RUM-ors 8 ed Brodacze.

Dwarfs

Moderatorzy: Arbiter Elegancji, Rakso_The_Slayer

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
muchozol
Falubaz
Posty: 1237
Lokalizacja: Salamandra Włocławek

Re: RUM-ors 8 ed Brodacze.

Post autor: muchozol »

nie ma hate na greenskiny ?
bo teraz będziecie mieli fear, i nie "na", tylko "OD" :mrgreen:
podpis był nieregulaminowy

oddajcie podpis łobuzy

Theo
Falubaz
Posty: 1155

Post autor: Theo »

na warseerze są plotki o tym, że hate zostaje a na podstawie linijek z wd podobno ma dojść jeszcze na skavenów

Awatar użytkownika
Filup
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3235
Lokalizacja: Bydgoszcz XIII kohorta

Post autor: Filup »

muchozol pisze:
nie ma hate na greenskiny ?
bo teraz będziecie mieli fear, i nie "na", tylko "OD" :mrgreen:
Ech Mucha, Mucha.. ;)
"If its made by a Dwarf, keep it. If its made by a Human, sell it. If its made by an Orc, bin it. If its made by an Elf, burn it !!! " - Perv
www.facebook.com/XIIIKohorta

Awatar użytkownika
Bearded Unclean 'Un
Kretozord
Posty: 1506

Post autor: Bearded Unclean 'Un »

Dual Box Ironbreakers/Irondragons. Strzelająca jednostka: S4, flaming.
Ironbreakers mają ASv3+, wiec bardzo możliwe, ze jest jakas generalna zasada dająca krasnalom jakis bonus do ASv, albo IB mają własną.
Ja czuję, ze wczesniejsze pogłoski o przerzutach gał mogą się potwierdzić.
"Każdy może, prawda, krytykować, a mam wrażenie, że dopuszczanie do krytyki, panie, to nikomu tak nie podoba się. Wiec dlatego z punktu, mając na uwadze, że ewentualna krytyka może być, tak musimy zrobić, zeby tej krytyki nie było, tylko aplauz i zaakceptowanie tych naszych, prawda punktów, które stworzymy."

Obrazek

Awatar użytkownika
hypnotic
Kretozord
Posty: 1708
Lokalizacja: Kraków

Post autor: hypnotic »

Ciekawe po co wam jednostka strzelająca s4, flaming? To chyba nie będzie główna zdolność tej jednostki, tylko coś w stylu np warlocków.

Awatar użytkownika
Kubcio
Oszukista
Posty: 810
Lokalizacja: Nemezis

Post autor: Kubcio »

Biorąc pod uwagę pierwszy człon nazwy "iron" może to będą ironi z jakimiś spec muszkietami zamiast topora i tarczy. Ciężka piechota strzelecka? Ciekawe, bardzo ciekawe. Mogłoby być najs.
Obrazek

Awatar użytkownika
dzikki
Kretozord
Posty: 1727

Post autor: dzikki »

Jednostki z miotaczami płomieni ;]
""A Dwarf is'n short, he is concentrated in every aspect" !"

Awatar użytkownika
Nijlor
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6663
Lokalizacja: KGS "Fenix" Włocławek/ Kłodawa

Post autor: Nijlor »

Coś a'la strzelcy CHD ;) Dawniej krasiowe strzelby miały +1 do hita na bliskim bodaj...
Obrazek

Chłopska Bretka ;) : W/R/P: 4/2/4

Awatar użytkownika
The WariaX
Falubaz
Posty: 1005
Lokalizacja: Rybnik i okolice

Post autor: The WariaX »

Ten temat powinien dostać łatkę największego bólu dupy ever :P
Wetknę szpilkę jeszcze bardziej :P dla mnie nowe wzory są turbo lepsze od starych krasnali ogrodowych :mrgreen:

Awatar użytkownika
Morsereg
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3079

Post autor: Morsereg »

Nijlor pisze:Coś a'la strzelcy CHD ;) Dawniej krasiowe strzelby miały +1 do hita na bliskim bodaj...
w obecnym AB thunderersi maja +1 do hita i na bliskim i dalekim.
dzikki pisze:Jednostki z miotaczami płomieni ;]
uuu ciekawy pomysl. przylozyc templatke do kazdego dwarfa i oddac strzal :D szkoda, ze jeden na gre ;)
DragoMir pisze:
Vallarr pisze:Dopiero zobaczylem date pierwszego posta. Nekromancja krasi to zboczenie :evil:
Jaka kurna nekromancja? Krasie nie używają magii ogarze! To nie Dragon age!

Awatar użytkownika
dzikki
Kretozord
Posty: 1727

Post autor: dzikki »

Eee tam. Widziałem gorsze bóle niższej części pleców w wydaniu internetowym.

Nijlor - ale byłoby zabawnie jakby dali krasie z miotaczem - jeden asystent i strzelec. Jak kiedyś.

