastery tak samo jak
Śmiechu nie organizując w tym sezonie mastera w Babicach i Kraków robiąc mastera na 1600 zamiast na Euro.

Awatar użytkownika
Furion
Postownik Niepospolity
Posty: 5712
Lokalizacja: Gorzów Wlkp. "Rogaty Szczur"

Post autor: Furion »

Konkrety - kogo oszukałem poświęcając tydzień roboczogodzin. Chętnie posłucham.

Awatar użytkownika
Sevi
Niszczyciel Światów
Posty: 4777
Lokalizacja: Legion Kraków
Kontakt:

Post autor: Sevi »

Marys pisze:Może czas przejść do tematów konstruktywnych, warto od nowa zdefiniować kto i jak powinien dostawać miejsca w przyszłości na ll?
+1, przejdźmy do konkretów, a zakończymy obrzucanie się błotem.
Wisła Kraków.

Awatar użytkownika
Furion
Postownik Niepospolity
Posty: 5712
Lokalizacja: Gorzów Wlkp. "Rogaty Szczur"

Post autor: Furion »

Znalazłem komentarze osób pokrzywdzonych przez moją pracę włożoną w mastera którego współorganizowałem:
Bardzo fajna, sympatyczna impreza trochę kameralna, ale to nie o to chodzi by był tłok jak dworcu centralnym.

----------

Turniej mega. Najlepszy Lokal na jakim w życiu byłem! :D

----------

Turniej rewelacja, świetna organizacja, wszystko na najwyższym poziomie, nic tylko się uczyć od chłopaków, na pewno zapożyczymy parę rozwiązań na masterze u nas ;). Szkoda ze frekwencja kulała, może za rok po pozytywnych opiniach będzie lepszy odzew środowiska.

----------

Sala - 7/10. Gdyby było więcej osób to byśmy się nie pomieścili. A że było nas 40tu (^^), to wyszło spoko. Miejsca między stołami było akceptowalnie dużo. Sala dobrze wentylowana.

Miejscówka - 10/10. Imo świetna wejściówka, było gdzie zaparkować, było blisko do Kajdana i Dondera perfect ; )

Spanie - 15/10. u Kajdana! ; ) naj naj spanie na świecie, do tego atrakcje, które uciszę skromny "what happens in Vegas stays in Vegas" na co moim oddani fani (lekko zawiszczący mi sukcesu i popularności) odpowiedzą, ze trzeba opublikowac moje dzieł(a) dla potomności - więc w skupieniu czekam ; )

Żarcie 10/10- generalnie sama idea, że w wejściówce za 40 zł masz dwa obiady to 10/10. Dodatkowo, minibufet samoobsługowy z herbatą, zupkami knorra i ciasteczkami na słodko i na krucho to zdecydowane 10/10. Moim zdaniem wykurw... było to ile żarcia mozna było dostac w cenie wejściówki i go kurcze nie brakowało! Grill nie był mi potrzebny do szczęścia ^^

Imprezka 10/10 - Szafa super, świetna rozgrywka przy pokerze, przysiadł się nawet szef knajpy (i dorzucił do puli^^) świetny klimat z chłopakami z SS, + Furion Kędzierson i Jagal (łatwo!! ^^ choc biedny Ty byłes biedny, trauma na wieki ; ( ) - atrakcje i radości, za rok zostanę jednak do oporu a nie odpadne na poczatku nocy ; /

Ramówka czasowa - 9/10, druga bitwa i 20 minut opóźnienia na jedną bitwę. Jako że była to bitwa Koconia z Klopsem uważam to za w 100% wybaczalne! na taką bitwe mógłbym patrzec godzinami^^ (zresztą filmik z bitwy Andrew z Klopsem tez powinien byc syty!) Klops do SS powiadam!

Nagłośnienie - 7/10. W zupełności wystarczające na taką salę.

