KANDYDACI NA NOWA LS

Jak zaszarżować trzy oddziały na raz, strzelać z łuku ze sztandarem w ręku i schować przed ostrzałem wielkiego spaślaka w grupie pokurczów.

Moderatorzy: Shino, Lidder, kudłaty, Furion

ODPOWIEDZ
mlepkows
Wodzirej
Posty: 732

Post autor: mlepkows »

Widzialem, ze Maciek Lepkowski sie wczesniej zglaszal. To dobra kandydatura.
Chętnie. Czas i wiedzę mam. Mam też świadomość, że "popularity contest" raczej nie wygram :wink: .

Maciek
PS. Czy nie jest przypadkiem tak, jak pisał Barb w innym temacie, że głosowanie za rozwiązaniem obecnej LS się wg regulaminu nie liczy?

Awatar użytkownika
Jedy Knight
Forma Skrótowa
Posty: 3439

Post autor: Jedy Knight »

Esco pisze:bless
jedy
scimitar
szafa poznań
jankiel
JJ
crus
thurion
truepunk
christos
Jedy, JJ, TruePunk i Christos? :shock:
OMFG, gdzie są moje ciężarki i psychotropy? :P
Obywatelu, zrób sobie dobrze sam.

Awatar użytkownika
Esco
Chuck Norris
Posty: 619
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Esco »

Jedy Knight pisze:
Esco pisze:bless
jedy
scimitar
szafa poznań
jankiel
JJ
crus
thurion
truepunk
christos
Jedy, JJ, TruePunk i Christos? :shock:
OMFG, gdzie są moje ciężarki i psychotropy? :P
He he... zapomniałem jeszcze dodac Barbarossy :P

Awatar użytkownika
4 karabiny
Beast from the East
Posty: 1188
Lokalizacja: Moria Green Team

Post autor: 4 karabiny »

Jerzyn
Karlee
Buszman
JJ
Scimi
Shino
Szafa Poznań
Malal
Crus

Awatar użytkownika
Christos
Kretozord
Posty: 1590
Lokalizacja: FKCC, sekcja Gdańsk Południe, oddział Zakoniczyn (na emeryturze)

Post autor: Christos »

Jedy Knight pisze:
Esco pisze:bless
jedy
scimitar
szafa poznań
jankiel
JJ
crus
thurion
truepunk
christos
Jedy, JJ, TruePunk i Christos? :shock:
OMFG, gdzie są moje ciężarki i psychotropy? :P
Wybuchowa mieszanka? ;) hehe

Esco dzięki za zaufanie (nie wiem czym sobie zasłużyłem), ale jak już kiedyś pisałem nigdy nie będę pretendował do tak zaszczytnej roli jak członek LS. Raz, że nie bardzo chciało by mi sie przyjmować na barki takiej odpowiedzialności, a dwa że jestem graczem. Tylko to mnie interesuje i tylko tym chce się zajmować (jeśli chodzi o battla). A to że czasami wtrącę swoje trzy grosze jeśli chodzi o zasady to juz zupełnie inna bajka ;)

Tak czy siak moja "ogólna" wiedza o zasadach (dobrze to ja znam w zasadzie trzy, może cztery armie) jest na tyle skromna że nie nadawał bym sie do LS.

Ale jeszcze raz dzięki ;)

Awatar użytkownika
Esco
Chuck Norris
Posty: 619
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Esco »

No to mógłbyś "wtrącać swoje trzy grosze" oficjalnie na LS. A poczytanie AB do innych armii na pewno wpłynie pozytywnie na twoje wyniki jako gracza. :D

Ktoś musi sędziować, aby grać mógł ktoś. Taki lajf. :P

Poza tym dobrze by było wziąć do LS jeszcze Szamana (bądź co bądź jest to postać posiadająca swoje zasługi w battlowym świecie).

Awatar użytkownika
Jankiel
Sol Invictus
Posty: 8228
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: Jankiel »

Poza tym dobrze by było wziąć do LS jeszcze Szamana (bądź co bądź jest to postać posiadająca swoje zasługi w battlowym świecie).
Ja bym jeszcze dodał Bilusia, Maćka Paraszczaka i Darka Polita. Ich zasługi też są trudne do przecenienia.
Warhammer Pro-Tip #2: If Purple Sun isn't winning the game for you, consider using it more.

Tomash
Spaministrator
Posty: 7885
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Tomash »

Esco pisze:truepunk
christos
Jezusmaria :shock2:
Admin-cieć: póki forum działa, jestem niewidoczny :mrgreen:
A tak serio: rzadko bywam na forum, rzadko sprawdzam PMki. W sprawach ogólnoforumowych lepiej kontaktować się z innymi administratorami. Najlepszy kontakt ze mną to mail: tomekrs@o2.pl

Malal
Kretozord
Posty: 1729

Post autor: Malal »

Jankiel pisze:
Poza tym dobrze by było wziąć do LS jeszcze Szamana (bądź co bądź jest to postać posiadająca swoje zasługi w battlowym świecie).
Ja bym jeszcze dodał Bilusia, Maćka Paraszczaka i Darka Polita. Ich zasługi też są trudne do przecenienia.
Ja bym za to bron boze nie dawal Jankiela. Malo postow mizerne zaslugi i pieniactwo. :lol2:

Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16595
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ziemko »

mlepkows pisze:
Widzialem, ze Maciek Lepkowski sie wczesniej zglaszal. To dobra kandydatura.
Chętnie. Czas i wiedzę mam. Mam też świadomość, że "popularity contest" raczej nie wygram :wink: .

