Godslayer

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
CUBEKraków
Plankton
Posty: 3

Godslayer

Post autor: CUBEKraków »

Obrazek

Godslayer to nowa, figurkowa gra bitewna osadzona w fantastycznym świecie Calydornu. Uniwersum to czerpie pełnymi garściami ze starożytnej i antycznej mitologii łącząc je z magią i elementami nadprzyrodzonymi. Jeśli chcesz poprowadzić do boju karne legiony Mortans, dzikie plemiona Banebrood czy przybyłe z mroźnej północy ludy Nordgaard, lepiej trafić nie mogłeś!

Już w najbliższą sobotę (11 stycznia 2014 r.) od godziny 10:00 zapraszamy do krakowskiego sklepu CUBE na ul. Przemiarki 23a gdzie przez cały dzień będą się odbywały pokazy gry. Dla wszystkich zainteresowanych przygotowaliśmy również atrakcyjne oferty i zniżki, w sam raz na rozpoczęcie przygody z Godslayerem. Serdecznie zapraszamy!

A jeśli powyższy opis wzbudził twoje zainteresowanie i już teraz chcesz dowiedzieć się więcej to pod tym tym linkiem znajdziesz reguły gry.

Wieszkto
Chuck Norris
Posty: 588
Lokalizacja: Piekło

Post autor: Wieszkto »

System jaki taki przeciętny ale z drugiej strony może być ciekawie , wszystko zależy od promocji 8) .
-Qc- pisze:Sie naucz - to jest TROLL. Ja jestem ARTYSTĄ (artystOM dla groszka - ogladasz fulham w niedzielę nie?)

Robaczek
Wałkarz
Posty: 82
Lokalizacja: Piastów

Post autor: Robaczek »

Za to figurki mają paskudne i tragicznej jakości. Kupiłem tych niby greków i bardzo żałuję. Włócznie więdną same z siebie.

Wieszkto
Chuck Norris
Posty: 588
Lokalizacja: Piekło

Post autor: Wieszkto »

Robaczek pisze:Za to figurki mają paskudne i tragicznej jakości. Kupiłem tych niby greków i bardzo żałuję. Włócznie więdną same z siebie.
Czyli taki sam syf jak pierwsza fala fincasta , głupi ja myślał że metalowe :(
-Qc- pisze:Sie naucz - to jest TROLL. Ja jestem ARTYSTĄ (artystOM dla groszka - ogladasz fulham w niedzielę nie?)

Awatar użytkownika
Vampir
Mudżahedin
Posty: 208
Lokalizacja: Bielsko-biała/ Kraków

Post autor: Vampir »

Widziałem te figurki na żywo i muszę powiedzieć, że fotki są strasznie krzywdzące. Na żywo figsy wyglądają o niebo lepiej! Uderzam dzisiaj na pokaz :)

Wieszkto
Chuck Norris
Posty: 588
Lokalizacja: Piekło

Post autor: Wieszkto »

Z tego co zaczerpnąłem to Twierdza Gier <dawna Cytadel> zajęła się dystrybucjom tych lalek.
http://twierdzagier.com/internetowy/ind ... ath=61_333
-Qc- pisze:Sie naucz - to jest TROLL. Ja jestem ARTYSTĄ (artystOM dla groszka - ogladasz fulham w niedzielę nie?)

Robaczek
Wałkarz
Posty: 82
Lokalizacja: Piastów

Post autor: Robaczek »

W takim razie będzie w Pl niewypał. Oni akurat niczego dobrze zrobić nie potrafią.

Ania
Pseudoklimaciarz
Posty: 27
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Ania »

Malowałam Warlorda Fiannora Farfarera z tego systemu oraz łuczniczki. Muszę przyznać, że zdjęcia na stronie i pudełkach są paskudne po prostu. Nie wiem kto im malował modele i kto poprawiał zdjęcia tych modeli w Photoshopie tak, że została sama grafika, a zdjęcia już dawno nie widać - ale akurat ten model bardzo dobrze mi sie robilo, z łuczniczkami gorzej, bo mniejsze, ciężko zaznaczyć detale. I fakt, na łuki trzeba było uważać.

Wieszkto
Chuck Norris
Posty: 588
Lokalizacja: Piekło

Post autor: Wieszkto »

http://www.megalith-games.com/eng_index.php
Z tego co widziałem system zaczyna się rozwijać , pojawiło się sporo nowości. Ciekawi mnie w jaką stronę pójdzie.
-Qc- pisze:Sie naucz - to jest TROLL. Ja jestem ARTYSTĄ (artystOM dla groszka - ogladasz fulham w niedzielę nie?)