Gospodarze na 10 punktów tak plus minus dałbym zyltradwaklidryliard (nie szukajcie w googlach sam własnie stworzyłem tą słodką liczbę!). Kajdan i Donder fantastycznie nas ugościli, chłopaki (i dziewczyny, dodatkowe punkty ^^) ze Szczecina stworzyli FANTASTYCZNY klimat. W życiu nie pomyslałem że lokal na 20 h od domu moze być tak zajebisty! Jak już jestem po mogę powiedziec ze jest to najlepszy master na jakim byłem, a myślałem że Kozłowa nic nie pobije - no cóż, patriotyzm lokalny musi przegrać z obiektywizmem! To że master został zniszczony terminem nie zmienia faktu że jest to najbardziej uber turniej w roku, i za rok na 100% będę (ale tym razem może będę spał na sali xD).

Kto nie był ten trąba!

----------------------

Dzięki wszystkim za super turniej, na pewno nie zasluzyl na tak niska frekwencje... Tak jak mlody pisal pozyczymy kilka pomyslow na naszego mastera :D (Tosty rano rox!) 7-8 lipca ZAPRASZAMY!

----------------------

Turniej super!
Organizacja na najwyższym poziomie .Dobre jedzenie i słodkości :)

---------------------

Fajny turniej relacja wkrótce

---------------------

Dzięki za git turniej, świetnie się bawiłem. Gratki dla organizatorów. Za rok pojawię się na pewno!

--------------------

Co do samego turnieju - byl rewelacyjny, swietna organizacja, widac ze wiele osob wlozylo mase pracy w przygotowanie imprezy - brawo!

----------------

Cieszę się niezmiernie, że byłam na tym turnieju, to był chyba najlepszy master na jakim w życiu byłam

Dziękuję za wspaniały turniej.
Kaleson, same problemy jak widać.

Kalesoner
Szczur Królów
Posty: 13706
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: Kalesoner »

Furion widac, ze nie wiesz, albo nie chcesz wiedzieć o czym tutaj mowa. Ocena masterów jest w tematach masterów. Ocena wałów na LL jest na LL, o na przykład tutaj.
Obrazek

Awatar użytkownika
Furion
Postownik Niepospolity
Posty: 5712
Lokalizacja: Gorzów Wlkp. "Rogaty Szczur"

Post autor: Furion »

Wałem jest, że ciągle nie czaisz bazy, że wała nie ma.

Każdy z dobrej woli poświęca czas na aktywizację środowiska, żeby więcej osób grało w ludki, a Ty coś pierdolisz, podpierając się dziurawym regulaminem, który nie zabrania przynależności do wielu klubów i który trzeba zupdate'ować. No i z tego tytułu jedynym pokrzywdzonym murzynem na pasach (czy jakoś tak) jesteś Ty.

pozdrawiam
Furion

Kalesoner
Szczur Królów
Posty: 13706
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: Kalesoner »

Furion, napinasz się jak stara plandeka na Żuku.

Wałek jest w tym, że 1 klub ma wiecej niż 1 miejsce za mastery na LL. Że jeden klub zgłasza turniej, a drugi dostaje za to meijsce na LL. Że ludzie myślą, że głosują na ośrodek x, a później sie okazuje, ze ten ośrodek jest uzalezniony od ośrodka y. Wszystkie te rzeczy można załatwić zmieniajac regulamin, tak aby w przyszłosci wszystko było jasne. Do tego ma dążyć ta rozmowa
Obrazek

Awatar użytkownika
Marys
Masakrator
Posty: 2089
Lokalizacja: Festung Breslau

Post autor: Marys »

rozumiem, że Kudłatemu z the Gamblers turnieju byś nie przyznał, ale Kudłatemu z PKB Sztab już tak? Zajebiście politykujesz widzę. Nie ważny poziom mastera. Ważne kto za niego głos będzie miał. Brawo! Ja mam nadzieję, że jednak ludzie na mastery głosują. A sojusze i frakcje na czas trwania głosowań można tworzyć pod róznymi szyldami klubowymi.
Ostatnio zmieniony 5 lis 2013, o 13:42 przez Marys, łącznie zmieniany 1 raz.
Jankiel pisze: Allstars w ch... Cały jeden reprezentant, który nie umie zmierzyć 12" od bsb, specjalista od rzucania kostkami i kręcenia o tym filmów, człowiek, który próbował się wcisnąć do repy grając każdą armią po kolei (ale wszystkimi obsysał), kolejny, który cały rok nie grał i ostatni, który zamiast ćwiczyć skilla, to podbudowuje ego politykowaniem na LL. Nie da się wygrać.