Maciek
PS. Czy nie jest przypadkiem tak, jak pisał Barb w innym temacie, że głosowanie za rozwiązaniem obecnej LS się wg regulaminu nie liczy?
Napotkalismy pewne male problemy regulaminowe , ale nowe glosowanie jest juz w toku i raczej mysle ze to proforma , konczy sie za tydzien i do konca tygodnia daje czas na zglaszanie kandydatow...

Truepunk , Christos na LS o kur....... , jak dobrze , ze szansa wybrania jest tak duza jak wygranie LPRu w wyborach :lol2: :wink:

Awatar użytkownika
TruePunk
Masakrator
Posty: 2726
Lokalizacja: Vendetta
Kontakt:

Post autor: TruePunk »

hehe ach te wyborcze akcenty (;
tak tematycznie wczoraj dostalem PMa, nie wiem czy autor by sobie zyczyl upiblicznianie swych danych wiec ocenzuruje
x pisze:ziemko po tobie jezdzi ale ziemko to wiesz stoi tam gdzie stało zomo :)
Esco chcial chyba pokazac paradoks jakim jest wybieranie duzej liczby osob po to zeby 'mialy rozne poglady i razem w ramach demokracji ustalaly zrownowazone rozwiazania' co mysle dzieki dobremu doborowi postaci dramatu sie udalo w pelni (;

Awatar użytkownika
Christos
Kretozord
Posty: 1590
Lokalizacja: FKCC, sekcja Gdańsk Południe, oddział Zakoniczyn (na emeryturze)

Post autor: Christos »

Ziemko pisze: Truepunk , Christos na LS o kur....... , jak dobrze , ze szansa wybrania jest tak duza jak wygranie LPRu w wyborach :lol2: :wink:

Szczególnie biorąc pod uwagę, że musiałbym na głowę upaść żeby chcieć lądować się w takie bagno.

Proponuje posty czytać zamiast mnożyć idiotyczne.

Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16595
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ziemko »

Myslenie typowego Polaka - ponarzekajmy na LS to tak fajnie , pogadajmy jacy sa do dupy , a jak ktos proponuje mu dolaczyc mu do LS zeby cos zmienic to umywa rece... kraj hipokrytow...

Przeczytalem pozniej cala strone , ciesze sie , ze nie masz zamiaru kandydowac :wink:

Awatar użytkownika
Barbarossa
Mniejsze zło
Posty: 5612

Post autor: Barbarossa »

Christos jak zwykle tryska konstruktywnym i koleżeńskim podejściem.

Awatar użytkownika
Jankiel
Sol Invictus
Posty: 8228
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: Jankiel »

ponarzekajmy na LS to tak fajnie , pogadajmy jacy sa do dupy , a jak ktos proponuje mu dolaczyc mu do LS zeby cos zmienic to umywa rece... kraj hipokrytow...
Jeszcze bardziej podoba mi się to, że krytykuje się LS, mimo, że samemu się taką wybrało.
Narzeka sie, ze trzeba wybrac nową i wybiera jeszcze bardziej z dupy.

Związek pomiędzy głosowaniem, a późniejszą działalnością wybranego organu 90% Polaków wymyka się z zakresu pojmowania.
Warhammer Pro-Tip #2: If Purple Sun isn't winning the game for you, consider using it more.

Awatar użytkownika
Szczur6
Mudżahedin
Posty: 312
Lokalizacja: Nasielsk-Wawa

Post autor: Szczur6 »

Coś mało tych chętnych.
Jako że siedzę przed kompem w robocie codziennie 8h to mogę równie dobrze zrobić coś pożytecznego, tak więc zgłaszam się.

Awatar użytkownika
Christos
Kretozord
Posty: 1590
Lokalizacja: FKCC, sekcja Gdańsk Południe, oddział Zakoniczyn (na emeryturze)

Post autor: Christos »

Ziemko pisze:... a jak ktos proponuje mu dolaczyc mu do LS zeby cos zmienic to umywa rece... kraj hipokrytow...
Christos pisze:
Tak czy siak moja "ogólna" wiedza o zasadach (dobrze to ja znam w zasadzie trzy, może cztery armie) jest na tyle skromna że nie nadawał bym sie do LS.

Awatar użytkownika
trikk
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3900
Lokalizacja: Malifaux

Post autor: trikk »

w sumie to ja sie zglaszam, jak grac nie umiem, to moze innym ulatwie :P

Awatar użytkownika
b_sk
Kretozord
Posty: 1951
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Post autor: b_sk »

Jankiel pisze:Jeszcze bardziej podoba mi się to, że krytykuje się LS, mimo, że samemu się taką wybrało...
Pamiętaj jednak, że działalność LS była utajniona i ludzie głosowali w ciemno.
A licky boom boom down!!!

Inferno
Falubaz
Posty: 1115
Lokalizacja: Białystok

Post autor: Inferno »

barb
karlee
b_sk
szafa poznań
Jankiel
Jedy Knight
scimi
shino

ODPOWIEDZ