koles ktory nie potrafi przegrywac

Wszystko to, co nie pasuje nigdzie indziej.

Moderatorzy: Fluffy, JarekK

Zablokowany
Awatar użytkownika
Jedy Knight
Forma Skrótowa
Posty: 3439

Post autor: Jedy Knight »

Bracie Tomaszu, nie każdy ma nasze rozmiary, lub determinację Busza, który napastnikowi agresję ławką z głowy wybijał.
Z tego co wiem Laska do staruchów i gigantów nie należy, lecz nawet gdyby należał, nie należy rękoczynów jako sposobu na rozwiązanie problemów WFB promować.
Rękoczyny w ogóle promocji nie potrzebują – same się dzieją.
Mnie koncepcja „dawania w mordę” niezbyt ekscytuje.
Kiboli poza WFB mamy chyba dostatek?
Obywatelu, zrób sobie dobrze sam.

Awatar użytkownika
raf
Oszukista
Posty: 852
Lokalizacja: FKCC, sekcja Gdańsk Południe, oddział Zakoniczyn

Post autor: raf »

Ogłaszam, że jeżeli ktokolwiek na najbliższym turze w Gdańsku z moim udziałem będzie mnie wałował lub choćby wkurzał, albo wogóle będzie miał dobre rzuty, okażę się być lepsiejszym graczem lub (w co nie wierzę) wygra ze mną bitwę, to zamierzam poczekać na niego przed lokalem, skopać dupę, obić ryja, a na koniec utatłać w błocie. Mam 185 wzrostu, waże 100 kilo, noszę kosę w tylnej kieszeni spodni.

No co, przecież nie zrobię na turnieju tego, tylko na mieście...

Awatar użytkownika
TruePunk
Masakrator
Posty: 2726
Lokalizacja: Vendetta
Kontakt:

Post autor: TruePunk »

Jankiel pisze:
Imo konsekwencje takiego zachowania muszą być. LL powinna dbać także o fair play. Kto nie umie się zachować, wypada. Jak w piłce nożnej - jak jeden zawodnik sfauluje drugiego, to drugi wcale nie ma prawa bic go po pysku. Jeżeli spróbuje, zostanie ukarany, czy to przez lokalny zwiazek, czy przez UEFA. Tak tez powinniśmy postepwać. Nakładać sankcje zarówno za bójki, jak i za oszukiwanie.
Ech.
Nie zrozumiales Kuba, prawda?

Chodzi o to, ze gry gracze pobija sie na boisku to jest czerwona kartka i karencja jakas tam dluga-dluga. I jest ok.

Ale chodzi o to, ze jak jeden z graczy przespi sie z dziewczyna drugiego, a ten drugi sie w zwiazku z tym zdenerwuje i skopie pierwszego 3 miesiace od ich ostatniego wspolnego meczu, to UEFA nie zadziala.
Co najwyzej na okladke w Fakcie/SuperExpressie trafia

Ziemko: ja nie krytykuje dla samej idei krytykowania, ja tylko wskazuje fakt ze najpierw piszesz, potem dopiero czytasz (ze zrozumieniem; bo bez wczesniej przyznaje) notki wczesniejszych rozmowcow. Dopisalbym 'a potem dopiero myslisz' ale ostatnio trace to w wiare.
Zrozumiales to co napisalem? Bo sorry, ale po Twoich odpowiedziach znowu mam wrazenie ze nie.
Tak samo jak nie podoba mi sie okradanie graczy (co na LL lobbujesz jakimis chorymi podatkami) tak samo nie podobaja nam sie samosady. Nie reagujemy na walkarzy, nawet perfidna kradziez kostek na turniejach uznajemy za norme - milion rzeczy mamy nie zrobione/nie dzialajace. To co? Lepiej przerzucic swoja dzialalnosc poza obszar turniejow, a noz tam sie uda cos zrobic dobrze i tlum nam przyklasnie?

Pzdr

Awatar użytkownika
Heinrich
Kradziej
Posty: 969
Lokalizacja: TKF GRYF - Tczew
Kontakt:

Post autor: Heinrich »

Jeśli Laska wałował to jest... wałem i tamten typ mógł zgłosić to sędziemu i by Laska dostał ujemne punkty.

Jeśli jakiś debil wklepał innemu kolesiowi to ja takiego typa na turnieju nie chcę widzieć. Jeśli nie umie dzieciak grać to niech sobie gra w domu i po bitwie klepie się z kolegami w piwnicy.

Tyle.

Acha. Wklepać kolesiowi teraz? Zniżać się do jego poziomu? Sory.

Awatar użytkownika
Christos
Kretozord
Posty: 1590
Lokalizacja: FKCC, sekcja Gdańsk Południe, oddział Zakoniczyn (na emeryturze)

Post autor: Christos »

Ziemko pisze: Czy tam gdzie mieszkasz sa sami tacy ludzie jak ty ? :evil: :evil: :evil:
Ja stanowczo protestuje. Środowisko Śląskie udowodniło, że najczęściej nie ma wiele wspólnego z wyskokami TruePunka.