Kalesoner
Szczur Królów
Posty: 13706
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: Kalesoner »

Kudłatemu bym przyznał mastera, bo nigdy nie zawiódł w jego organizacji. Podobnie też złych opinii nie słyszałem o Szczecinie.
Ale chciałbym, żeby w momencie, w któym chłopaki zmieniają klub przed DMP zrzekli się meijsca na LL na rzecz klubu, w któym wcześniej byli. Chciałbym wiedzieć, ze zagłosowałem na całe środowisko, a nie na jedna osobę z innego klubu. I tak skoro twierdzisz, ze to i tak byłyby głosy Kudłatego i Furiona, tylko, ze pisane przez kolegów, to nic na to nie poradzę. Widać takiego doczekalismy się środowiska.
Obrazek

Awatar użytkownika
Marys
Masakrator
Posty: 2089
Lokalizacja: Festung Breslau

Post autor: Marys »

Twierdzę, że teraz to są głosy środowisk, wpisane przez Kudłatego i Furiona.
Jankiel pisze: Allstars w ch... Cały jeden reprezentant, który nie umie zmierzyć 12" od bsb, specjalista od rzucania kostkami i kręcenia o tym filmów, człowiek, który próbował się wcisnąć do repy grając każdą armią po kolei (ale wszystkimi obsysał), kolejny, który cały rok nie grał i ostatni, który zamiast ćwiczyć skilla, to podbudowuje ego politykowaniem na LL. Nie da się wygrać.

Awatar użytkownika
Necromanter
Falubaz
Posty: 1003
Lokalizacja: Olsztyn
Kontakt:

Post autor: Necromanter »

Chętnie poprę propozycje zniesienia miejsca na ll za organizację masterów. Środowiska, które organizują tego typu eventy w ciągu roku również są w stanie zrobić 3 lokale, żeby uzyskać miejsce na ll.

Jeśli ten pomysł nie przejdzie to również warto sprecyzować zapis z regulaminu
2.3 Klub uzyskuje jedno miejsce na Liście Ligowej po zorganizowaniu turnieju klasy master w poprzednim sezonie.
W przypadku lokali jest zapis, że nie można przekazywać turniejów na rzecz innego klubu. Tak samo interpretowałbym miejsca na ll. Tzn. miejsce dostaje przedstawiciel klubu Z TEGO KLUBU na ll. Co ze zmianą barw klubowych ? Myślę, że okres 3-6 miesięcy jest wystarczający jeśli chodzi o to, aby zastanowić się z którym klubem dana osoba będzie sympatyzowała i go reprezentowała. Jako wiążące proponowałbym przyjęcie przynależności klubowej, która jest wpisana w rankingu ligi.
PiotrB pisze:Oczami wyobraźni widzę te tłumy i uśmiechniętego Sola podającego kiełbaskę ...eh ...bezcenne :)

kudłaty
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3552

Post autor: kudłaty »

Kurcze, że wcześniej tu nie wszedłem. Zazdroszczę Ci kalesoner od dawna nie mam czasu by zakładać i prowadzić trollwątki, a co dopiero rozwijać je do 4 stron.

Muszę Ci powiedzieć majstersztyk. I Ci wszyscy pseudomyśliciele, którzy uwierzyli, że naprawdę masz problem z tym, że za 4 mastery są 4 miejsca na LL. Petarda, nasz filmik z Furionem o HE przy tym jest słaby niczym gra Legii w tegorocznej lidze europejskiej.

Kawał dobrej roboty!

pozdrawiam wszystkich którzy się nabrali
kudłaty

Kalesoner
Szczur Królów
Posty: 13706
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: Kalesoner »

Kolejny merytoryczny post jednego z 6 gamblersów na ll. Gratuluję.
Obrazek

ODPOWIEDZ