World of Tanks - gra ktoś?

Moderator: Zaklinacz Kostek

ODPOWIEDZ
Szmyt
Chuck Norris
Posty: 546
Lokalizacja: Schwarze Pferd, S(a)tanica

Re: World of Tanks - gra ktoś?

Post autor: Szmyt »

KrzysiekW pisze:...t-54 / T-44...
Lorr 40t / Bat-Chata. przy ARL 44 ...
t-54 / T-44 - oba fajne, jak na mediumy

Lorr 40t / Bat-Chata - odpuściłem na amx 13 90 ;)

ARL 44 - ciągle mam, ale działo 105mm bardziej mi pasuje

Churchillu GC - hah, lubię tego klocka (55%win, 92 gier 117 zniszczen) i moze odkupie

59-16 - smiesze te chinskie lighty, bardziej przypadły mi mediumy


z racji mozliwosci zarobienia mnostwa kasy dzieki duzej ilosci zniszczen - kupilem KV-2, Matylde i w trzy tyg (i jakies 200-250 bitew z premium na 2 dni) jestem na plus 5 mln :)

Awatar użytkownika
Piotras
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3216
Lokalizacja: Krotoszyn/Poznań

Post autor: Piotras »

Widzicie, każdy z Was woli inny czołg. ;) Ja nie gram ani mało, ani dużo, no i przede wszystkim nie mam absolutnie żadnego parcia, żeby już coś mega szybko mieć. Nie wiem z czego wynika takie parcie, no ale wiadomo, co kto lubi. Zdecydowanie wole na inne rzeczy wydać hajs. =)

P.S. Smiechu jaki z tego morał? Nie żenić się... :mrgreen: :mrgreen:

Awatar użytkownika
Smiechu
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3354
Lokalizacja: Rogaty Szczur (Stare Babice)

Post autor: Smiechu »

Może i lepiej było by nie zenic się, ale z drugiej strony chciałbym ze swoim synem grac w WoT lub Battla.
Myślę że to mi da większą satysfakcję niż obecne expienie.

Scisca
Wałkarz
Posty: 98

Post autor: Scisca »

Do tego żony też wcale nie trzeba :P

Awatar użytkownika
Byqu
Masakrator
Posty: 2724
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: Byqu »

KrzysiekW pisze:
Smiechu pisze:Od kiedy zmarnowalem sobie zycie :wink: biorąc żonę do domu nie mam czasu grac w WoT, ale jakby co to nick: Smiechu87
Nawet na małą, malutką grę na odprężenie wieczorem?.. ;)
Choć z tym odprężaniem różnie, czasem siada człowiek i ma np. 5 wtop pod rząd. Na ten przykład wspomnianym t-54 po prostu nie umiem grać. :) T-44 super, następca już nie.
Teraz dla beki pogrywam dość często 59-16. Ktoś jeszcze go męczy? :)
Męczy, dobre określenie :wink: chyba nie umiem grać lekkimi...
Ach, T-54, mój ulubiony czołg w grze... próbowałem t-62a, ale nie trawiłem zupełnie i wróciłem do kochanego 9 tieru :)
Próbował ktoś radzieckie TD ki, te su-101, su-122-54 i objekt 263? Jakie są?
WELCOME TO ESTALIA GENTLEMEN

panterq
Masakrator
Posty: 2461
Lokalizacja: Legion

Post autor: panterq »

Dzisiaj skończyłem expić 59-16, przesiadam się na WZ-131. Problem polega głównie na tym, że mam słabą załogę (dopiero zacząłem pierwszego skilla) i ciężko nim grać jako pasywny scout. Po WZ-131 obiecuje sobie dużo, bo działka ma dość zacne.
Co do radzieckich TDków - zrobiłem niedawno SU-100M1 i troszkę się rozczarowałem. Lepsza wydaje się linia SU-152, ale to może już kwestia mojego stylu gry.
Yes they drink blood. Yes, some of them have been known to command armies of the damned. But at least they're not Elves.
- Niles Valera, Agitator

Awatar użytkownika
BOGINS
Postownik Niepospolity
Posty: 5229
Lokalizacja: Świebodzin

Post autor: BOGINS »

Witam.
Mam dwa Chińskie czołgi - 59-16 i T58.
Lekkim się śmiesznie jeździ byłem z niego zadowolony. Mediumem niby też dobrze, ale ciągle mi coś w nim nie pasuje...moze te utożsamianie z t34? NIe wiem chyba tak.
Obecnie z czołgami mam przerwę...padł net w chacie :D Dialog męczy się z jakąś usterką modemu 651/691

Awatar użytkownika
BOGINS
Postownik Niepospolity
Posty: 5229
Lokalizacja: Świebodzin

Post autor: BOGINS »

Równe dwa miechy minęły. Mam juz wz131 i Is-2.
Idzie w miarę dobrze Isem, punkty się dostaje - jak trafi - ale te obniżanie armaty to nieludzkie qrestwo.
Żeby coś trafić za górką to się męczysz jak cholera. Wg mnie IS dostaje każdego strzała od dowolnego innego tanka.
Nadal uważam, że KV to najbardziej gięty czołg, a KV-1S to już w ogóle.
WZ131 - narazie bez przygód. Zawsze rzuca na 9/10 tier, więc czasem co najwyżej komuś pare dmg zrobię.
Narazie wróciłem do ARL-44.

