Pan Deliberitus umi Anglielska

Dyskusje na dowolne tematy, niekoniecznie związane z tematyką forum. To tutaj można poćwiczyć prawy shiftowy.

Moderatorzy: Heretic, Grolshek, Albo_Albo

Zablokowany
Awatar użytkownika
KrzysiekW
Wielki Śląski Ninja
Posty: 3848
Lokalizacja: Pilchowice, Klub "Schwarze Pferd"

Re: Pan Deliberitus umi Anglielska

Post autor: KrzysiekW »

Wiesz, niektórych zastanawia szybkość i sprawność z jaką wykrywasz kolejne tematy założone przez pana D. w rozległej przestrzeni internetów. ;)

Wieszkto
Chuck Norris
Posty: 588
Lokalizacja: Piekło

Post autor: Wieszkto »

KrzysiekW pisze:Wiesz, niektórych zastanawia szybkość i sprawność z jaką wykrywasz kolejne tematy założone przez pana D. w rozległej przestrzeni internetów. ;)
Chcecie wiedzieć jak , to wam powiem .
Wpisujesz jego Nic w Googlo . Wyskakuje ci kupa odpowiedzi i szukasz , nie będzie jednak wszystkich forów :( .Ale te kilka które wyskoczą daj mi pogląd o jego działaniach . :D
Co do szybkości z jaką wynajduje jego wypowiedzi ,on to robi regularnie w określonych godzinach :shock: .
Nie mówcie mi że przez taki długi okres czasu nikt tego nie zauważył #-o .
Zrobiłem z kumplem nawet pewnego rodzaju harmonogram tych przedziałów czasowych .
-Qc- pisze:Sie naucz - to jest TROLL. Ja jestem ARTYSTĄ (artystOM dla groszka - ogladasz fulham w niedzielę nie?)

Awatar użytkownika
kotson
Falubaz
Posty: 1123
Lokalizacja: Tarnów\Lublin

Post autor: kotson »

Tylko po co to komu.
Po co podniecać się wypowiedziami jakiegoś kretyna, które nikogo tutaj w Polsce nie interesują, a za granicą nie są jak widać brane na poważnie, pomijając już fakt, że od czytania tego po angielsku bolą oczy. Ludzie z zachodu, którym przyszło grać z naszymi zawodnikami, mają chyba dobre zdanie o poziomie naszej kultury battlowej ( jeżeli się mylę, to niech ktoś mnie poprawi), natomiast nie widzę powodu, żeby przejmować się wypowiedziami internetowych randomów. Skoro nigdy z nami nie zagrają, to po co komu przejmować się ich zdaniem
BEER FOR THE BEER GOD
CANS FOR THE CANS THRONE

Wieszkto
Chuck Norris
Posty: 588
Lokalizacja: Piekło

Post autor: Wieszkto »

kotson pisze:Tylko po co to komu.
Po co podniecać się wypowiedziami jakiegoś kretyna, które nikogo tutaj w Polsce nie interesują, a za granicą nie są jak widać brane na poważnie, pomijając już fakt, że od czytania tego po angielsku bolą oczy. Ludzie z zachodu, którym przyszło grać z naszymi zawodnikami, mają chyba dobre zdanie o poziomie naszej kultury battlowej ( jeżeli się mylę, to niech ktoś mnie poprawi), natomiast nie widzę powodu, żeby przejmować się wypowiedziami internetowych randomów. Skoro nigdy z nami nie zagrają, to po co komu przejmować się ich zdaniem
Bo są zazwyczaj nie złe jaja ,na GV skasowali te Molochy . Ile tam było śmiechu akcja z podsłuchem w Cytadeli itd . Kupa jajec ,było naprawdę zabawnie . Tylko modowie jak zwykle go muszą zbanować :( , i popołudniowa rozrywka co po nie których zakończyła się . :-s
Dobre też są komentarze w stylu dotarłem do końca internetu, albo czy on nie może dostać zakazu sądowego pisania na forum.
Dlatego regularnie przeglądam internet i dzielę się z wami jego bredniami.
-Qc- pisze:Sie naucz - to jest TROLL. Ja jestem ARTYSTĄ (artystOM dla groszka - ogladasz fulham w niedzielę nie?)