Wierzcie mi ;)

Więc proszę nie szargać dobrego imienia tego środowiska, tylko dlatego, że tak jaskrawa postać jak Punk jest widoczna na forum.

Tomash
Spaministrator
Posty: 7885
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Tomash »

TruePunk, gdyby dwóch piłkarzy się poza stadionem pobiło o wynik meczu, na pewno zainteresowałyby się tym organizacje piłkarskie.

Kibole też się biją z reguły już pod stadionem, nieprawdaż?
Admin-cieć: póki forum działa, jestem niewidoczny :mrgreen:
A tak serio: rzadko bywam na forum, rzadko sprawdzam PMki. W sprawach ogólnoforumowych lepiej kontaktować się z innymi administratorami. Najlepszy kontakt ze mną to mail: tomekrs@o2.pl

Awatar użytkownika
Esco
Chuck Norris
Posty: 619
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Esco »

Tomash, to ja w takim razie zgłaszam że wpierdoliłeś mi po ostatnim turnieju i mam na to pięciu świadków (mogę znaleźć ich nawet 50). I co teraz? LL przeprowadzi dochodzenie w stylu kryminalni, czy po prostu Tomash dostanie niesłusznie bana na turnieje?

Awatar użytkownika
Jankiel
Sol Invictus
Posty: 8228
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: Jankiel »

Nie zrozumiales Kuba, prawda?
Sytuacja, w której jest się jedyną ostoją zdrowego rozsądku, a nikt wokół tego nie zauwaza, jest lekko podejrzana.
Chodzi o to, ze gry gracze pobija sie na boisku to jest czerwona kartka i karencja jakas tam dluga-dluga. I jest ok.

Ale chodzi o to, ze jak jeden z graczy przespi sie z dziewczyna drugiego, a ten drugi sie w zwiazku z tym zdenerwuje i skopie pierwszego 3 miesiace od ich ostatniego wspolnego meczu, to UEFA nie zadziala.
Co najwyzej na okladke w Fakcie/SuperExpressie trafia
Pokłócili się o grę, z tego, co nam wiadomo. I tyle wystarczy, by wyciągnąć konsekwencje. Nie powinno być na turniejach miejsca dla dzieciaków z problemami psychicznymi, gotowymi sie bić z powodu wyniku.
Inaczej będziemy sankcjonować sytuacje "oddaj mi 20:0, albo wpierdolę Ci po turnieju".
Warhammer Pro-Tip #2: If Purple Sun isn't winning the game for you, consider using it more.

Tomash
Spaministrator
Posty: 7885
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Tomash »

Dlatego LL wykonała dobre posunięcie - chcą najpierw poznać wersję owego "bijącego".

BTW, średnio sobie wyobrażam mnie spuszczającego Ci wpierdziel, ale to już inny temat ;)
Admin-cieć: póki forum działa, jestem niewidoczny :mrgreen:
A tak serio: rzadko bywam na forum, rzadko sprawdzam PMki. W sprawach ogólnoforumowych lepiej kontaktować się z innymi administratorami. Najlepszy kontakt ze mną to mail: tomekrs@o2.pl

Awatar użytkownika
Artein
Masakrator
Posty: 2284

Post autor: Artein »

TruePunk pisze: Ale chodzi o to, ze jak jeden z graczy przespi sie z dziewczyna drugiego, a ten drugi sie w zwiazku z tym zdenerwuje i skopie pierwszego 3 miesiace od ich ostatniego wspolnego meczu, to UEFA nie zadziala.
Co najwyzej na okladke w Fakcie/SuperExpressie trafia
Jak dla mnie, jeśli już jesteśmy przy piłkarzach to jest to bardziej tak, że po meczu bramkarz zkopie napastnika za to, że ten strzelił mu gola, choć bramkarzowi wydawało się, że napastnik jest na spalonym, sędzia tego nie stwierdził.

kurka_z_podworka
Kretozord
Posty: 1568
Lokalizacja: Ad Astra - Zielona Góra

Post autor: kurka_z_podworka »

Często przewija się kwestia 'jak go wałowali mógł zgłosić sędziemu' przykra sprawa ale wydaje mi się że agresor dopiero po fakcie zorientował się że 'elektryk nie miał 5WS' :roll:

Tym niemniej powinno oberwać się obu, obaj zachowali się maksymalnie niesportowo
Troszku nieregulaminowo za duża ta sygnaturka była, nie sądzisz? -- Tomash

Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16595
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ziemko »

Tak samo jak nie podoba mi sie okradanie graczy (co na LL lobbujesz jakimis chorymi podatkami
Truepunk , co ty kur... za slow uzywasz ? Okradanie graczy - jak smiesz nazwac propozycje , zeby organizator kazdego lokala dawal 5 zl a mastera 50 zl na ngrody dla graczy na koniec ligi ? Nie wiem jak to sie ma do okradania... Moze nie rozumiesz znaczenia tego slowa czy co ?

Chociaz nie , w sumie to mnie rozgryzles , moj pomysl jest tyko po to , zeby cala kase wzaic dla siebie kupic sobie za nia wypasiona chate, 2 samochody i wyjechac na wycieczke dokola swiata :lol2: :lol2: :lol2:

Zeby totalnie nie odbiec od tematu - wiekszosc juz powiedziala , co sam mialem do powiedzenia ( Tomash , Jankiel , Heinrich ) , wiec nie bede sie powtarzal...