Awatar użytkownika
Voodoo
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3000
Lokalizacja: NEMEZIS Warszawa
Kontakt:

Post autor: Voodoo »

Ja wczoraj wyłapałem czołg aukcję kart- zdrapek które za darmo rozdawali na warszawskich finałach. Za 2zł japoński czołg premium 5t, miejsce w garażu i 500 golda do tego jakiś samolot i miejsce w hangarze w WoP. 250 kodów rozeszło się chyba w godzinę :shock:
Obrazek

Krzysiek_312
Oszukista
Posty: 782
Lokalizacja: Legionowo

Post autor: Krzysiek_312 »

Farciarz :P
Obrazek

Awatar użytkownika
lahire12
Chuck Norris
Posty: 531
Lokalizacja: Pisz

Post autor: lahire12 »

Gra ktoś pluton zapraszam 6tiery
Czy to żer, czy to wróg.
Żelazobrzuchy dadzą radę.
Najpierw pobijemy,
A potem to zjemy.

Awatar użytkownika
KrzysiekW
Wielki Śląski Ninja
Posty: 3848
Lokalizacja: Pilchowice, Klub "Schwarze Pferd"

Post autor: KrzysiekW »

Ktoś męczy misję z Super Pershingiem? Albo już zmęczył? :)

Awatar użytkownika
BOGINS
Postownik Niepospolity
Posty: 5229
Lokalizacja: Świebodzin

Post autor: BOGINS »

COś tam próbowałem...
póki co odkryłem z drzewka chińskiego czołg 8 tieru - HT 110.
No i się przeraziłem bo brakuje 1,3mln kaski...
POtem załapałem gruza bo na wz 132 nie dość że kolejne ponad 2,5mln to jeszcze 70k doświadczenia..........
Zastanawiam sie nad tym kontem premium noooooooob za 144zł..............

Awatar użytkownika
KrzysiekW
Wielki Śląski Ninja
Posty: 3848
Lokalizacja: Pilchowice, Klub "Schwarze Pferd"

Post autor: KrzysiekW »

Ja próbuję Pershinga, ale nawet z premium to jest niezły grind. Fajnie było przez weekend, jak był exp x 5. Wygrindowałem Sowietów i dostałem 2 dni premium, co znacznie ułatwia życie i dalsze zbieranie punkciorów na t26. :)

Awatar użytkownika
Kopyt
Kradziej
Posty: 928

Post autor: Kopyt »

Hej. Jak by ktoś chciał poszpilać tier 6-9 to z chęcią pogram :P nick _kopyt_. Ileż z Żoną można grać ;P
Obrazek

Awatar użytkownika
BOGINS
Postownik Niepospolity
Posty: 5229
Lokalizacja: Świebodzin

Post autor: BOGINS »

Dzisiaj juz chyba mozna zgrywać Warthunder groud forces wiec czas odpalać sprzęta i zobaczyć jak im ta gra wyszła.
Naturalnie w czołgi i tak się będzie grało...

Awatar użytkownika
KrzysiekW
Wielki Śląski Ninja
Posty: 3848
Lokalizacja: Pilchowice, Klub "Schwarze Pferd"

Post autor: KrzysiekW »

BOGINS pisze:Dzisiaj juz chyba mozna zgrywać Warthunder groud forces wiec czas odpalać sprzęta i zobaczyć jak im ta gra wyszła.
Uchowaj Boże, kolejna do o czołgach grozi rozwodem albo samobójstwem z powodu poduszki na twarzy w nocy. ;) Żona toleruje hobby, ale nie aż tak jak małżonka Kopyta.
Choć może i lepiej, bo zaraz kazała by mi sprzedawać czołgi którymi rzadko gram i generalnie sprzątać garaż. :P

Awatar użytkownika
Kopyt
Kradziej
Posty: 928

Post autor: Kopyt »

No mnie to ciekawi bardziej WoB. Statkami bym pociupał ;).
A co do wyrozumiałości żony to moje "żołnierzyki" toleruje puki do moich zakupów wpada coś dla niej :PP. A w wota grała przede mną :P
Obrazek

Awatar użytkownika
KrzysiekW
Wielki Śląski Ninja
Posty: 3848
Lokalizacja: Pilchowice, Klub "Schwarze Pferd"

Post autor: KrzysiekW »

Żołnierzyki to inna sprawa. Żona bardzo wspiera hobby, jak zarządzała filią MBP to zapraszała na turnieje i organizowała wyżywienie, potrafiła się posunąć np. do kupna batalionu itp. :)
Ale tansków już tak nie lubi, najwyżej toleruje. :)

Żeby całkiem OT nie było, to od wczoraj Super Pershing grzeje się w garażu. :) Ciekawostka: Francuzami i Niemcami wygrindowałem bez problemu na 3 czołgach w każdej nacji, innymi też bez większego problemu, a Chińczykami męczyłem się pod koniec przy 6 (!) pojazdach, w tym wysokopoziomowych. Jak już wygrałem bitwę i był exp x 2, to nie zaliczyłem się do pierwszej 10. Ilość niesamowitych odbić od wrogich pojazdów i i innych dziwnych akcji dzięki którym nie nabijałem expa, sugerowała wbrew zdrowemu rozsądkowi, że teorie spiskowe nie do końca mogą być wyssane z palca... ;)

Awatar użytkownika
Loizok
Falubaz
Posty: 1021
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Loizok »

Wiedzieliście, że jest już open beta Ground Forces do War Thundera? Na razie miałem czas włączyć tylko na 15 minut, żeby zobaczyć ocb. Grafika mega, tylko czołgi jeżdżą strasznie szybko i driftują na zakrętach :D

ODPOWIEDZ