Awatar użytkownika
Vampir
Mudżahedin
Posty: 208
Lokalizacja: Bielsko-biała/ Kraków

Post autor: Vampir »

Ja już od jakiegoś czasu wkręcam się w Godslayera, jeżeli ktoś ma ochotę zobaczyć o co biega, chętnie zagram na terenie Krakowa. Mogę wykombinować 2 armie :)

Awatar użytkownika
Sarmor
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 118
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Sarmor »

Jakby ktoś chciał poczytać coś więcej, to polecam recenzję podręcznika na naszym portalu: http://thenode.pl/artykuly/gry-bitewne/664
Obrazek
Robaczek pisze:W takim razie będzie w Pl niewypał. Oni akurat niczego dobrze zrobić nie potrafią.
Tylko to są już zupełnie inni ludzie, ze starej Cytadeli pozostała w sumie tylko miejscówka.
Poza tym Twierdza zajmuje się Godslayerem tylko w Warszawie, dystrybutorem na Polskę jest AFAIK Cube, który zresztą zaczął ten temat.
Obrazek

Marinechaosu
Warzywo
Posty: 13

Post autor: Marinechaosu »

Pokaz i nauka gry w Wargamerze na Wilczej w Warszawie

Zapraszamy wszystkich na pokaz w najbliższą sobotę 28 czerwca.
Zaczynamy po 11 i gramy/uczymy/tłumaczymy do 15.

marinechasou
Plewa
Posty: 7

Post autor: marinechasou »

Zapraszam na ponowne spotkanie w Godslayerowym gronie w klubie Dragon w najbliższą sobotę o godzinie 12. Parę osób z już grających na pewno będzie, ale zapraszam też osoby które dopiero myślą o wejściu w system. Na pewno starczy miejsca i figurek na jakąś pokazówkę czy demo.
Klub Gier Bitewnych "Dragon"
LXXVIII Liceum Ogólnokształcącym im. Marii Pawlikowskiej-Jasnorzewskiej przy ulicy Anieli Krzywoń 3, II piętro, sala 209.

marinechasou
Plewa
Posty: 7

Post autor: marinechasou »

Zapraszam na ponowne spotkanie w Godslayerowym gronie w klubie Paradox Cafe w Warszawie w najbliższą środę 09.07 o godzinie 19.

Marinechaosu
Warzywo
Posty: 13

Post autor: Marinechaosu »

Pragnę poinformować, że Godslayera można kupić w warszawie w paradox cafe.

Trochę ten system stracił przez zamknięcie Twierdzy, ale udało się nam znaleźć inną miejscówkę do grania, kupowania figurek i liczymy że system będzie rósł w siłę.

Organizujemy spotkania w paradoxie w każdą środę od 18:30-19:00.
Będziemy grać, rozmawiać, opowiadać o GS-ie.
Info o spotkaniach będę wrzucał na bieżąco i postaram się odpowiadać na pytania w tym temacie jak najszybciej.

Boire
Wałkarz
Posty: 60
Lokalizacja: Krakow

Post autor: Boire »

Hej wszystkim
Godslayer wraca :D
Porobili nowe sculpty, są nowe startery. Wygląda to miodzio

https://www.kickstarter.com/projects/me ... =discovery
Ostatnio zmieniony 27 maja 2018, o 17:35 przez Boire, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Keller
Falubaz
Posty: 1315
Lokalizacja: Giżycko/Białystok

Post autor: Keller »

Link nie działa :(

Boire
Wałkarz
Posty: 60
Lokalizacja: Krakow

Post autor: Boire »

Poprawiony link w poście

Zgłębiczart
Pseudoklimaciarz
Posty: 24
Lokalizacja: Głębiny

Post autor: Zgłębiczart »

Zrobiłem narzędzie w javie do Godslayer'a.
(programik sobie rozszerzam w wolnym czasie mając kontakt z właścicielem praw autorskich do Godslayera)

Trzeba ściągnąć ZIPa stąd:
https://drive.google.com/drive/folders/ ... hv3ZEZ1UjQ
rozpakować i dwukrotnie kliknąć w plik z rozszerzeniem JAR.

(jest to wersja na dekstopy)
tutaj link do forum oficjalnego: http://megalith-games.com/forums/showth ... p?tid=3659

ODPOWIEDZ