Awatar użytkownika
kotson
Falubaz
Posty: 1123
Lokalizacja: Tarnów\Lublin

Post autor: kotson »

Skoro to twoja rozrywka to po co nam ją tutaj wrzucasz. Jeżeli wszędzie mają dosyć tego gościa, to po cholerę nam go przypominać.
BEER FOR THE BEER GOD
CANS FOR THE CANS THRONE

Awatar użytkownika
Heretic
Falubaz
Posty: 1480
Lokalizacja: Szybki Szpil/Katowice

Post autor: Heretic »

Ponieważ jego zabawa polega na prowadzenia z nami tych niedorzecznych dyskusji. Nie reagujcie w ogóle na posty Wieszkto to mu się znudzi. Za miesiąc może.
Wiara, że is­tnieje bóg i Niebo, że Ma­ria nig­dy nie umarła, że Je­zus nie miał ziem­skiego oj­ca i chodził po wodzie, że mod­litwy zos­tają spełnione, — żad­ne z tych prze­konań nie jest po­par­te do­woda­mi. A jed­nak wierzą w nie mi­liony ludzi. Być może jest tak dla­tego, że po­wie­dziano im, by w to wie­rzy­li, kiedy by­li tak ma­li, że wie­rzy­li we wszys­tko.

- profesor Richard Dawkins

Wieszkto
Chuck Norris
Posty: 588
Lokalizacja: Piekło

Post autor: Wieszkto »

Heretic pisze:Ponieważ jego zabawa polega na prowadzenia z nami tych niedorzecznych dyskusji. Nie reagujcie w ogóle na posty Wieszkto to mu się znudzi. Za miesiąc może.
Spokojnie z Hobby w Hobby nie zrezygnuje , jak nie chcecie dyskutować ,to po co to robicie . Poza tym czemu nie być świadomym jego działań, przecież gdybym nie zamieścił tych informacji , to on by sobie spamował ,trollował i psuł opinie Polakom praktycznie bezkarnie.
Bo nikt z was oczywiście by o tym nie wiedział , ponieważ każdy ma wysuszony pędzel na niego < czyli go ignoruje>.
-Qc- pisze:Sie naucz - to jest TROLL. Ja jestem ARTYSTĄ (artystOM dla groszka - ogladasz fulham w niedzielę nie?)

Awatar użytkownika
Albo_Albo
Masakrator
Posty: 2828
Lokalizacja: Krakow Legion
Kontakt:

Post autor: Albo_Albo »

ciebie tez od teraz np ot klik i po problemie :)

Awatar użytkownika
Sławol
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3876
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.

Post autor: Sławol »

Są plusy tego wszystkiego :lol:

Mieć wysuszony pędzel na kogoś - ignorować, nie przejmować się, mieć to gdzieś.

Dziękuję, dopisuję do słownika.
Pozdrawiam
Sławomir Borysowski
Obrazek
Galeria

Wieszkto
Chuck Norris
Posty: 588
Lokalizacja: Piekło

Post autor: Wieszkto »

Sławol pisze:Są plusy tego wszystkiego :lol:

Mieć wysuszony pędzel na kogoś - ignorować, nie przejmować się, mieć to gdzieś.

Dziękuję, dopisuję do słownika.
Tylko dopisz że to moja fraza. :D
-Qc- pisze:Sie naucz - to jest TROLL. Ja jestem ARTYSTĄ (artystOM dla groszka - ogladasz fulham w niedzielę nie?)

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9482
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

Heretic pisze:Ponieważ jego zabawa polega na prowadzenia z nami tych niedorzecznych dyskusji. Nie reagujcie w ogóle na posty Wieszkto to mu się znudzi. Za miesiąc może.
Sie naucz - to jest TROLL. Ja jestem ARTYSTĄ (artystOM dla groszka - ogladasz fulham w niedzielę nie?)
Pacze pacze. G.
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

Awatar użytkownika
PiotrB
Maruda
Posty: 5732

Post autor: PiotrB »

O wypraszam sobie - to ja jestem uznawany za trolla... :mrgreen: W przypadku Pana w...d nazwa troll jest obrazą- to po prosu debill....

Sędzia!!!..... :mrgreen:
Lidder pisze:Nie kłopocz się. Miarkę i kostki też zostaw w domu, zbędny balast i trud z Twojej strony.
Obrazek

Awatar użytkownika
Naviedzony
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6355

Post autor: Naviedzony »

Właściwie... z jakiego powodu w ogóle istnieje ten temat? #-o

Awatar użytkownika
Yudokuno
Kotu
Posty: 3023
Lokalizacja: HLOS

Post autor: Yudokuno »

koniec deliberitusacji. Kłódeczka
lohost pisze:wspolczuje komus kto byl moderatorem gdy ja sie podobnie zachowywalem. od czytania tego szajsu mozg sie lasuje.
...mój bohater :D

Zablokowany