Star Wars: The Old Republic MMO

Moderator: Zaklinacz Kostek

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Klafuti
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3445
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Star Wars: The Old Republic MMO

Post autor: Klafuti »

Ja gram od ponad pół roku i jedyne co zapłaciłem to jakieś 20 zł na minimalną ilość cc, żeby dostać prefered status. Gołe f2p jest mimo wszystko niegrywalne, gdy chce się zrobić coś poza odklepaniem głównej fabuły.
Tak przynajmniej jest pretekst, by robić coś w end game - tłuczenie gold farmy na unlocki (które z resztą mam prawie wszystkie) z aukcji.

Szkoda tylko, że tak mało osób w to gra. Znalezienie grupy 8 osób na rajd trwa godzinami. A passy w szafce leżą i się kurzą. Może na amerykanskich serwerach byłoby lepiej z populacją ale za to ping byłby odczuwalny.

@Szwentas: a na jakim serwerze grasz?
Obrazek
"Głos opinii publicznej nie jest substytutem myślenia."
~Warren E. Buffett

Awatar użytkownika
Szwentas
Masakrator
Posty: 2200
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: Szwentas »

Serwer TFN strona niestety Empire:/ gildia Hope and Glory http://www.hopeandglory.eu/ (jak by ktoś szukał zajebistej między narodowej gildii)

Serio szukasz grupy godzinami? w ostatnim miesiącu zrobiłem niezliczoną liczbę rajdów na 3 altach i raczej nie miałem problemów najważniejsze jest kiedy takiej grupy szukasz w godzinach 18-22 naprawdę łatwo o grupę po 2 i rano nawet nie próbuje a najlepiej być w aktywnej gildii wtedy jest najłatwiej.
Wiem że da sie grać nie płacąc ale ja na to za leniwy jestem.
Obrazek

Awatar użytkownika
Klafuti
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3445
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Klafuti »

Ja siedzę na serwerze the Progenitor niestety. Na znalezienie grupy do fp czekam zwykle kilka minut, ale do opsów to jest maraton. Moze przez to, że jestem dps-em, dlatego po stronie empire mam tanka, może tym będzie łatwiej, ino najpierw go skończę.
Obrazek
"Głos opinii publicznej nie jest substytutem myślenia."
~Warren E. Buffett

Awatar użytkownika
Szwentas
Masakrator
Posty: 2200
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: Szwentas »

No ten serwer to był czyst RP na początku... Dps zawsze bedzie miał trudno ze znalezieniem grupy
Obrazek

Awatar użytkownika
Klafuti
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3445
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Klafuti »

Wygląda na to, że kupię sobie suba - od 12 września dodatek jest udostępniany za darmo subskrybentom. \:D/

Cierpliwość popłaca. Jeszcze niedawno płaciłbym 70zł, teraz nieco ponad 30 za miesiąc subskrybcji.
Obrazek
"Głos opinii publicznej nie jest substytutem myślenia."
~Warren E. Buffett

Awatar użytkownika
Domino
Falubaz
Posty: 1490

Post autor: Domino »

Ja po raz czwarty wracam do gierki :). Pewnie znowu endgame mnie zniechęci, ale jednak jest w tym świecie coś, co powoduje, że po chwili przerwy chce mi się robić kolejną postać :D. Po powertechu, shadole i sorcererze przyszła kolej na Sentinela :).
Myślę też, że opłacę sobie grę na dwa miesiące, skoro jest opcja zassania dodatku za darmo!

Awatar użytkownika
Klafuti
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3445
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Klafuti »

Dodatek jest stworzony z myślą o end game. Z resztą zawsze jest tam coś do robienia.
Jedyną znaną mi grą, w której nie ma problemu end game'u jest eve, bo tam NIE MA endgame'u.
Obrazek
"Głos opinii publicznej nie jest substytutem myślenia."
~Warren E. Buffett

Awatar użytkownika
Szwentas
Masakrator
Posty: 2200
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: Szwentas »

Nie bardzo kummam o co wam z endgamem chodzi, każda klasa miała do zrobienia coś podzielone na 3 akty. Najczęściej na koniec było to zabicie głównego wroga danej klasy itp. No nie było endgamu konfliktu republiki imperium ale mają wychodzić dodatki nowe operacje fp które będą go rozszerzać jak makeb S&V czerka.
Ciekawy jestem nowego pvp co wyjdzie w 2.4 4vs4 na arenie:)
Obrazek

Awatar użytkownika
Domino
Falubaz
Posty: 1490

Post autor: Domino »

Endgame to ta część gry, kiedy skończyło się już expienie postaci, w tym wypadku ukończyło się ścieżkę fabularną. ToR niestety endgame miał boleśnie gówniany, czego nie mogłem przetrawić po WoWie, gdzie ta sprawa wygląda znacznie lepiej. Gry fajnie by się uzupłniały, ToR ma świetne zrobiony rozwój postaci, ale brak mu wciągającego endgamu, jakim może pochwalić się WoW ;)

Awatar użytkownika
Akadera
Falubaz
Posty: 1349
Lokalizacja: Białystok - Front Wschodni

