Szczurki na 1200

Poczytaj jak słaby i dziurawy jest dany pomysł na armię, zanim nie przyniesie on wygranej na następnym masterze.

Moderatorzy: Yudokuno, PAWLAK

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Opos
Falubaz
Posty: 1196
Lokalizacja: KGB Tarnów

Re: Szczurki na 1200

Post autor: Opos »

Daj po 34 slavów w klocku, będzie bardziej... estetyczne :mrgreen: Jak zwiększysz pkt do 1300, to wejdzie Ci jeszcze armata i 5 slavów - a tych nigdy dość :mrgreen:
Ew. zrzuć 7 slavów i daj magiczne ataki na Abomkę ;)
Let the River of Blood flow...

ajt
Kradziej
Posty: 970

Post autor: ajt »

Co sądzicie o pozbyciu się Giant Ratów, jednego klocka slavów i wsadzeniu za to elektryka z condenserem? Do tego dodana potka siły na BSBku, może w końcu coś ubije;)

Chciałem zwiększyć nieco siłę tej rozpy, czarując przynajmniej warp-lightingiem. Przy okazji zmniejszając punkty wydane na core i graty. Grając na tamtej rozpie nie było jakoś wesoło;) Nawet na domowych bataliach:)
1 Grey Seer @ 295.0 Pts
General; Magic Level 4; Miscast Table
Dispel Scroll [25.0]
Skalm [30.0]

1 Chieftain @ 95.0 Pts
Heavy Armour; Battle Standard
Charmed Shield [5.0]
Potion of Strength [20.0]

1 Warlock Engineer @ 85.0 Pts
Magic Level 1
Warp-Energy Condenser [20.0]

1 Warlock Engineer @ 65.0 Pts
Brass Orb [50.0]

1 Hellpit Abomination @ 250.0 Pts
Warpstone Spikes

6 Gutter Runners @ 108.0 Pts
2ndWeapon; Poisoned Attacks; Sling; Throwing Stars

21+1 Stormvermin @ 229.0 Pts
Halberd; Heavy Armour; Standard; Musician; Fangleader
Storm Banner [50.0]

35 Skavenslaves @ 72.0 Pts
Slave Musician

Models in Army: 63

Total Army Cost: 1199.0

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9482
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

na male punkty seer to juzo duzo. Pomysl jak zmiescic assasyna z PoS i bladem raczej
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

ajt
Kradziej
Posty: 970

Post autor: ajt »

Zmieściłby się zamiast brassorbowca i tego z condenserem. Nie wiem jednak, czy tego orba nie szkoda;)

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9482
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

no nie wiem :P poza tym zamiast condensera daj 2 golych WE iwiecej gutersow :D
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

ajt
Kradziej
Posty: 970

Post autor: ajt »

A lepiej będzie wstawić za tego brassorbowca, assasyna? Czy lepiej zostawić brassa, dodać 2 łysych WE i wstawić 2x5 guttersów?

Może z BSBka ściągnąć charmedshied, dać halabardę i jakąś szmatkę?

ODPOWIEDZ