Awatar użytkownika
TruePunk
Masakrator
Posty: 2726
Lokalizacja: Vendetta
Kontakt:

Post autor: TruePunk »

Jako ze caly temat od poczatku nie mial za wiele wartosci merytorycznej pozwole sobie na OT, a co (;
Podatki sa niczym innym jak zalegalizowana forma kradziezy - w chwili kiedy nie chce placic, a jestem do tego zmuszany to nic innego jak wymuszenie/kradziez wlasnie.

Zwroc uwage na post Esco.
Rozumiem, ze jak mnie wkurzysz na forum to wystarczy ze pojade na mastera do Twojego miasta, wyjde do sklepu po jedzenie, sam rozwale sobie glowe a potem poprosze kolegow zeby potwierdzili opowiesc o tym jak banda dresiarzy wolajacych 'Za naszego ziomka Ziemka!' mnie skopala - i juz dostajesz dozywotniego bana na lige?

Znamy wersje Laski. I nie neguje faktu, ze jesli sytuacja jest w 100% zgodna z opisana to mozemy wyciagac konsekwencje - chodzi o to, ze agresor napewno przedstawi wersje odmienna o 180 stopni.
Nie wiem jak Ty, ale ja nie mam supermocy (przepraszam za tenze fakt, pracuje nad nimi) i nie czuje sie na silach ocenic kto klamie a kto mowi prawde; ani jak sie wszystko odbylo.
Oczywiscie mozemy w ramach LL zrzucic sie na prywatnego detektywa. Moze glosowanie stosowne zrob? : )

Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16595
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ziemko »

Ach probujesz byc zlozsliwy z tym detektywem i glosowaniami , ale slabo Ci to wychodzi :wink: ( btw. to jest kur.... je.... Polska - jak byla cisza na LL to wszyscy marudzili , ze nikt nic nie robi , ale jak sie wzialem za to zrobilem wiele glosowan , zeby moc spisac wszystko w regulamin to jakies debilne zlosliwosci od czasu do czasu slysze - poki co tylko na szczescie od Ciebie i Thuriona ) Jesli koles naprawde walnal Laske , to watpie zeby chcialo mu sie mowic , ze nigdy takiego czegos nie zrobil i nie zna kolesia. Przeciez nikt nie pisze , zeby z miejsca ukarac kogokolwiek , najprawdopobniej skonczy sie na ostrzezniu pod grozba przy nastepnej takich sytuacji zbanowania na lige dla obu kolegow ( dla Laski za oszukiwanie , a dla drugiego za atak :D )

kurka_z_podworka
Kretozord
Posty: 1568
Lokalizacja: Ad Astra - Zielona Góra

Post autor: kurka_z_podworka »

Nie wiem kto pierwszy wysunął argument o samopobiciu aby potem kogoś oskarżać ale idąc takim tokiem myślenia nie zajdzie się za daleko :roll:

Co do nagród za ligę moje zdanie niewiele zmienia ale na pewno nie poczuł bym sie okradany :)
Troszku nieregulaminowo za duża ta sygnaturka była, nie sądzisz? -- Tomash

Awatar użytkownika
Dead_Guard
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 189
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Dead_Guard »

Ale się tu robi W11 :roll:
Z tego co wyczytałem, Ziemko ma trochę więcej racji dot. Laski i "wandala"

Awatar użytkownika
Jankiel
Sol Invictus
Posty: 8228
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: Jankiel »

Podatki sa niczym innym jak zalegalizowana forma kradziezy - w chwili kiedy nie chce placic, a jestem do tego zmuszany to nic innego jak wymuszenie/kradziez wlasnie.
Zapraszam na ploty i młoty.
Tam można próbować bronić takich idiotyzmów, tu nie ma na to miejsca.
Warhammer Pro-Tip #2: If Purple Sun isn't winning the game for you, consider using it more.

Awatar użytkownika
Paraszczak
Falubaz
Posty: 1088
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Paraszczak »

...zapisuję się na siłkę...za 3 lata wygram ligę nie ruszając się z przystanku tramwajowego...



pzdr: JP

Awatar użytkownika
Fanatyk
Masakrator
Posty: 2946
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Fanatyk »

M I S T R Z !!! :lol2:

Awatar użytkownika
Oskar
Wodzirej
Posty: 681
Lokalizacja: Kraków / Żabiniec Imperium Zła

Post autor: Oskar »

ostrzezniu pod grozba przy nastepnej takich sytuacji zbanowania na lige dla obu kolegow ( dla Laski za oszukiwanie , a dla drugiego za atak
Ziemko ten fragment mnie rozwalił na kawałki , szczególnie z banowaniem za oszukiwanie , jakby tak sie dało to było by cudownie .
Truepank skończ swe odkręcone rozmyślania . :P
Jak zwykle racji masz tyle co waży ziarenko gorczycy . :wink:
Beka na maxa

Zablokowany