Post autor: Akadera »

Mam nieużywany klucz aktywacyjny do swotora (w tym 30 dni grania z subskrypcją). Sprzedam za 25zł.
kudłaty pisze:Wiadomo alkohol jest dla ludzi, ale śliwowica jest dla frontu wschodniego

Awatar użytkownika
Aldean
Kretozord
Posty: 1993

Post autor: Aldean »

Sciągnąłem, pograłem, przestałem, ale musze Wam powiedzieć ze jest to najgorszy model f2p jaki istnieje.
Już nawet się wciągnąłem, kaskę nawet bym wydał na CC na jakis content, ale do jasnej cholery, dodatkowe action bary za kase? albo hide youre helmet?
jak ktoś chce prawdziwej f2p to nie polecam, a szkoda, bo SW universum wręcz kocham.
W zasadzie zrobie jeszcze bounty huntera dla historii i uninstall.

pzodrawiam
"Our weapons cut through them like blade through air!"

"Double or nothing, aim for his cock"

Awatar użytkownika
Klafuti
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3445
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Klafuti »

Aldean pisze:Sciągnąłem, pograłem, przestałem, ale musze Wam powiedzieć ze jest to najgorszy model f2p jaki istnieje.
Już nawet się wciągnąłem, kaskę nawet bym wydał na CC na jakis content, ale do jasnej cholery, dodatkowe action bary za kase? albo hide youre helmet?
jak ktoś chce prawdziwej f2p to nie polecam, a szkoda, bo SW universum wręcz kocham.
W zasadzie zrobie jeszcze bounty huntera dla historii i uninstall.

pzodrawiam
Wiesz, że możesz kupić action bary i hide head slot na GTN (razem z masą innych rzeczy oficjalnie dostępnych tylko przez opcję cartel market)? Albo poprosić jakiegoś suba, żeby kupił za cc (oni i tak nie mają co z tymi cc robić bo dostają ich ileś co miesiąc) i odkupić za kredyty.
Obrazek
"Głos opinii publicznej nie jest substytutem myślenia."
~Warren E. Buffett

Awatar użytkownika
Aldean
Kretozord
Posty: 1993

Post autor: Aldean »

Ja wiem ze mozna kupic na GTN, ale np mozliwosc noszenia lepszego gearu to wydatek 450k na postać. a prefered ma capa na 350;] bede po prostu musial kogos poprosic;]
"Our weapons cut through them like blade through air!"

"Double or nothing, aim for his cock"

Awatar użytkownika
Szwentas
Masakrator
Posty: 2200
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: Szwentas »

No to chyba normalne że chcą zarobić na produkcie:D ja bez suba nawet nie myślę o graniu;) sporo osób które znam jak przeszło na prefer status wytrzymało miesiąc i wykupili sub:P jak by ktoś coś potrzebował w grze na serwerze: Tomb of freedom nad po stronie Empire możecie mnie łapać: Szwentas, Suene, Suentia, Suenis pod tymi nickami najłatwiej:)
Obrazek

Awatar użytkownika
swieta_barbara
habydysz
Posty: 14639
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: swieta_barbara »

Szwentas pisze:możecie mnie łapać: Szwentas, Suene, Suentia, Suenis pod tymi nickami najłatwiej:)
Obrazek

Awatar użytkownika
Aldean
Kretozord
Posty: 1993

Post autor: Aldean »

Szwentas pisze:No to chyba normalne że chcą zarobić na produkcie:D
nie no, jasna sprawa, ale chyba lepiej by zarobili jednak jesli kosztowaloby 350k ;]
"Our weapons cut through them like blade through air!"

"Double or nothing, aim for his cock"

Awatar użytkownika
Domino
Falubaz
Posty: 1490

Post autor: Domino »

350k to mało kasy.

Awatar użytkownika
Klafuti
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3445
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Klafuti »

Ale często można kupić okazyjnie escrow transfer na 600 za mniej niż 350. raptem 2 razy wyfarmienie dailies i można sobie kupić większość niezbędnych rzeczy.

Ja gram na the progenitor, moje postacie to ashavir, jhann (rep) i secarius (imp) jakby co.
Obrazek
"Głos opinii publicznej nie jest substytutem myślenia."
~Warren E. Buffett

Awatar użytkownika
Szwentas
Masakrator
Posty: 2200
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: Szwentas »

swieta_barbara pisze:
Szwentas pisze:możecie mnie łapać: Szwentas, Suene, Suentia, Suenis pod tymi nickami najłatwiej:)
Obrazek
lol wymieniłem tylko 55lvl po stronie imperium:P mam jeszcze 4x50 i i parę 30:D legacy 50lvl ofc :roll:
Obrazek

Awatar użytkownika
Aldean
Kretozord
Posty: 1993

Post autor: Aldean »

Domino pisze:350k to mało kasy.
You must be Sherlock.

to lepiej nie sprzedać?;]
bo kto mial suba na miesiąc, to podejrzewam ze ma wszystko;]
"Our weapons cut through them like blade through air!"

"Double or nothing, aim for his cock"

ODPOWIEDZ