Edit:literówki.
Ostatnio zmieniony 30 sty 2014, o 12:49 przez dzikki, łącznie zmieniany 1 raz.
""A Dwarf is'n short, he is concentrated in every aspect" !"

Awatar użytkownika
okurdemol
Wodzirej
Posty: 695

Post autor: okurdemol »

The WariaX pisze:Ten temat powinien dostać łatkę największego bólu dupy ever :P
Wetknę szpilkę jeszcze bardziej :P dla mnie nowe wzory są turbo lepsze od starych krasnali ogrodowych :mrgreen:
Twoje prawo. W sumie się nie dziwię, bo zawsze chała wypiera lepsze, tak jak pieniądz gorszy wypiera lepszy. :mrgreen: Nowe krasie bardzo dobrze wpisują się w ogólny zalew tandety, którym obecnie jesteśmy wszyscy bombardowani. :P
Odnośnie "hammerersowej armii klonów" z VI ed. To niestety modele nie są zbyt fotogeniczne i mają dość przeciętne zdjęcia. W rzeczywistości ładnie pomalowane prezentują się zdecydowanie lepiej od longów/ironsów. Jako solidny jednakowo umundurowany i szkolony oddział.
A właśnie tak pomyślałem, że z nowych wzorów można by sobie porobić co najwyżej Squaty do 40k, wystarczy odciąć te młotki i toporki, dokleić plecaczki, pukawki i już mamy squaty. :D Do tego chyba te modele mogą się nadać całkiem dobrze. Zwłaszcza przy malowaniu "na niebiesko".

Awatar użytkownika
Sławol
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3876
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.

Post autor: Sławol »

Ja tam uwielbiam stare modele, a zwłaszcza tych:

Obrazek
Żródło
Pozdrawiam
Sławomir Borysowski
Obrazek
Galeria

Awatar użytkownika
Fuxiorr
Masakrator
Posty: 2737
Lokalizacja: Lublin

Post autor: Fuxiorr »

Sławol pisze:Ja tam uwielbiam stare modele, a zwłaszcza tych:

Obrazek
Żródło
Najbrzydsze metale.... #-o już wole hameresów starszych lub tych nowych od tych.. ci przynajmniej po głowie się nie leją :D
misha pisze:heh gorzej jak przez taką nędzę stół ci spadnie czy cuś i figurki za tysiaki polecą po podłodze w otchłań płaczu i rozpaczy :)

Awatar użytkownika
Azgaroth
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3248
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Azgaroth »

Fuxiorr pisze: Najbrzydsze metale.... #-o już wole hameresów starszych lub tych nowych od tych.. ci przynajmniej po głowie się nie leją :D
A dla mnie te modele to kwintesencja krasi :)

Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7593

Post autor: smiejagreg »

Też uważam, że hamki 6-edycyjne rzeźbione są lepiej od pozostałych krasi regimentowych z tej edycji. Wprawdzie wolę starszych hamków, ale 30-tka tych klonów ma u mnie poczesne miejsce i grzecznie czeka w kolejce do malowania. I na pewno się doczeka, bo wyglądają na przyjemne z uwagi na świetne brody chociażby :wink: ... Trochę szkoda, że klony, ale da się to przeżyć z uwagi na fajną rzeźbę figsów...

Awatar użytkownika
Bearded Unclean 'Un
Kretozord
Posty: 1506

Post autor: Bearded Unclean 'Un »

A mi się podoba to że są "klonami", to podkreśla dyscyplinę panująca w ich szeregach :)
Różnorodnośc póz to jest dobra w skirmishu, albo w orkach :)
"Każdy może, prawda, krytykować, a mam wrażenie, że dopuszczanie do krytyki, panie, to nikomu tak nie podoba się. Wiec dlatego z punktu, mając na uwadze, że ewentualna krytyka może być, tak musimy zrobić, zeby tej krytyki nie było, tylko aplauz i zaakceptowanie tych naszych, prawda punktów, które stworzymy."

Obrazek

Theo
Falubaz
Posty: 1155

Post autor: Theo »

skąd info o save 3+ na ib i dual boxie z nową piechotą strzelaczy?

Awatar użytkownika
Smh
Masakrator
Posty: 2204
Lokalizacja: Danzig / Breslau

Post autor: Smh »

Theo pisze:skąd info o save 3+ na ib i dual boxie z nową piechotą strzelaczy?
Z plotek.
Moje morskie krasie z Barak Varr teraz także na blogu www.BarakVarr.pl

- Wiosłujesz [...] jakbyś w życiu nic innego nie robił. Myślałem, że krasnoludy nie umieją ani żeglować, ani pływać...
- Ulegasz stereotypom.

Theo
Falubaz
Posty: 1155

Post autor: Theo »

domyślam się, że nie z booka ale jaka strona to podała ;p

ODPOWIEDZ